جعبه کارتن بادمجان؛ لمینتی و صادراتی

کارتن بادمجان

جعبه کارتن بادمجان با هدف بسته بندی، نگه‌داری یا انبار کردن، حمل و نقل، عرضه و فروش موفق آن تولید می‌گردد. بسته بندی هر چقدر که زیباتر و کاربردی‌تر باشد، روند بازاریابی برای محصول‌ موفقیت‌ آمیزتر پیش خواهد رفت. پس ضروری است که برای بسته بندی بادمجان‌ها _چه برای بازار داخلی و چه برای بازار خارجی و از نوع صادراتی_ جعبه های کارتنی متناسبی تهیه شود. 

کارتن بادمجان

کارتن بادمجان کمک می‌کند که این محصول را به درستی و بدون هیچ مشکلی بسته بندی کرده و در ماشین‌های باری بزرگ به بازارهای مختلف ارسال کنید. با جعبه های کارتنی مناسب هیچ مقداری از بار بادمجان تخریب نشده و سالم و تازه به میدان تره بار منتقل می‌شود.

به طور کلی برای تولید کارتن بادمجان از ورق های کارتنی سه لایه و پنج لایه استفاده می‌گردد. این ورق های کارتنی مقاومت بالایی را در یک جعبه ایجاد می‌کنند. در نتیجه می‌توان بار بادمجان را در وزن زیادی داخل آن‌ها بسته بندی کرد.

بخوانید: کارتن گوجه؛ صادراتی و لمینتی

انواع جعبه کارتن بادمجان

جعبه های بادمجان دارای انواعی هستند از جمله فلکسویی و کارتن لمینتی. جعبه‌هایی که لمینتی هستند و با چاپ افست تولید شده‌اند در موارد صادراتی کاربرد زیادی دارند. زیرا می‌توان تمام طراحی‌های گرافیکی پیچیده و با ظرافت را روی آن‌ها چاپ کرد. همین مساله در اقبال مشتریان برای خرید و بازاریابی موفق نقش مثبتی ایفا می‌کند.

جعبه های فلکسویی با محدودیت هایی در طرح و رنگ همراه هستند اما مهم‌ترین مزیت آن ها این است که برای بازار داخلی مفید هستند. زیرا هزینه های کمتری را نسبت به جعبه لمینتی برای مشتریان در بر دارد.

مزایای تولید کارتن بادمجان برای بسته بندی آن

تولید جعبه های کارتنی به دلیل این که نسبت به سایر انواع بسته بندی ها هزینه کمتری دارد، می‌توان گفت که مقرون به صرفه هستند. در نتیجه تولید کنندگان و کشاورزان با هزینه‌های معقولی برای خرید این مدل بسته بندی می‌توانند اقدام کنند.  

بیشتر بدانید: کارتن خیار؛ گلخانه ای و صادراتی

از سوی دیگر نیز کارتن‌ها قابلیت بازیافت دارند. در واقع پس از آنکه موارد مصرف آن‌ها به اتمام رسید می‌توان آن‌ها را بازیافت کرده و در چرخه تولید سایر انواع بسته بندی‌ها به کار گرفت.

قیمت کارتن بادمجان

کارتن هایی که برای بادمجان تولید می‌گردد، دارای انواع مختلفی است. بنابراین بر حسب نوع چاپ، ابعاد جعبه، مدل جعبه، تعداد تیراژ و نیز سایر عوامل هزینه های مختلفی خواهد داشت. به همین دلیل نمی‌توان هزینه‌ای ثابت را برای تمامی انواع جعبه های کارتنی بادمجان تعیین نمود.

برای آگاهی از هزینه‌های مربوط به تولید انواع کارتن بادمجان باید در ابتدا ویژگی‌های کلی این جعبه را در اختیار تیم فروش شرکت کارتن ساز قرار دهید تا مشاوره‌های لازم به شما ارائه گردد.

جعبه بسته بندی گوجه گیلاسی | صادراتی همراه با منقسم

طراحی اختصاصی و سفارشی کارتن بادمجان

کارتن های بادمجان را می‌توان با انواع طراحی های اختصاصی و سفارشی تولید نمود. برای مثال اگر طراحی گرافیکی خاصی را مد نظر دارید، می‌توانید به راحتی آن را با تیم گرافیک یک شرکت کارتن سازی در میان بگذارید. آن‌ها تمامی موارد مد نظر شما را در روند طراحی مورد توجه قرار می‌دهند.

در نهایت یک جعبه کارتن بادمجان متناسب با کسب و کار و برندتان برای شما تولید خواهد شد.

خواندنی: کارتن بسته بندی کاهو+ ویژگی ها و انواع مدل

خاتمه

اگر تولیدکننده انواع محصولات صیفی‌جات مخصوصاً بادمجان هستید و در صدد افزایش میزان فروش محصولات‌‌تان می‌باشید، توصیه می‌شود هرگز نسبت به بسته بندی آن بی‌توجه نباشید. زیرا نوع جعبه و بسته بندی می‌تواند تا حد زیادی نماینده کیفیت محصول‌تان باشد. مشتریان همواره قبل از اینکه کیفیت محصول شما را بسنجند، نوع جعبه بسته بندی و کیفیت ارائه آن را مشاهده و ارزیابی می‌کنند. در نتیجه طبیعی است که تحت تاثیر ظاهر محصولات شما قرار گیرند. در نهایت همین امر در تصمیم گیری آن‌ها برای خرید یا عدم خرید نقش اساسی خواهد داشت.

برای دریافت مشاوره‌های بیشتر با ما تماس بگیرید.  

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *