کارتن خیار؛ گلخانه ای و صادراتی | سبدی + چاپ لمینتی و فلکسویی

جعبه کارتن خیار

کارتن خیار در کنار کیفیت محصولات داخل‌اش اگر به درستی و متناسب با نوع محصول (صادراتی یا داخلی) تولید گردد، می‌تواند کاربرد زیادی در حفظ کیفیت و افزایش میزان فروش آن‌ها داشته باشد.

خیار جزء محصولاتی است که باید با بسته بندی های کارتنی روند ارسال آن را به کشورهای دیگر تسهیل نمود و با تولید جعبه متناسب، کیفیت آن را حفظ کرد. در غیر اینصورت در زمان کوتاهی بافت آن‌ها نرم شده و ضربه به پوسته بیرونی روند خراب شدن آن‌ها را تسریع می‌کند.

اهمیت تولید جعبه کارتن خیار

جعبه کارتن خیار اگر به درستی تولید شود و کیفیت لازم را داشته باشد، دارای مزایای زیر خواهد بود. مثل:

  • تسهیل روند انبارداری و نگهداری خیارها
  • بهبود روند ارسال و حمل و نقل خیارها در مسافت‌های مختلف بالاخص در مواردی که صادراتی هستند
  • بهبود روند عرضه آن محصول در بازار و فروش آن
  • افزایش میزان فروش و اقبال مشتریان نسبت به آن

انواع مدل ها

جعبه کارتن خیار دارای انواع مختلفی است. از جمله:

  • کارتن خیار لمینتی

کارتن لمینتی با تکنیک چاپ افست تولید شده و با ظرافت‌های طراحی و رنگ آمیزی‌های مختلف همراه است. به همین دلیل جذابیت این مدل جعبه بسته‌بندی باعث می‌شود که توجه‌های زیادی نسبت به آن جلب گردد.

  • کارتن خیار فلکسویی

کارتن فلکسویی در اغلب موارد به رنگ قهوه‌ای است و با طراحی‌های محدودی قابل تولید است. این مدل گزینه مناسبی برای نقل و انتقال و عرضه خیارها در بازار داخلی است.

بدانید: چاپ فلکسو +پاسخ به سوالات متداول

  • کارتن خیار سبدی دسته دار

کارتن‌خیار سبدی دسته دار نیز نسبت به سایر انواع جعبه ها رایج‌تر است. این جعبه را می‌توانند به شکل تک رج یا دو رج تولید کنند و تعداد مشخصی از خیارها را در آن بسته بندی قرار دهند. جعبه سبدی دسته دار را هم به شکل لمینتی و هم به شکل فلکسویی می توانند تولید کنند. انتخاب نوع چاپ آن بر عهده خود مشتری می‌باشد.

  • کارتن خیار چهار درب یا آمریکایی

این مدل کارتن برای بسته بندی میزان بیشتری از این محصول صیفی، یعنی‌خیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مواردی که مشتریان طراحی‌های پیچیده‌ای در ذهن داشته باشند کارتن خیار چهار درب را لمینتی تولید می‌کنند تا نمای بهتری داشته باشد.

کارتن بسته بندی خیار چرا تولید می‌شود؟

خیار علیرغم این که جزء محصولات صیفی با بافت مستحکمی است، اما اگر مدت زمان طولانی از برداشت آن بگذرد، نرم می‌شود و آسیب‌پذیری بالایی در برابر ضربه و فشار پیدا می‌کند.

در نتیجه تولیدکنندگان این محصول برای این که صادرات موفقیت آمیزی داشته باشند و در کشورهای مقصد بازارهای خوبی بدست آورند، بسته بندی آن را به شکل استاندارد و اصولی انجام می‌دهند.

جعبه کارتنی برای بسته بندی خیار گزینه مناسبی است و از جهات مختلفی از سوی مشتریان مورد توجه است. جعبه‌کارتن خیار با انواع ورق های کارتنی‌استاندارد قابل تولید است. بنابراین توان تحمل وزن این محصول را تا مسافت‌های مختلف دارد. از سوی دیگر نیز هزینه‌هایی که برای تهیه این نوع بسته بندی صرف می‌شود کاملاً مقرون به صرفه بوده و در نهایت با هزینه‌های فروش این محصولات جبران خواهد شد.

مرتبط بخوانید: کارتن گوجه؛ صادراتی و لمینتی

جعبه کارتن خیار را از کجا بخرم؟

جعبه های کارتنی‌خیار را می‌توان از یک شرکت کارتن سازی معتبر و با سابقه خریداری کرد. خوش‌بختانه به مدد تکنولوژی مسیرهای مختلفی برای ثبت سفارش انواع‌کارتن بسته بندی خیار تدارک دیده شده است. برای مثال خرید آنلاین یا تلفنی از جمله شیوه‌های خرید انواع کارتن خیار است. به راحتی می‌توانید با شماره‌گیری تلفن یک شرکت کارتن سازی با تیم فروش آن مجموعه لینک شوید و سفارشات خود را ثبت کنید.

از طرفی نیز وبسایت های شرکت های کارتن سازی بخشی به نام فروشگاه آنلاین دارند و بسیاری از تولیدات خود را از همان کانال به فروش می‌رسانند. با ورود به این بخش‌ها می‌توانید محصولات و کالاهای موردنیاز خود را خرید کنید و در اسرع وقت در محل دریافت کنید.

سومین راهی که برای خرید انواع بسته بندی های کارتنی‌برای خیار وجود دارد، خرید حضوری است. با هماهنگی‌های قبلی می‌توانید به شرکت کارتن سازی مراجعه کنید و در آنجا علاوه بر مشاهده انواع نمونه کارهای مختلف از راهنمایی‌های تخصصی تیم فروش نیز بهره‌مند شوید. در نهایت نیز می‌توانید ثبت سفارش خودتان را نهایی کرده و در تاریخ مقرر آن‌ها را دریافت کنید.

خاتمه

در بخش‌های مختلفی که در این مقاله آوردیم توضیحاتی در جهت روشن شدن اهمیت تولید یک جعبه کارتن‌خیار با کیفیت بود. اگر تولید کننده این محصول هستید توصیه می‌کنیم که هرگز نسبت به نحوه ارائه و بسته بندی آن در بازار داخلی و خارجی  بی‌توجه نباشید؛ زیرا نوع بسته بندی تا حد زیادی روند برندینگ محصول شما را پیش می‌برد و به فروش آن کمک زیادی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *