کارتن بسته بندی دستکش بهداشتی، لاتکس، ظرفشویی سیلیکونی | جعبه + کارتن مادر

بسته بندی دستکش 01

کارتن بسته بندی دستکش بهداشتی لاتکس، ظرفشویی و سیلیکونی مناسب برای بسته بندی تعداد ۱۰ تایی تا ۲۰۰ تایی بوده و هم چنین برای پک کردن کلی آنها از کارتن مادر جهت حمل و جابجایی در راستای فروش عمده و تکی استفاده می کنند. انواع دستکش ها عبارتند از: بهداشتی نایلونی، لاتکس، ظرفشویی، سیلیکونی و وینیل که مصارف گوناگونی جهت جلوگیری از ورود میکروب، آلودگی و آسیب به پوست دست انسان به هنگام پخت و پز، طرف شستن و استفاده از مایع تمیزکننده ظروف، معاینات و اقدامات پزشکی، انجام عمل های جراحی و غیره دارند. هر کدام از این دستکش هایی که برایتان گفتیم نیاز بسته بندی خاص خودشان را دارند که در ادامه هر کدام از آنها را جداگانه مورد بررسی قرار داده ایم.

نیاز دستکش به کارتن بسته بندی

دستکش ها در انواع مختلف دارای ساختار بهداشتی و کشسانی یا نایلونی می باشند که از زمان تولید تا هنگامی که مورد مصرف قرار بگیرند در معرض جذب آلودگی محیط های مختلف، برخورد با اشیاء تیز و هر گونه احتمالات دیگر در راستای آسیب پذیری می باشند. با یک بسته بندی از جنس مقوا به راحتی میتوان تمامی این موارد را بر طرف کرد و از ضرر و زیان های احتمالی جلوگیری کرد. هنگامی که دست کش از تعداد تکی تا ۲۰۰ تایی داخل یک بسته بندی قرار بگیرد ویژگی هایی که در زیر شرح داده ایم را به محصول شما اضافه می کند.

  • ایمنی هنگام جابجایی
  • چیدمان منظم
  • ماندگاری هنگام استفاده ی مکرر در تعداد ۱۰ عدد به بالا
  • راحتی هنگام مصرف در رابطه با نوع نایلونی برای آشپزی و لاتکس هنگام معاینات و جراحی پزشکی
  • فروش راحت تر با استفاده از درب آویز دار
  • صادرات بهتر به دلیل بافت کاغذی دوستدار محیط زیست و تجزیه پذیر

کارتن دست کش در مدل های گوناگون

بسته بندی از جنس مقوا برای دستکش در مدل جعبه ای و کارتن به چند دسته تقسیم میشود. جعبه مقوایی درب آویز دار، جعبه پرفراژ دار، دو درب دارویی و ته قفلی، پنجره ای مرسوم ترین نوع بسته بندی جعبه ای از جنس مقوا بوده که هر کدام روند تولید و نحوه ی مصرف مختلفی دارند. کارتن بسته بندی به کارتن مادر و کارتن دو لایه سینگل فیس یا سه لایه اشاره دارد که جهت بسته بندی کلی از آنها بهره مند می‌شوند.

جعبه بسته بندی دستکش

جعبه های تک لایه مقوایی از جنس مقوای ایندربرد، پشت طوسی و گلاسه در میزان گرماژ های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. جعبه مقوایی درب آویز دار سبک جعبه درب دارویی میباشد که یک لایه مقوای اضافی بر روی درب جهت آویز کردن اضافه می کنند در مرکز این مقوا که اکثرا برای حفظ شکل ظاهری و ماندگاری هنگام آویز ماندن آنرا دولایه می‌گیرند یک برش انجام میدهند تا جایگاه آویز جعبه باشد.

  • دستکش ظرفشویی، سیلیکونی ( سبک وزن )

جعبه پرفراژ دار همان مدل های جعبه دستمال کاغذی هستند که سطح رویه دارای خط چین هایی برای بازگشایی آسان و مصرف راحت میباشد. جهت ماندگاری این مدل از جعبه مقوایی بهتر است میزان گرماژ را کمی افزایش دهید.

  • دستکش نایلونی، لاتکس، دست کش وینیل – نیتریل
کارتن بسته بندی دستکش

دو درب دارویی و لاک باتم بعنوان بیس تمامی مدلهایی که برایتان شرح دادیم از آن استفاده می کنند و همچنین مناسب برای بسته بندی دستکش ظرفشویی است که به صورت جفتی بسته بندی میشوند و پس از خرید نیازی به نگهداری جعبه نمی باشد پس فقط باید گرماژ و مدل جعبه را طوری طراحی کرد که محافظ محصول از زمان تولید تا خرید باشد، این صحبت به این منظور می باشد که می توانید گرماژ را در مسیر کاهش هزینه ها تغییر دهید.

جعبه پنجره ای نوعی از بسته بندی می باشد که وجه دارای طرح چاپی برشی جهت نمایان کردن محصول دارد این برش توسط دستگاه برش لترپرس بر روی ورق مقوایی انجام میگیرد.

  • دستکش ظرفشویی، سیلیکونی و تعداد تکی

کارتن مادر و سایز بزرگ بسته بندی دست کش

پس از بسته بندی اولیه انواع دستکش های گفته شده جعبه های مقوایی تک لایه جهت ارسال و فروش از کارخانه تولیدکننده به اقسی نقاط مقصد در بازار داخلی و خارجی نیازمند بسته بندی ثانویه در سایز بزرگ می باشند که این بسته بندی جعبه دستکش ها را کارتن مادر می نامند. کارتن مادر و کارتن سایز بزرگ بسته بندی دستکش ها هر دو از جنس مقوای کرافت بوده و در لایه بندی دو لایه سینگل فیس و سه لایه به شکل کارتن در می آیند، مدل چهار درب آمریکایی در این باره پرکاربرد و مرسوم میباشد.

طرح چاپی جعبه و کارتن بسته بندی دستکش

جعبه های مقوایی بسته بندی انواع دستکش و کارتن مادر یا سایز بزرگ دارای دو نوع چاپ فلکسو و لمینتی می باشند. جعبه های مقوایی اصولاً دارای چاپی خوانا و واضح با چند رنگ مختلف هستند دستگاه چاپ افست توانایی اجرا آن را دارد. کارتن مادر و سایز بزرگ اگر دو لایه سینگل فیس باشند به صورت چاپ لمینتی و برای کارتن سه لایه چاپ فلکسویی در نظر می گیرند.

کارتن صادراتی بسته بندی دستکش

بعنوان یک پیشنهاد از کارتن ساز بهتر است برای صادرات محصولات بهداشتی مانند انواع دستکش، بسته بندی اولیه پلاستیکی، نایلونی را حذف کنید تا برای رسیدن به جایگاه برتر در سطح تجارت خارجی قدم کوتاه تری بردارید زیرا یکی از گزینه های ورود به بازار هدف خارجی و ماندگاری در جایگاه خود، استفاده از متریال با کیفیت، دوستدار محیط زیست و قابل بازیافت کاغذی می باشد. هم چنین می توانید با تغییر میزان گرماژ قیمت نهایی را کاهش دهید که این موضوع به نفع کسب و کارتان خواهد بود.

سوالات کاربران عزیز

کارتن مادر بسته بندی ۱۰ تایی جعبه دستکش op perfect از چه جنس و چاپی است ؟

از جنس مقوا کرافت و چاپ فلکسو دارد که به آن کارتن فلکسویی هم می‌گویند.

اگر بسته بندی مقاوم تری برای دستکش لاتکس بخواهیم در مدل جعبه پرفراژ دار جنس مقوا چی پیشنهاد می کنید؟

شما می توانید از مقوای ایندربرد استفاده کنید.

جعبه بسته بندی دستکش ساق کوتاه با بلند فرق دارد؟

امکان دارد در ابعاد جعبه تغییراتی ایجاد شود اما به صورت عمومی میتوان از یک سایز جعبه بسته بندی برای هر دو سبک از محصول استفاده کرد.

کلام آخر

کارخانه کارتن سازی توانایی تولید و چاپ جعبه های متنوعی را که مناسب برای عرضه به بازار داخلی و خارجی میباشد با تکیه بر تیم مجرب واحد تولید و طراحی را دارد هم چنین تیم فروش با راهنمایی و مشاوره مشتریان بالقوه و بالفعل از طریق تماس و ملاقات حضوری اطلاعات کامل و نحوه محاسبه قیمت را در اختیار آنان قرار میدهد. شما می توانید برای مشاهده انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی کالاها بر روی آن کلیک کنید.

[ثبت امتیاز]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *