کارتن بسته بندی هواکش خانگی و صنعتی ( فن تهویه هوا )

کارتن بسته بندی هواکش خانگی و صنعتی

کارتن بسته بندی هواکش خانگی و صنعتی توسط مقوا جهت حفظ قطعات سازنده ی آن انتخابی درست می باشد که در پی این گزینش، افزایش فروش و سود دهی برای تولیدکنندگان محیا می گردد. مطمئناً می دانید که هر محصول دارای مدل های گوناگونی ست فن تهویه هوا نیز همینطور است و در مدل های صنعتی و خانگی با ساختار و شکل ظاهری متفاوتی تولید می شوند.

هواکش خانگی و صنعتی نقش انتقال هوا و گاز را دارند تا افراد هنگام استنشاق اکشیژن تمیز هوا را دریافت کنند. هواکش در محیط های گوناگون سبب جلوگیری از گازگرفتگی، مسمومیت هوایی، احساس خستگی و انتشار بوی بد می شود.

کدام یک از هواکش صنعتی و خانگی نیاز به بسته بندی دارند؟

هواکشهای تولید شده تا به امروز که به دو دسته ی سری هواکش های خانگی و لوکس – هواکش صنعتی و ابعاد نسبتاً بزرگ تقسیم می‌شوند هر کدام می توانند بسته بندی مختص به خودشان را داشته باشند علاوه بر جنس، مدل بسته بندی یک نکته ای وجود دارد که آنرا اختصاصی برند شما می کند آن هم طرح چاپی لوگو و برند شماست در ادامه این مشخصه را بیشتر برایتان توضیح داده ایم، برای آگاهی و انتخابی بهتر تا انتها با ما باشید.

هواکش خانگی که مورد استفاده برای سرویس بهداشتی، حمام و بهارخواب می‌باشند دارای قطعات الکترونیکی و ساختار پلاستیکی شکننده هستند که در صورت آسیب و ضربات احتمال خرابی و اختلال در عملکرد آنها هنگام استفاده افزایش خواهد یافت هم چنین پره ها وتیغه های فن تهویه آسیب پذیر بوده و در اثر تکان و ضربه ممکن است از جایگاه خود خارج شود و کارایی نداشته باشد.

هواکش صنعتی که برای کارخانجات، سوله های کارگاه تولیدی، مراکز دولتی، عمومی، بهداشتی و درمانی و موسسات خصوصی کاربردی بوده و در تعداد محدود اما ابعادی بزرگ تولید میشوند برای جابجایی پس از تولید نیاز به بسته بندی دارند تا صحت و سلامت به دست مصرف کنندگان خود برسد. هر دو نوع هواکش ها دارای بدنه های پلاستیکی و فلزی + موتور الکتریکی + پره هواکش یا تیغه هستند که نوع هواکش خانگی دو تا شش پره میباشد.

بسته بندی هواکش خانگی

انواع جعبه های بسته بندی برای هواکش خانگی از مقوای کرافت ساخته شده و در لایه بندی های ورق کارتن دو لایه سینگل فیس و ۳ لایه بوده که با چاپی لمینتی و فلکسویی همراه است. کرافت سفید یا قهوه ای خام که چاپی معمولی شامل نام برند و لوگو + تصویر هواکش یا فن تهویه هوا ( fan ) است بیشتر برای بازار داخلی مرسوم بوده و نوع کارتن صادراتی هواکش مناسب بازار هدف در خارج از کشور میباشد که با چاپی لمینتی و واضح همراه است.

بسته بندی نوع اداری و خانگی هواکش یا فن تهویه هوا در مدل های دسته دار درب دارویی ته قفلی، دو درب دارویی، جعبه پنجره ای طلق دار، چهار درب آمریکایی و در مواردی کیبوردی تولید و چاپ میشود.

کارتن هواکش صنعتی و بسته بندی سانترفیوژ

هواکش صنعتی که معمولاً ساختار ترکیبی از پلاستیک و فلزی دارد وزن آن به کیلوگرم تا تن میرسد که در این صورت برای بسته بندی آن از کارتن سه لایه، ۵ لا و هفت لایه بهره مند میشود تا توانایی تحمل وزن بالای محصول را داشته باشند، هم چنین چاپ انجام شده بر روی آن فلکسویی و یا لیبل پشت چسب دار داشته باشند. لازم به ذکر است به علت سنگینی وزن این هواکش ها، هنگام طراحی دو برش در دیواره‌های کارتن مقوایی ایجاد میکنند تا به هنگام حمل و نقل جایگاهی برای قرار گیری دست انسان باشد.

پیشنهاد کارتن ساز: شما میتوانید برای فروش بهتر محصولات تهویه هوا و هواکش ها از بسته بندی کاربردی تر و یونیک که در بازار کمتر دیده شده یا اصلا وجود ندارد، استفاده کنید. این بسته بندی درب دارویی دسته دار با چاپی لمینتی یا پنجره ای طلق دار با فلکسویی میباشد زیرا برای خریداری و حمل هواکش خانگی دستگیره ی پلاستیکی کار را راحت میکند و پنجره ای طلق دار سبب می شود تا هزینه ی زیادی برای طرح چاپی انجام ندهید و فقط با یک برش در سطح مقوا محصول را به مشتری و خریدار نشان دهید.

سوالات شما کاربران

برای بسته بندی هواکش خانگی جعبه مقوایی خوبه یا کارتن دو لایه سینگل فیس؟

بستگی به ابعاد و حجم هواکش تولید شده دارد در صورت سبک وزن بودن جعبه مقوایی پشت طوسی مناسب میباشد.

کارتن مادر برای پک ۳۰ تایی جعبه مقوایی فن تهویه هوا ساختمانی چند لایه ست؟

کارتن ۳ لایه تا ۵ لایه بعنوان کارتن مادر برای بسته بندی محصول شما مطلوب است.

کارتن فلکسویی برای هوا کش صنعتی مدل چهار درب دوخت کارتن منگنه ای ست؟

بله بدلیل سنگین وزن بودن هواکشهای صنعتی یا سانترفیوژ ها از منگنه برای اتصال ورق کارتن بسته بندی استفاده می‌کنند.

صحبت نهایی

انواع هواکش های صنعتی، سانترفیوژ، فن دمنده و مکنده ، هواکش ادرای، ساختمانی و خانگی هر کدام دارای قطعات فلزی، پلاستیکی و الکتریکی هستند که یک بسته بندی متناسب با ویژگی های ظاهری و داخلی آنها می تواند ایمنی پس از تولید تا مصرف را برای انها فراهم آورد. کارخانه کارتن سازی با تولید انواع بسته بندی های مستحکم و چاپدار یا بدون چاپ برای هواکش های صنعتی، اداری و فن خانگی حضور شما را در بین رقبا یتان جهت ورود و ماندگاری در بازار ضمانت خواهد کرد. برای اطلاع از چگونگی تولید، محاسبه قیمت و ثبت سفارس می توانیدبا کارشناسان تیم فروش تماس حاصل بفرمایید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *