جعبه سازی در کرج و تهران | تولید و فروش جعبه

جعبه سازی در کرج و تهران

جعبه سازی در کرج و تهران یکی از صنایع پر مصرف و رقابتی در بازار عرضه و تقاضای داخلی و خارجی می باشد. جعبه های بسته بندی تولید شده برای محصولات و اجسام از جنس های چوبی، فلزی، شیشه ای و مقوایی بوده است که بنابر مشخصات محصول مورد نظر تولیدکنندگان جنس بسته بندی را مشخص می کنند.

جعبه‌های بسته بندی که در اطراف محیط پیرامون ما وجود دارند اگر دقت کرده باشید سعی بر آن شده هنگام تولید سازگاری، با ساختار و مشخصات محصول یا شی داخل بسته بندی رعایت شده باشد که همین موضوع میتواند به فروش و ماندگاری شما در بازار کمک بسزایی کند. در اینجا باید بگوییم که مجموعه بزرگ کارتن ساز برای شما مخاطبین، بسته بندی از جنس مقوا و دارای ویژگی های برتر را انتخاب کرده اید این مطلب را آماده کرده و با تکیه بر تجربیات و اعتبارات خود انواع جعبه کارتنی یا مقوایی را برایتان شرح داده ایم.

کسانی که در صنعت چاپ و بسته بندی دانش و تجربه کافی را دارند، کسب و کار بسته بندی با استفاده از کاغذ را راه اندازی نموده اند که در راستای نگهداری، ماندگاری، افزایش فروش و سود دهی، صادرات و ورود به بازارهای خارجی انواع و اقسام محصولات گامی بلند برداشته اند.

همانطور که می دانید هر کسب و کار تولیدی کوچک تا بزرگی به یک جعبه بسته بندی نیاز دارد، یک جعبه زیبا و بادوام جهت سالم رساندن محصول و اجسام به دست مصرف کنندگان امری ضروری است.

صنعت جعبه سازی و میزان تقاضا

جعبه سازی در صنعت چاپ و بسته بندی به دو دسته ی جعبه مقوایی و کارتنی تقسیم میشود، شاید برایتان سوال شود که هر دو ی این بسته بندی از جنس مقوا بوده پس چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

جعبه کارتنی به بسته بندی میگویند که در روند تولید آن از ورق کارتن‌های چند لایه شامل : ۲لایه سینگل فیس ( یک لایه مقوا کرافت مسطح + فلوت دار)، سه لایه، ورق کارتن ۴لایه، پنج و هفت لایه استفاده شده است و بدون چاپ یا چاپدار می باشند که طرح چاپی توسط دستگاه افست و فلکسو قابل اجرا در این سبک از بسته بندی میباشد.

هر بسته بندی که به اصطلاح شبیه باکس ( Box ) باشد عموم مردم با نام جعبه می شناسند در صورتیکه بسته بندی هایی با منشا کاغذی به نام های زیادی در صنعت جعبه سازی صدا زده می شوند. در این مطلب از ابتدا جعبه های بسته بندی را در موقعیت‌های مختلف بسته بندی بررسی کردیم و به نوع مقوایی آن رسیدیم حال بعد از مطالعه ی جعبه کارتنی، مدل جعبه مقوایی را با توضیحات بیشتری خواهیم گفت تا در انتها فرق میان انواع جعبه ها برای بسته بندی را بدانید.

تولید جعبه مقوایی یک صنعت رقابتی است که تقاضای بسیار بالایی در بازار تهران و کرج داشته است، خریداران عمده جعبه مقوایی کسب و کار هایی من جمله : پوشاک، دارو سازی، خودرو سازی، لبنیات، مواد غذایی، لوازم آرایشی و بهداشتی، ساعت و اکسسوری، قطعات دیجیتالی و هر آنچه که پس از تولید نیاز به یک بسته بندی دارد، میباشند.

جعبه های مقوایی کاربرد های بسیار متنوعی دارند که همیشه تولیدکنندگان و متقاضیان آنها درصدد ارائه مدل های متفاوتی از آنها میباشند و همین موضوع سبب خلق سبک‌های گوناگونی از این بسته بندی مقوایی شد.

حدوداً بیش از ۸۰ درصد بسته بندی های موجود در بازار مقوایی بوده زیرا دارای ویژگی هایی هم چون :

 • سبک وزن
 • تولید سریع و آسان با استفاده از دستگاه های پیشرفته
 • تنوع در مدل بسته بندی
 • طرح چاپی و تبلیغات از طریق چاپ روی بسته بندی
 • بازیافتی راحت و تولید مجدد
 • مناسب برای صادرات

جعبه های تولید شده عموماً در اندازه و اشکال عمومی یا سفارشی به شکل مربع و مستطیل هستند. جعبه از مقواهای پر مصرف به نام مقوا ایندربرد، پشت طوسی، کرافت، گلاسه و سایر مقواها تولید می شوند.

انواع ماشین آلات پیشرفته در کارخانه جعبه سازی اعم از دستگاه برش، چاپ، چسب و دستگاه تولید ورق آماده برای ساخت انواع جعبه و کارتن مورد نیاز بسته بندی هستند. در نظر داشته باشید زمانی که طرح‌های نو آورانه و ایده پردازی های نوین به شکل بسته بندی های با کیفیت را کارگاه جعبه سازی به شما ارائه دهد، می توانید به راحتی حاشیه سود را افزایش دهید.چگونه ؟

زمانیکه با راهنمایی کارشناسان فروش یک کارخانه جعبه سازی در رابطه با گسترده ی رول مقوایی و کاهش میزان ضایعات بسته بندی به نتیجه ای مطلوب در راستای کاهش هزینه های اضافی در سفارش جعبه مقوایی برسید می توانید حاشیه ی سود خود را بالاببرید.

تولید جعبه مقوایی در کارگاه جعبه سازی

روند تولید جعبه های مقوایی در صنعت چاپ و بسته بندی با استفاده از انواع مقواهایی که خدمتتان گفتیم پس از جایگذاری شیت مقوا درون دستگاه شروع میشود و تا مرحله نهایی کلیشه چاپ و دوخت آن بر اساس تیراژ و نوع چاپی آن زمان بندی می شود. لازم به ذکر است بگوییم برش صورت گرفته بر روی ورق مقوا جعبه بسته بندی توسط دستگاه لترپرس انجام می شود و دوخت کارتن آن لب چسب می باشد.

کارگاه های تولید جعبه و شرکت جعبه سازی در تهران و کرج با فروش جعبه مقوایی در کرج و تهران بیشتر بعنوان بسته بندی جعبه شیرینی، فانتزی، جعبه کادویی و هاردباکس بوده و در کنار آن جعبه هایی در مدل های درب دارویی، کشویی، تلسکوپی ( زیره رویه )، کیبوردی و جعبه پنجره ای طلق دار برای تمامی اقلام و اجسامی که نیاز به بسته بندی دارند تولید و چاپ می کنند و همچنین کسب و کار مورد اعتمادی را بنا کرده اند. مناطقی هم چون کمالشهر، فردیس در کرج تولیدکنندگان جعبه و کارخانه کارتن سازی و جعبه سازی موفق و فعالی را در خود جا داده است.

چاپ و جعبه سازی | جعبه لمینتی

جعبه های بسته بندی تولید شده برای رونمایی، تبلیغات و مشخصات محصولات گوناگون نیاز به طرح چاپی و در بعضی موارد خدمات پس از چاپ دارند. این طرح چاپی به راحتی سبب تمایز بین جعبه های مقوایی می شود و بیشتر از چاپ افست استفاده می کنند که به آن جعبه لمینتی نیز می‌گویند. چاپ لمینتی پردازش رنگی فوق العاده ای ب نسبت دیگر چاپ ها دارد که میتواند به وضوح تصاویر، طرح چاپی، لوگو و انواع فونت نوشتاری را به مخاطب نشان دهد.

اهمیت بسته بندی جعبه مقوایی

جعبه مقوایی با ویژگی های متنوعی در ابعاد، درب ساده یا قفل دار، طراحی و مدل، طلق دار و بدون طلق، طرح چاپی و دسته دار بودن یا بدون دستگیره هر کدام برای محصولات جداگانه ای تولید می شوند که بسیار پر مصرف و کاربردی می باشند. برای ایجاد استحکام در این نوع بسته بندی گرماژ مقوایی را تغییر میدهند که این موضوع سبب ایمنی در بسته بندی هنگام جابجایی، حمل و نقل، انبار گردانی و چیدمان می‌گردد. بررسی چند نمونه از بسته بندیهای مرسوم با استفاده از جعبه مقوایی را برای شما انجام داده ایم تا بیشتر با اهمیت بسته بندی جعبه مقوایی آشنا شوید.

جعبه درب دارویی یا دو درب دارویی که مختص بسته بندی دارو بوده و به همین سبب نام آن دارویی می باشد و از مقوای ایندربرد بهداشتی استفاده می‌کنند که تولید بالایی دارد و پر فروش ترین نوع جعبه برای بسته بندی هستند.

جعبه زیره رویه که برای جعبه شیرینی از سمت قنادی، شیرینی پزی و کارخانه صنعتی و نیمه صنعتی تولید کیک و انواع محصولات نان و شیرینی مورد استقبال قرار گرفته است از جنس مقوا و یک نوع جعبه لمینتی مقوایی ست.

محاسبه قیمت جعبه بسته بندی

نحوه ی ارزیابی قیمت جعبه مقوایی برای بسته بندی در جعبه سازی به چند موارد بستگی دارد:

 • جنس مقوا
 • ابعاد
 • مدل بسته بندی
 • طرح چاپی
 • تیراژ
 • المان های اضافه شده مانند : انواع دستگیره ها، طلق شفاف پلاستیکی و…
 • خدمات پس از چاپ

کارشناسان تیم فروش و تیم طراحی پس از بررسی و همکاری در زمینه ی تولید جعبه مد نظر برای بسته بندی های مختلف، قیمت نهایی را به شما طبق محاسبات، نوسانات بازار و قیمت کاغذ به نسبت خدمات جعبه سازی و حاشیه سود دهی به شما اعلام می‌کنند.

بیش تر بدانید: محاسبه آنلاین قیمت کارتن و جعبه را در اینجا انجام دهید !

کارتن سازی و جعبه سازی

بعنوان یک تولیدکننده، یک خرده فروش و تاجر شما می خواهید بسته بندی بادوام، خیره کننده و با کیفیت داشته باشید که ماندگاری مناسبی تا زمان بازگشایی دارد پیشنهاد ما به شما بسته بندی مقوایی است، چرا که کارتن سازی و جعبه سازی امروزه توانسته است اهمیت بسته بندی مقوایی را در سرتاسر دنیا به مردم ثابت کند و راهکارهای گوناگونی را در جهت ارائه محصولات در بسته بندی های متنوع، تبلیغات، درآمد زایی و حفظ محیط زیست به مردم نشان دهد.

سوالات کاربران عزیز

کارخانه کارتن و جعبه سازی در کرج نزدیک به شهرک بهارستان کمالشهر میباشد؟

بله، کارگاه کارتن ساز همانطور که در صفحه ی تماس با ما قسمت آدرس مشاهده می کنید در استان کرج و کمال شهر میباشد.

ساخت جعبه بهداشتی لمینتی تیراژ بالا حدود ۵۰۰۰ تا دو درب دارویی ۶*۳.۵*۱۰.۵ چند روز زمان میبرد؟

چهار ده روز کاری زمان نیاز است تا بسته بندی شما آمداه تحویل گردد.

بالاترین میزان گرماژ مقوا در جعبه سازی چقدر است؟

برای تحمل وزن یک کیلوگرم از میزان گرماژ ۴۰۰ – ۵۰۰ که بیشترین مقدار آن میباشد، استفاده می کنند.

صحبت نهایی

کارگاه جعبه سازی و کارتن سازی توانایی تولید هر مدل بسته بندی از جنس مقوا را داشته و در صورت تقاضا طرح چاپی سفارشی بر روی آنها اجرا می گردد. جعبه های مقوایی مناسب برای بازار داخلی و صادراتی در ابعاد و اشکال متعددی در اختیار شما تولیدکنندگان محترم قرار خواهد گرفت فقط کافی ست نیاز بسته بندی کسب و کار خودتان را بشناسید و با کارشناسان مجرب یک کارخانه کارتن سازی از طریق تماس، سایت فروشگاهی و مشاهده نمونه جعبه و کارتن بسته بندی انواع کالاها، آگهی و انواع پیام رسان ها ارتباط برقرار کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

2 دیدگاه برای “جعبه سازی در کرج و تهران | تولید و فروش جعبه

  • الهه خدایار گفته:

   سلام
   کارتن ۴ درب معمولی که برای بسته بندی میوه در نظر می گیرند دارای منافذی جهت تهویه هوا می باشند که مانع از لهیدگی و خرابی میوه ها می شود و اینکه اگر کارتن سبدی مد نظرتان باشد نیز کارتن ساز می تواند بسته بندی تولید کند که سایز کوچکتر با منافذ ریزتر متناسب با اندازه ی آلوچه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *