کارتن بسته بندی گوشت مرغ ماهی و محصولات منجمد | خرید و سفارش

کارتن بسته بندی گوشت مرغ ماهی

کارتن بسته بندی گوشت مرغ ماهی و محصولات منجمد مناسب برای پک کردن تکی و عمده ی انواع بافت گوشتی و یخ زده که ماهیت مرطوبی دارند، میباشد. این سبک از بسته بندی می تواند رطوبت موجود را به خود جذب کرده و مانع از نفوذ هر گونه آلودگی به ساختار مواد غذایی شود به شرطی که تمام موارد در راستای تولید یک بسته بندی متناسب و کارآمد را هنگام تولید، خرید و سفارش رعایت کرده باشید.

چگونگی بسته بندی محصولات منجمد ( گوشت، مرغ و ماهی )

یک بسته بندی کارآمد برای محصولات منجمدی که جز دسته ی مواد غذایی و بهداشتی می باشند استفاده از کارتن لایه بندی شده است. باید در نظر داشت که این محصولات خوراکی و یخ زده گوشتی هنگام بسته بندی، حمل و نقل، بارگیری و انبار گردانی آلوده و فاسد نشده و در صحت و سلامت کامل به دست مصرف کنندگان برسد.

کارتن بسته بندی ماهی

کارتن دو لایه سینگل فیس لمینتی، سه لایه و پنج لایه گزینه های ایده آلی برای تولید کارتن بسته بندی گوشت مرغ ماهی و سایر محصولات منجمد میباشد که در روند تولید آن از مواد اولیه باکیفیت و متریال بهداشتی استفاده می کنند تا هنگام تماس با بافت محصول بهداشت حفظ شود.

کارتن بسته بندی شیلات، پروتئین جات و مرغ منجمد

محصولات غذایی و دریایی که جزو دسته ی شیلات قرار میگیرند هم چنین پروتئین جات که شامل انواع گوشت سفید و قرمز میباشد به چند دلیل درون بسته بندی کارتنی وکیوم سلفونی بسته بندی می شوند که آنها را بررسی می‌کنیم.

  1. ایجاد مقاومت و استحکام
  2. حمل راحت و آسان
  3. جذب رطوبت
  4. مانع نفوذ آلودگی
  5. حفظ بهداشت و سلامت محصول
  6. چیدمان منظم هنگام بارگیری و انبار گردانی

کارتن چهار درب، کیبوردی و زیره رویه با این ویژگی هایی که گفتیم تا به امروز برای بسته بندی کارآمد بوده و خاصیت لایه دار بودن ورق کارتنی استفاده شده در آن سبب جذب رطوبت حاصل از آب شدن یخ و مانع از نشت آن به بیرون بسته بندی می شود. همین امر سبب می‌گردد تا آلودگی به درون بسته بندی نفوذ نکرده و سلفون پلاستیکی که بر روی آن وکیوم شده است این ویژگی را دو چندان می‌کند که در ادامه با کاهش خسارات و فاسد شدن مواد غذایی حاشیه سود و در آمد تولیدکنندگان را افزایش خواهد داد.

طرح چاپی و معرفی برند محصولات پروتئینی منجمد

تولیدکنندگان محصولات پروتئینی منجمد اعم از گوشت قرمز و سفید ( دریایی، دامی و طیور ) طرح چاپی مد نظرشان شامل نام برند و محصول بهمراه مشخصات وزنی است زیرا برای ارائه به بازار نیازمند معرفی محصول خود و ایجاد تمایز بین رقبا می باشند همانطور که میدانید تولیدکنندگان بسیاری در این بازار پر رونق حضور دارند که برای شناخت محصولات بهتر‌است از طرح اختصاصی چاپی بهره مند شد.

کارتن بسته بندی گوشت مرغ ماهی و محصولات منجمد اکثراً به صورت کارتن لمینتی بوده و نوع فلکسویی آن نیز دارای طرح چاپی مختص برند شرکت تولیدکننده میباشد. کارتن لمینتی دقت بیشتری به هنگام پردازش رنگی طرح چاپی و فونت نوشتاری به نسبت نوع فلکسویی دارد. اما لازم به ذکر است که کارتن فلکسویی برای تولیدکنندگانی که صرف زمان و هزینه برایشان بیشتر از پردازش پیکسل رنگی طرح چاپی اهمیت دارد انتخاب مناسبی‌است.

بیش تر بدانید : نمونه جعبه و کارتن بسته بندی کالاها را در این صفحه ببینید !

دستگیره و منافذ تهویه هوا در بسته بندی

طراحی دستگیره در دو طرف دیواره های عرضی کارتن بسته بندی تعداد بالا که وزن نسبتا زیادی دارند به حمل و جابجایی آن کمک بسزایی میکند. اگر دقت کرده باشید کارتن های بسته بندی محصولات پروتئینی منجمد دارای منافذی می‌باشند که به سبب طراحی این منافذ تهویه هوا درون بسته بندی صورت می گیرد که مانع از فاسد شدن یا خرابی زودهنگام محصولات غذایی می‌شود.

کارتن بسته بندی گوشت و مرغ

کارتن سبدی بسته بندی مرغ گوشت و ماهی

به بسته بندی که دارای چهار وجه اما بدون درب میباشد کارتن سبدی می‌گویند. دیواره های این سبک از بسته بندی دوبل بوده زیرا بسته بندی نیاز به رعایت استحکام در نبود درب دارد هم چنین کارتن سبدی طوری طراحی شده‌است که مقداری از دیواره های عرضی بر روی سطح رویه کارتن مایل شده‌است تا ایمنی بیشتری برای محصول بسته بندی تولید کرده باشد.

سوالات کاربران گرامی

کارتن بسته بندی محصولات گوشتی منجمد از چه جنس مقوایی می باشد؟ آیا بهداشتی است ؟

کارتن های تولید شده برای بسته بندی محصولات غذایی که وزن زیادی دارند از جنس مقوا کرافت ساخته شده از خمیر با کیفیت کاغذ میباشد که تولیدکنندگان کارتن از مقوای کرافت بهداشتی برای لایه درونی بسته بندی استفاده می کنند.

سینی مقوایی شیرینگ برای بسته بندی ران مرغ چند لایه مناسب است ؟

برای بسته بندی ران مرغ که وزن کمتری دارد میتوان از کارتن دو لایه سینگل فیس استفاده کرد و در صورت درخواست چاپ نوع لمینتی آن مناسب تر میباشد.

امکان روکش سلفون براق درون بسته بندی برای جلوگیری از نشت رطوبت وجود دارد؟

بله روکش سلفون مات یا براق که خدمات پس از چاپ نام دارد مانع از نفوذ و نشت مایعات میشود.

صحبت آخر

جهت خرید و سفارش کارتن بسته بندی گوشت ماهی مرغ و محصولات منجمد از کارخانه ی کارتن سازی پس از دریافت مشاوره و راهنمایی های لازم در رابطه با نوع، مدل، جنس و طرح چاپی بسته بندی با کارشناسان مربوطه از طریق لینک تماس ارتباط برقرار کنید تا سفارش خود را ثبت کرده و در جریان نحوه ی محاسبه ی قیمت نهایی قرار بگیرید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *