کارتن گوجه؛ صادراتی و لمینتی

کارتن گوجه

کارتن گوجه یک بسته بندی بسیار مهم و کاربردی است که باید برای انبار کردن و ارسال این محصول به بازارهای میوه و تره بار تولید گردد. بسیاری از کشاورزانی که در زمینه تولید انبوه این محصول صیفی هستند، کارتن های بسته بندی مقاومی را در جهت انبار کردن، بسته بندی کردن و نقل و انتقال آن‌ها تهیه می‌کنند.

جعبه کارتن گوجه

گوجه جزء آن دسته از محصولا صیفی‌جات است که بافت نرم و آسیب‌پذیری دارند. در صورتی که این محصول زیادی رسیده باشد، احتمالاً در معرض خطر له شدگی و از دست دادن کیفیت خودش است. در نتیجه راهکاری که برای جلوگیری از این اتفاق پیش پای کشاورزان است، بسته بندی متناسب این محصول می‌باشد.

برای تهیه یک بسته بندی خوب و مناسب، هزینه‌های کلانی باید صرف شود. بالاخص در مواردی که این محصولات حجم بالایی داشته باشند یا این که از نوع صادراتی باشند. در این موارد بهترین گزینه این است که یک بسته بندی مقرون به صرفه برای آن‌ها تهیه شود.

جعبه های کارتنی از آن دسته از بسته بندی‌ها هستند که می‌توان گفت قیمت مقرون به صرفه‌ای دارند و برای تولیدکنندگان نیز می‌توانند گزینه خوبی باشند. در نتیجه تهیه آن‌ها می‌تواند روند عرضه و فروش گوجه‌ها را تسهیل کند. به علاوه اینکه سود بیشتری نصیب کشاورزان و فروشندگان این محصول صیفی کند.

بدانید: کارتن و جعبه میوه و صیفی جات+ ویژگی ها و قیمت آن

ضرورت سفارش و تولید جعبه کارتن گوجه فرنگی

گوجه از مهم‌ترین محصولات در دسته صیفی جات است که میزان مصرف آن در بازارهای داخلی و خارجی بسیار زیاد می‌باشد. بنابراین کشت این محصول توسط کشاورزان بسیاری انجام می‌شود. پس از تولید گوجه باکیفیت در زمین های کشاورزی یا گلخانه‌های مخصوص، آن را باید در جعبه های کارتنی متناسبی بسته بندی کنند.

جعبه کارتن به دلیل بهداشتی بودن، مقرون به صرفه بودن و نیز عدم آسیب به صیفی جات درون خود بهترین گزینه برای انتخاب روند بسته بندی این محصول است.

کارتن گوجه

در صورتی که گوجه‌های باکیفیت را به درستی بسته بندی نکنید، یا با جعبه های مناسبی به بازارها ارسال نکنید، نمی‌توانید امیدوار باشید که کیفیت آن‌ها حفظ گردد. زیرا در مسیر ارسال محصولات از مبدا تا بازارهای تره بار یا کشورهای دیگر ( در موارد صادراتی ) احتمال آسیب به بافت گوجه ها وجود دارد.

برای صادرات گوجه جعبه کارتنی بهتره یا جعبه پلاستیکی؟

به دلیل بافت سخت و مقاومی که جعبه های پلاستیکی دارند، گزینه مناسبی برای بسته بندی گوجه‌های صادراتی نمی‌باشند. زیرا باعث ایجاد فشار به گوجه ها می‌شود و در مسیر احتمال از بین رفتن کیفیت آن‌ها بیشتر می‌گردد. در نتیجه بهتر است که از جعبه‌های کارتنی برای صادرات این محصول استفاده شود.

بیشتر بخوانید: کارتن گوجه صادراتی چه ویژگی هایی دارد؟

قیمت کارتن گوجه چقدر است؟

قیمت کارتن گوجه را بر حسب معیارهای مختلفی تعیین می‌کنند. مثل:

بنابراین نمی‌توان پیش از مشخص شدن این موارد هزینه را تعیین کرد. در ابتدا می‌توانید با تماس با یک شرکت کارتن سازی یا مراجعه حضوری از مشاورین فعال در آن شرکت بخواهید که بعد از تعیین ویژگی‌های مدنظرتان برای جعبه گوجه، هزینه آن را به شما اعلام کنند.

مرتبط بخوانید: کارتن کاهو + اهمیت تولید آن و انواع مدل ها

خاتمه

جهت اطلاع از قیمت خرید انواع مدل های جعبه کارتن گوجه و دریافت مشاوره‌های تکمیلی در زمینه سفارش کارتن گوجه می‌توانید با ما تماس بگیرید. در اسرع وقت همکاران ما در تیم فروش تلفن شما را پاسخ داده و راهنمایی‌های تخصصی را در این زمینه ارائه خواهند کرد. به میزانی که آگاهی بیشتری در این زمینه داشته باشید، روند ثبت سفارش شما دقیق‌تر پیش خواهد رفت و در نهایت به خروجی متناسبی دست پیدا می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *