جعبه کارتن گلابی و انواع بسته بندی مقوایی آن

کارتن گلابی

جعبه کارتن گلابی در انواع مختلفی از جمله، لمینتی، فلکسویی، دایکاتی و غیره قابل تولید است. در صورتی که این میوه، صادراتی بوده و نیازمند یک جعبه کارتنی مقاوم باشد، از باکیفیت ترین انواع ورق های کارتنی از جمله کارتن سه لایه و کارتن پنج لایه جعبه آن را تولید می‌کنند. در نتیجه در روند ارسال این محصول به کشورهای دیگر نگرانی‌ای وجود نخواهد داشت. زیرا استحکام دیواره‌های جعبه به قدری است که محصولات داخل آن در برابر هر عامل بیرونی از ایمنی کافی برخوردار هستند.

جعبه کارتن گلابی

جعبه کارتنی سبدی نسبت به سایر انواع مدل های جعبه میوه و صیفی جات رایج‌‌تر است. زیرا طراحی آن به نحوی است که هم حفاظت کاملی از محصولات خواهد داشت و هم آنکه جریان هوا در بین میوه‌ها باعث می‌شود که روند خرابی آن‌ها کندتر پیش رود. بنابراین برای بسته بندی کردن این محصول و عرضه آن در بازارهای داخلی و خارجی بهترین گزینه است.

انواع جعبه کارتن گلابی

انواع کارتن بسته بندی گلابی بر حسب نوع چاپ:

  • لمینتی: جعبه کارتن لمینتی دارای طراحی‌های ویژه‌تری نسبت به سایر جعبه ها است؛ زیرا یک لایه پوستر مقوایی روی جعبه کشیده شده و تمامی طراحی های گرافیکی روی این پوستر اعمال گردیده است.
  • فلکسویی: جعبه کارتن فلکسویی، نسبت به کارتن لمینتی از جذابیت کمتری برخوردار است و بهتر است که در موارد صادراتی مورد استفاده قرار نگیرد. زیرا بازارهای خارجی نسبت به نوع بسته بندی حساسیت زیادی دارند و همین موضوع تاثیر بالایی در انتخاب آن ها و فروش شما خواهد داشت.

انواع کارتن بسته بندی گلابی بر حسب نوع برش:

بیشتر بخوانید: انواع برش کارتن و مقوا + انواع برش دایکاتی

انواع کارتن بسته بندی گلابی برحسب مدل جعبه:

جعبه کارتن صادراتی و سردخانه ای نیز از دیگر انواع جعبه های گلابی هستند که مقاومت بالایی داشته و در سرما و مسافت طولانی نیز دوام خوبی از خود نشان می‌دهند.

قیمت جعبه کارتن گلابی

قیمت خرید کارتن گلابی را باید بعد از تعیین ویژگی های زیر از کارشناسان فروش یک شرکت کارتن سازی جویا شوید:

  1. ابعاد جعبه کارتن ( طول و عرض و ارتفاع )
  2. مدل جعبه گلابی ( سبدی، چهار درب یا آمریکایی و … )
  3. نوع چاپ ( افست یا چاپ فلکسو )
  4. جنس ورق کارتن مصرفی ( کارتن دولایه یا سینگل، کارتن سه لایه، کارتن چهار لایه، کارتن پنج لایه، کارتن هفت لایه )
  5. تیراژ ( تعداد در یک نوبت ثبت سفارش جعبه کارتن گلابی )

کارتن انار و بسته بندی متفاوت صادراتی همراه منقسم

شیوه طراحی انواع جعبه کارتن گلابی

خوش بختانه در شرکت های کارتن سازی تیم گرافیست مشغول به کار هستند و دارای تخصص بسیاری می باشند. به همین جهت روند طراحی نقش و نگار ظاهری جعبه های کارتنی با مهارت و تخصص بالایی انجام می گردد. در مرحله ثبت سفارش مشتریان این امکان را دارند که تمام طراحی‌های ذهنی خودشان را در اختیار تیم آوین پک قرار دهند و از آن‌ها بخواهند که در روند برنامه‌ریزی طراحی، لحاظ شود.

مشتریانی که حساسیت‌های بسیاری در زمینه طراحی دارند قطعاً پیش از تولید، از آن ها تایید‌های لازم دریافت شده تا بهترین خروجی حاصل گردد. در برخی از کارتن های میوه از روکش سلفون چاپ به عنوان خدمات چاپ جعبه از استفاده می کنند که در هنگام طراحی آن را لحاط می کنند.

شیوه ثبت سفارش جعبه کارتن

راهکارهای مختلفی برای ثبت سفارش انواع جعبه های کارتنی برای انواع میوه و صیفی‌جات از جمله گلابی وجود دارد. مثل: سفارش آنلاین، سفارش حضوری، خرید از وبسایت و فروشگاه مجازی.

در صورتی که به تعداد زیادی جعبه کارتن برای بسته بندی محصولات‌تان نیاز داشته باشید این امکان برایتان فراهم است که با شماره تلفن های ما تماس بگیرید. در کوتاه‌ترین زمان کارشناسان بخش فروش صحبت‌های شما را خواهند شنید و در صورت نیاز راهنمایی‌های تکمیلی رابه شما ارائه می‌کنند. در نهایت ثبت سفارش شما انجام شده و پیش فاکتور ثبت خواهد گردید.

خاتمه

در این مقاله درباره جعبه کارتن گلابی صحبت کردیم. روشن شد که این جعبه کارتن انواعی دارد و شیوه های ثبت سفارش مختلفی هم برای تمام مشتریان تدارک دیده شده است. به همین دلیل هر مشتری ای که در صدد خرید این جعبه کارتنی باشد، با هر شیوه ای که برای او راحت تر است امکان سفارش خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *