جعبه بسته بندی مسواک | طراحی پک مقوایی

بسته بندی مسواک 01

جعبه بسته بندی مسواک یک امر الزامی پس از تولید این محصول بهداشتی می باشد به این منظور که بلافاصله مسواک های تولید شده را داخل بسته بندی های مقوایی پک می کنند تا مانع از جذب هر گونه آلودگی به کالای مصرفی دهان و دندان شوند. جعبه بسته بندی مقوایی مسواک می تواند در مدل های متنوعی با طرح های چاپی گوناگونی تولید شود که هر کدام مختص برند و شرکت خاص خودش باشد در ادامه می توانید با ویژگی های انواع بسته بندی مسواک بیشتر آشنا شوید.

پک مقوایی مسواک ( ورق مقوایی آویز دار )

آیا تا بحال به بسته بندی تکی انواع مسواک دقت کرده اید؟ اگر دیده باشید تولیدکنندگان مسواک ها را درون بسته بندی مقوایی که به شکل یک ورق مقوایی برش خورده می باشد قرار میدهند سپس بر روی آنها طلق پلاستیکی حرارت دیده شده را می چسبانند این نوع از بسته بندی مرسوم و کاربردی برای تمامی سنین از مسواک بند انگشتی تا بزرگسال میباشد.

ورق مقوایی از جنس مقوا پشت طوسی و ایندربرد می باشد. درست است که مقوای پشت طوسی غیر بهداشتی بوده اما برای مسواک به دلیل اینکه سطح پرزی آن را بر خلاف سطح مقوا قرار میدهند استفاده از این مقوا مانعی برای تولیدکنندگان و ضرری برای مصرف کنندگان ندارد.

ورق مقوایی بسته بندی مسواک جهت بازگشایی دو روش دارد : اولین روش ایجاد حالت کشویی بین طلق و ورق مقوایی به این صورت که پس از خرید مصرف کننده میتواند پلاستیک فشرده را به سمت مخالف ورق مقوایی بکشاند تا بتواند از مسواک استفاده کند. دومین راه ایجاد خط چین یا پرفراژ بر روی ورق مقوایی است تا خریدار با برش دادن از نقاط چین دار بتواند مسواک را مصرف کند.

بسته بندی خمیر دندان و جعبه مقوایی | کارتن مادر + سینی شیرینگ

قسمتی که توسط آن بسته بندی مقوایی مسواک داخل رگال فروشگاه های محصولات بهداشتی و سلامت دهان یا غرفه های مخصوص بهداشت دهان قرار میدهند با دستگاه برش لترپرس انجام می‌گیرد و کاملا برای جایگذاری مناسب می باشند. هم چنین این سبک از بسته بندی سبب می گردد تا فروشنده بتواند آنها را بر اساس نام برند، سن مصرف کننده و کیفیت دسته بندی کند تا مشتری به راحتی مسواک مورد نظر خود را پیدا کند.

استند مقوایی مسواک

استند های مقوایی برای مسواک های درپوش دار و بدون در پوش در اندازه های متفاوت و طرح های چاپی متنوع و مختص به برندشان تولید و چاپ می‌گردند. جنس آنها مقوایی بوده و برای استحکام بیشتر گاهی دیواره ی آنها را دوبل می گیرند. از جنس مقوای پشت طوسی با میزان گرماژ بالا میباشد و دارای منقسم جهت نگهداری پک مقوایی مسواک در جایگاه ثابتی است.

جعبه مسواک و استند مقوایی 02

از این استند های مقوایی بعنوان کارتن مادر نیز استفاده می کنند، زمانیکه آنها را در تعداد معینی داخل استند قرار میدهند یک سینی مقوایی روی مسواک ها قرار داده و بسته بندی را به وسیله سلفون یا نایلون پلاستیکی وکیوم می‌کنند که می توان به کارتن مادر یا پک جینی مسواک نیز گفت.

کارتن مادر و پک چند تایی مسواک بسته بندی

بسته بندی ورق مقوایی، استند و غیره پس از آماده شدن برای انتقال و فروش عمده مسواک درون کارتن مادر هایی از جنس مقوای کرافت و ورق کارتن دو لایه سینگل فیس تا سه لایه قرار می گیرند بعلت سبک وزن بودن آنها استفاده از این دو ورق کارتنی پیشنهاد میشود. چاپ آنها فلکسویی بوده و در ابعاد های گوناگونی با مشخصات طرح چاپی شامل نام برند، سن مصرف کننده، نوع مسواک soft، medium،hard تولید و چاپ می‌گردد. پک مسواک چندتایی شامل مسواک، درپوش، نخ دندان یا دو عدد مسواک درون یک بسته بندی است.

طراحی چاپ جعبه مسواک

برای بسته بندی مسواک طرح چاپی رنگی و دارای نوشتاری خوانا ست که به آن چاپ لمینتی می‌گویند برای هر گروه سنی از طرح چاپی مختلفی استفاده می‌کنند مثلا برای کودکان عموماً طرح های چاپی رنگی شلوغ و تصاویر کارتونی انیمیشنی کاربردی است و برای کودکان هنگام خرید جذابیت دارد تولیدکنندگان با مانور دادن بر روی طراحی چاپی بسته بندی مقوایی می توانند فروش خود را افزایش دهند، طرح چاپی را به هنگام فروش نباید دست کم گرفت زیرا اولین برخورد مصرف کننده یا خریدار با محصول شما شکل ظاهری بسته بندی است.

سوالات کاربران

جعبه طلقی مسواک هم تولید می کنید؟

اگر منظورتان از جعبه طلقی، جعبه مقوا پنجره ای طلق دار می باشد بله امکان تولید وجود دارد اما در صورتیکه جعبه تمام طلق نیاز دارید امکان تولید از سمت کارگاه تولید جعبه و کارتن مقوایی کارتن ساز وجود ندارد، زیرا جعبه تمام طلق جز بسته بندی های پلاستیکی قرار دارد.

بسته بندی مسواک برقی به چه صورت است؟

برای بسته بندی مسواک برقی بهتر است از جعبه های درب دارویی ته قفلی استفاده کنید تا به خاطر ساختار الکتریکی ایمنی در بسته بندی و جابجایی برای کالای تولید شده را تضمین کنید.

برای بسته بندی مسواک بامبویی مانند مسواک بنسر از مقوای کرافت می توان استفاده کرد؟

بله مقوای کرافت بهداشتی برای القای حس هم خوانی طبیعی مسواک با بسته بندی پیشنهاد خوبی برای کسب و کار شما و تمایز بین رقبا می باشد.

صحبت پایانی

جعبه بسته بندی مسواک از جنس مقوا در مدل های تکی و چندتایی، ورق مقوایی، استند و کارتن مادر تولید و چاپ می گردد که کارخانه کارتن سازی با بهره مندی از مواد اولیه با کیفیت و درجه یک نیاز بسته بندی انواع مسواک را برطرف کرده و مورد استقبال تولیدکنندگان جهت حفظ امنیت محصول، افزایش فروش و راحتی در انتقال بوده است. برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما از طریق تماس و راه های دیگر ارتباط برقرار کنید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *