کارتن تخمه آفتابگردون | بسته بندی از جنس کرافت + استند و کارتن مادر

کارتن بسته بندی تخمه آفتابگردون 01

تخمه آفتابگردون یک خوراکی خوشمزه و همه پسند می باشد که برای سلامتی نیز مفید بوده و مصرف آن روزانه به مقدار ۳۰ گرم به افراد توصیه می گردد همین امر نیز سبب پیدایش بسته بندی های گوناگون برای این محصول شده است که در مطلب فوق نوع مقوایی آن را بررسی کرده ایم.

جعبه بسته بندی ویپ | منقسم کارتریج و قلم سیگار الکترونیکی

جعبه بسته بندی ویپ01

ویپ دستگاه الکترونیکی شبیه سازی شده سیگار که برای بسته بندی آن از مقوا استفاده می کنند جعبه هایی در مدل های درب دارویی ته قفلی یا دو درب دارویی بسیار کاربردی و مورد استقبال تولیدکنندگان و مصرف کنندگان قرار گرفته است هم چنین استند و هاردباکس ( جعبه سخت ) این دستگاه نیز از جنس مقوا می باشد.

جعبه بسته بندی قطعات موتور سیکلت + کارتن لوازم یدکی

جعبه بسته بندی قطعات موتور سیکلت 01

قطعات موتور سیکلت جز دسته ی محصولات فلزی و مکانیکی هستند که برای بسته بندی باید مقاومت و اصالت یک برند تولید کننده را حفظ کند. بر اساس ویژگی های لوازم یدکی موتور سیکلت جعبه و کارتن برای آنها در نظر می گیرند.

جعبه اسباب بازی ماشین | کارتن بسته بندی مقوایی + طلقی

جعبه ماشین اسباب بازی 01

جعبه ماکت های فلزی و پلاستیکی ماشین اسباب بازی در مدل و طرح های چاپی برای بسته بندی ایمن و مجذوب کننده تولید و چاپ می گردد، اگر می خواهید آنها را بیشتر بشناسید مطلب بالا را مطالعه کنید.

کارتن سازی در تهران | قیمت + نحوه ی سفارش جعبه بسته بندی

کارتن سازی در تهران

کارتن و جعبه های مقوایی بعنوان بسته بندی مناسب برای تمامی محصولات، اجسام و مرسولات در بازار هدف داخلی و خارجی مورد استفاده تمام تولیدکنندگان، تاجران و عموم مردم قرار گرفته است برای آشنایی با انواع بسته بندی و کارتن سازی در تهران می توانید مطلب فوق را مطالعه بفرمایید.

کارتن بسته بندی توتون و تنباکو قلیان + کارتن مادر

بسته بندی تنباکو و توتون قلیان 01

تنباکو و توتون تنوع بسیاری بر اساس طعم های مختلف آن دارند که هر کدام به بسته بندی مجزا برای فروش و شناسایی بهتر توسط خریدار نیازمند هستند. در مطلب فوق چگونگی بسته بندی را تا کارتن مادر سایز بزرگ جعبه توتون و تنباکو گفته ایم.

جعبه ریش تراش و کارتن بسته بندی ماشین اصلاح (پک هدیه موزر )

جعبه بسته بندی ریش تراش 01

ماشین ریش تراش یک لوازم الکترونیکی با قطعات حساس می باشد که پس از تولید تا زمانیکه به دست مصرف کننده برسد به بسته بندی مقاوم با چاپی که گویای تمام مشخصات و برند تولیدکننده باشد، نیاز دارد. برای شناخت بیشتر بسته بندی ریش تراش این مطلب را مطالعه کنید.

جعبه تفنگ اسباب بازی | انواع بسته بندی و مدل پنجره ای طلق دار چاپی

جعبه بسته بندی تفنگ 01

برای بسته بندی تفنگ علاوه بر رعایت کردن تمام جهات یک بسته بندی نیازمند توجه ویژه به طرح چاپی آن نیز میباشد چرا که کودکان ابتدا با دیدن اسباب بازی مورد علاقه شان قوه تخیل آنها فعال می شود که طرح چاپی متناسب و با کیفیت به این موضوع بیشتر دامن خواهد زد. یک طرح چاپی مطلوب تاثیر خوبی بر روی فروش محصول شما خواهد گذاشت.

جعبه بسته بندی عود | کارتن مادر اسپری خوشبو کننده هوا، پک کارتنی عود دست ساز

جعبه بسته بندی عود و خوشبو کننده هوا 01

عود و خوشبو کننده هوا تنوع بسیاری بر اساس رایحه های موجود در طبیعت دارند که همین موضوع باعث تفاوت در بسته بندی آنها شده است. نیاز بسته بندی جعبه ای این محصولات به دلیل ساختار ذغالی و شکننده آنها میباشد اما خوشبو کننده های مایع که درون ظروف شیشه ای یا پلاستیکی قرار دارند درون کارتن ۳ لایه و جعبه های گرماژ بالا بسته بندی می شوند.

جعبه بسته بندی ماکارونی و کارتن مادر + پک کیلویی

بسته بندی ماکارونی 01

ماکارونی رشته ای یاهمان اسپاگتی و انواع ماکارانی فرمی ها هر کدام می توانند در بسته بندی جعبه مقوایی متنوعی قرار بگیرند که به فروش و جذابیت شما در بین رقبا کمک بسزایی می کند. این تنوع و تمایز بسته بندی را در این مطلب بخوانید.