جعبه بسته بندی شیرینی

جعبه بسته بندی شیرینی

جعبه بسته بندی شیرینی و کیک تاثیر بسزایی در فروش آن دارند. در هر محصول و کالایی بسته بندی مرغوب، مناسب و داشتن طراحی جذاب به همراه کیفیت خوب محصول در تبدیل کردن خریدار به مشتری جدید و ثابت، نقش کلیدی دارد.

انواع مقوا جعبه شیرینی

جعبه بسته بندی شیرینی از اقلام لازم و ضروری در هر شیرینی فروشی است. بسته بندی شیرینی به علت اینکه از متریال های متنوع در ساخت آن ها استفاده میشود در صنعت جعبه، نام جعبه شیرینی را به خود اختصاص داده است و برای انواع شیرینی، کیک، کوکی و دونات بکار می رود.

جعبه‌شیرینی برای حفظ کیفیت و جلوگیری از ورود گرد و غبار به شیرینی اهمیت زیادی دارد. به طور معمول جعبه شیرینی که در قنادی و شیرینی فروشی ها میبینیم به صورت مدل زیره رویه است.

زیره و رویه جعبه شیرینی چیست؟

در یک نگاه به نظر می آید که تمام جعبه های شیرینی از یک شکل و جنس باشند اما باید گفت که در واقعیت این چنین نیست. برای مثال جعبه شیرینی تر به وزن ۲ کیلوگرم جنس متفاوتی با جعبه شیرینی خشک به وزن یک کیلو دارد. زیرا شیرینی خامه ای یا تر نسبت به دما حساس بوده و در صورت نداشتن بسته بندی مناسب کیفیت خود را از دست می دهد.

زیره جعبه که شیرینی در آن چیده میشود و نسبت به وزن و نوع شیرینی گاهی دارای جنسهای مختلفی است و رویه قالبا از جنس مقوای پشت سفید یا ایندربرد (مقوای بهداشتی) است. ورق های جعبه شیرینی در اندازه های استاندارد در جعبه سازی و کارتن سازی موجود است که متناسب با ابعاد جعبه سفارش داده شده، برش میخورند.

جنس زیره جعبه شیرینی در ابعاد و گرماژهای مختلف می باشد. برای وزن های بیشتر از گرماژ بالاتر استفاده میشود. در ساخت زیره جعبه متناسب با نوع شیرینی از مقواهای صدفی OPP، دو رو صدفی، دورو متالایز خطی، دو رو متالایز امباس، سوپر صدفی، طلایی صدفی، طلایی متالایز ام باس، سوپر پلی سوپر و گلاسه صدفی بر حسب نیاز استفاده میشود.

جعبه بسته بندی شیرینی 2

ترکیب زیره و رویه جعبه شیرینی، بسته بندی مناسب و متداولی در قنادی و شیرینی فروشی هاست که بدون طرح و یا به صورت ساده تک رنگ یا دو رنگ است. انواع مدل جعبه کادوئی و هدیه برای شیرینی موجود است که اغلب برای کوکی و شیرینی خشک بکار می رود و چاپ، طرح و مدل متفاوتی دارد.

جعبه پلاستیکی

با توجه به بالا رفتن آگاهی عموم جامعه در خصوص ضرر و زیان ناشی از مصرف پلاستیک برای انسان و محیط زیست و پروتکل های وزارت بهداشت، استفاده از این نوع بسته بندی در محصولات غذایی بخصوص شیرینی کمتر به چشم میخورد.

چاپ و طراحی در جعبه شیرینی

برای چاپ و طراحی جعبه های شیرینی زیره رویه که بیشتر اوقات در هنگام خرید میبینیم، طرحی ساده از برند با چاپ معمولی بر روی زیره و اطلاعاتی کمی در خصوص کسب و کار در رویه جعبه مشاهده می شود.

در مقابل آن جعبه های شیرینی خاص مثل جعبه های فانتزی از چاپ افست به همراه خدمات چاپ مانند سلفون، طلاکوبی، برجسته سازی حروف یا لوگو و غیره برای زیباتر و جذاب شدن جعبه استفاده می کنند.

چاپ و خدمات چاپ در انواع بسته بندی برای مرغوبیت و جذاب بودن جعبه به منظور جذب مشتری و فروش بیشتر بکار می رود. جعبه بسته بندی شیرینی برای مجالس زیادی مانند مناسبت ها، عیادت، جشن و مهمونی به کار می رود. نوع دیگر از جعبه های خلاقانه که برای شیرینی بکار برده می شود جعبه طلق دار می باشد که در عکس بالا هم مشاهده میکنید اغلب دارای منقسم و نگهدارنده محصول هستند.

این جعبه‌ها برای بهتر نشان دادن محتوای داخل‌داخل خود، مانند محصولاتی همچون کاپ کیک ها انتخاب مناسبی است تا با جلب نظر مشتریان به فروش‌های بیشتر کمک کند.

قیمت جعبه بسته بندی شیرینی

همانطور که گفته شد جعبه شیرینی از متریال مختلف و ابعاد و طرح های متفاوتی ساخته میشود. پس از اینکه اطلاعات لازم در خصوص جعبه مورد نیاز را کسب کردید، قیمت جعبه نسبت به نوع جنس و گرماژ، ابعاد، طرح ومدل و چاپ جعبه مشخص میشود و سپس به تولید می رسد.

در خصوص فروش عمده جعبه‌ شیرینی پس از اطمینان از اینکه سفارش مدنظر شما در کارتن سازی مورد نظر موجود است و یا امکان تولید محیاست، می توانید اقدام به خرید کنید.

همیشه گفته میشود برای مرغوبیت و کیفیت هر چه بیشتر جعبه و بسته بندی، مشاوره از متخصصان و کارشناسان جعبه سازی و کارتن سازی موجب انتخاب هر چه بهتر شما میشود. کارتن سازها نسبت به دانش و تجربه ای که دارند می دانند که برای چه محصولی چه متریال و جعبه ای مناسب است و با شیوه های انتخاب درست میتوانند با حفظ کیفیت به کاهش قیمت تمام شده جعبه کمک نمایند.

همه چیز در رابطه با شرکت کارتن ساز

گروه تولیدی کارتن ساز آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد. کارتن ساز با گذشت بیش از ده سال سابقه کار پیوسته و مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های کارتن سازیری، مقواسازی، چاپ و طراحی مدل جعبه میتواند یکی از پیشروترین کارتن سازی ها در سطح کشور ایران باشد. شما می توانید با مراجعه به صفحه ی تماس با ما با کارشناسان در این مجموعه در ارتباط باشید.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *