سینگل زیرپیتزایی؛ ایفلوت جعبه پیتزا بهداشتی

سینگل زیر پیتزایی یا ایفلوت جعبه پیتزا

سینگل زیرپیتزایی یا ایفلوت جعبه پیتزا به کارتن دو لایه گفته می شود که از لاینر و فلوت کارتن تشکیل شده است. این ورق کارتن دو لایه در ابعاد مشخصی برش خورده و آماده تحویل به مشتری می گردد. در تولید آن انواع دیگر ورق کارتنی از جمله، کارتن سه لایه، کارتن چهار لایه یا کارتن پنج لایه کاربرد چندانی ندارد.

در ادامه می خواهیم که در خصوص کاربردها، مزایا و بهداشتی بودن آن توضیحاتی ارائه کنیم. با ما همراه باشید.

ایفلوت یا سینگل زیر پیتزایی

ایفلوت جعبه پیتزا یا زیرپیتزایی یکی از پرکاربردترین و پر مصرف ترین کالای کارتنی است که در هنگام عرضه این غذای فست فودی،یعنی پیتزا، مورد استفاده قرار می گیرد. ایفلوت جعبه پیتزا به سینی کارتنی نازکی گفته می شود که داخل جعبه پیتزا یا سینی رستورانی قرار گرفته و پیتزا را روی آن به مشتری ارائه می کنند.

ایفلوت یا زیرپیتزایی از کارتن سینگل بهداشتی تهیه می شود؛ به همین دلیل به آن سینگل زیرپیتزایی هم می گویند و مزایای زیادی دارد. به دلیل این که یک لایه از سینگل زیرپیتزایی از مقوا موج دار تشکیل شده است، باعث می شود جریان هوا زیر پیتزا به درستی اتفاق بیفتد. در نتیجه مانع خمیر شدن و از بین رفتن کیفیت پیتزا خواهد شد.

زیر پیتزایی در مواردی در داخل رستوران ها و فست فودی ها مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال آن را روی سینی رستورانی می گذارند تا این غذا با سینی رستورانی تماس نداشته و آلوده نشود.  

نام های دیگر

ایفلوت جعبه پیتزا را با نام های مختلفی می شناسند، مثل، سینگل زیر پیتزایی، سینگل پیتزا یا  Pizza Pad و Pizza Liner. بنابراین تمامی این نام ها به یک محصول واحد اشاره دارد که کاربرد زیادی در هنگام بسته بندی پیتزا به عنوان یک غذای فست فودی پرطرفدار دارد.

آیا زیرپیتزایی یا ایفلوت پیتزا بهداشتی است؟

به جهت این که این ورق کارتنی شیت شده، تماس مستقیمی با پیتزا دارد، ضروری است که از متریال بهداشتی تهیه گردد. در اغلب موارد این شیت سینگل زیرپیتزایی به رنگ سفید بوده و حس بهداشتی بودن را نیز به مشتریان القا می کند.

در تهیه مواد اولیه سینگل زیرپیتزایی از بهترین و با کیفیت ترین مقواها استفاده می شود. در نتیجه هیچ ضرری برای سلامت افراد نخواهد داشت.

جعبه سیب زمینی سرخ شده و مدل های پرتقاضا

انواع ابعاد ایفلوت جعبه پیتزا

ایفلوت زیرپیتزایی بر حسب ابعاد مختلفی که پیتزا دارد، تولید می گردد تا متناسب با هر نوع پیتزا انتخاب و استفاده گردد. برای مثال در جعبه پیتزا سایز ۱۸ طبیعی است که زیر پیتزایی متناسب با همین ابعاد مورد نیاز است. به همین ترتیب ابعاد دیگر نیز نیازمند سینگل زیر پیتزایی متناسب با خود جعبه و سایز پیتزا می باشند.

انواع مدل سینگل زیر پیتزا

به دلیل این که پیتزاها در اشکال مختلفی به مشتریان ارائه می شوند، سینگل زیرپیتزایی آن ها نیز در شکل های متنوعی تولید و طراحی می گردند.

برای مثال سینگل زیر پیتزایی دایره ای، مربعی و مثلثی در شرکت های کارتن سازی تولید می گردد. بنابراین مشتریان بر حسب نوع پیتزایی که برای مشتریان تهیه می کنند، می توانند یکی از این مدل ها را انتخاب کرده و خریداری کنند.

چاپ سینگل زیرپیتزایی

تکنیک چاپی خاصی روی این کالای کارتنی در شرکت کارتن سازی اعمال نمی شود. بلکه به طور ساده کارتن دو لایه در ابعاد از قبل تعیین شده برش داده شده و برای مرحله استفاده، آماده می شوند. چاپ فلکسو و چاپ افست در روند تولید انواع جعبه کارتنی و مقوایی کاربرد دارند و در تولید این مورد هیچ نقشی نخواهند داشت.

بخوانید: انواع برش کارتن و مقوا + انواع دستگاه ها

سینگل زیر پیتزایی ارزان قیمت

یکی از بهترین پیشنهاداتی که همواره به مشتریان عزیز ارائه می گردد، این است که از ایفلوت پیتزا مربعی شکل استفاده کنند. زیرا این شکل زیر پیتزایی در هنگام برش ضایعات چندانی ندارد.

برای مثال تصور کنید که روی یک شیت کارتن سینگل، قرار است تعدادی زیر پیتزایی دایره ای برش دهند. طبیعی است که مرزهای موجود بین دایره ها به عنوان ضایعات به دور ریخته می شوند. در نتیجه هزینه های تولید و خرید برای مشتریان افزایش خواهد داشت.

اما زاویه های شکل مربع به نحوی است که ضایعاتی از آن ها به وجود نمی آید. در نتیجه مشتریان در هنگام خرید هزینه زیادی را متحمل نمی شوند.

خاتمه

در این مقاله درباره یک محصول کارتنی پرکاربرد صحبت کردیم که علیرغم ظاهر ساده ای که دارد اما کاربرد فراوانی برای رستوران داران خواهد داشت. برای اگاهی از قیمت و ثبت سفارش می توانید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت سوالات مد نظر شما پاسخ داده شود. به علاوه اینکه می توانید با پیشنهاداتی که از تیم فروش دریافت می کنید، در هزینه خرید و سفارش آن ها صرفه جویی کرده و به قیمت مقرون به صرفه ای دست یابید.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *