انواع چسب کارتن سازی | بهترین چسبهای ساخت جعبه مقوایی

چسب سیلیکات کارتن سازی

چسب های سیلیکات، ام M، چسب سلفون کشی و غیره که در کارتن سازی مورد استفاده قرار میگیرند را در این مطلب شرح داده ایم.

انواع بسته بندی خوب و مرغوب، آیا حمل و نقل راحتی به همراه دارد؟

حمل و نقل جعبه و کارتن

انواع بسته بندی خوب و مرغوب، آیا حمل و نقل راحتی به همراه دارد؟ خوب و مرغوب، آیا حمل و نقل ایمنی را تضمین می کند؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال باید یک بسته بندی را از تمام جهات مورد بررسی قرار داد. در این مقاله سعی کرده ایم تا با تصور یک بسته […]

جعبه بالشتی ( آماده و سفارشی ) – بسته بندی نوین و کارآمد مناسب برای اقلام سبک و هدیه

جعبه بالشتی 01

جعبه بالشتی یا کوسنی، بسته بندی مقاوم و سبک که به تازگی در عرصه ی چاپ و بسته بندی نمایان شده و مورد استقبال قرار گرفته است در این مقاله سعی کرده ایم تا این سبک جعبه را به شما معرفی کنیم.

کارتن رنگ نیم کیلویی تا گالن ۱۰کیلویی | بسته بندی مقاوم و مناسب حمل و نقل

کارتن بسته بندی رنگ ( نمونه کار )

کارتن بسته بندی رنگ که شامل تعدادی قوطی و گالن فلزی یا پلاستیکی شامل انواع رنگ های ساختمانی و غیر ساختمانی است، به صورت چاپدار و بدون چاپ در بازار جهت حفظ ایمنی و راحتی در حمل و نقل موجود می باشد.

بسته بندی تجهیزات شبکه | باکس ابزار شبکه‌و ارتباطات + کارتن

باکس تجهیزات شبکه

باکس تجهیزات شبکه یا همان جعبه و کارتن به صورت چاپدار برای بسته بندی انواع تجهیزات اکتیو و پسیو تولید شده که در این مقاله می توانید با اصول و قواعد آنها آشنا شوید.

کارتن بسته بندی فندق _ جعبه مقوایی مغز فندوق

بسته بندی فندق 01

بسته بندی فندق از این نظر با مقوا بهتر میباشد چرا که در دونوع مغز و با پوسته وارد باز می شوند که مصرف نوع خام و مغ آن ارتباط مستقیمی با سلامت انسان دارد و ترجیحاً از نایلون پلاستیکی استفاده نمی کنند، برای فندق در حجم بالا نیز کارتن های چند لایه را جهت حمل و نقل و جابجایی انتخاب می کنند چون احتمال خسارت را کاهش داده و مانع از هر گونه آسیبی می شود.

بسته بندی راکت بازرسی بدنی | جعبه راکت فلزیاب

جعبه راکت بازرسی بدن

جعبه بسته بندی راکت بازرسی بدن یا همان فلزیاب که در زبان لاتین آنرا scanner نیز صدا می زنند، چند لایه و از مقوا تولید می شود. دراینجا بسته بندی اختصاصی راکت بازرسی بدن را با جزییات بررسی کرده ایم برای آشنایی با سبک بسته بندی این قبیل محصولات بهتر است مطالعه کنید.

بسته بندی پد کلینزر + جعبه مقوایی پد تمیزکننده ناخن و مژه

جعبه پد کلینزر نمونه بسته بندی

جعبه پد کلینزر بسته بندی محصولی بهداشتی و کاربردی برای انواع خدمات آرایشی و زیبایی می باشد و امروزه پد های کلینزر بعنوان یک عضو همیگشی در سالن های آرایشگاهی موجود می باشند. برای شناخت جعبه بسته بندی پد تمیز کننده ناخن و مژه این مطلب را مطالعه کنید.

بسته بندی حباب لوستر | کارتن و جعبه حباب‌‌استوانه ای، لاله و شمعدان

کارتن حباب لوستر بسته بندی

حباب لوستر عموماً از جنس شیشه بوده و برای آن بست هبندی در نظر می گیرند تا مانع از هر گونه آسیب به بدنه ی شکننده آن شوند، در این مطلب قصد دایم انواع آنها را به شما معرفی کنیم

جعبه رنگ مو | چاپ و بسته بندی رنگ مو

جعبه رنگ مو 01

جعبه رنگ مو یکی از بسته بندی های پرطرفدار در بین تولیدکنندگان محصولات آرایشی می باشد و چاپ متناسب با مشخصات این محصول ازجمله نکاتی ست که در فروش تاثیر زیادی دارد.