کارتن سازی در تهران و حومه | قیمت + سفارش جعبه بسته بندی و خرید کارتن

کارتن سازی در تهران

کارتن سازی در تهران و حومه بنابر جمعیت روز افزون، عرضه و تقاضای بازار داخلی و خارجی در این شهر بزرگ صنعتی یک فعالیت اقتصادی پر رونق و پر کاربرد می باشد که در راستای برطرف کردن هر گونه نیاز بسته بندی عملکردی کارآمد و مطلوب از خود نشان داده است. بالطبع جمعیت حدود ۱۰ میلیونی شهر تهران تقاضای بسته بندی بالایی به نسبت شهرهای دیگر کشور ایران خواهد داشت که در این راستا کارتن سازی و جعبه سازی تهران تا به امروز حضوری پر رنگ و کارآمد داشته است.

کارخانه کارتن سازی تهران و حومه

باتوجه به رشد مداوم کسب و کارهای گوناگون و نیاز بسته بندی جداگانه هر کدام، کارتن سازی در تهران خطوط تولید و چاپ انواع بسته بندی را راه اندازی کرده و با تکیه بر برتری کیفیت متریال و استفاده از دستگاه های پیشرفته به روز چاپ و برش، کارتن و جعبه های ساده تا مدرن را به طور گسترده برای تمامی محصولات و اجسام جهت رفع نیاز بسته بندی تولید و چاپ کرده است.

ورق کارتن دو لایه سینگل فیس، کارتن سه لا، پنج لایه و ۷ لا از جمله کارتن های پر مصرف و کاربردی در صنعت چاپ و بسته بندی میباشند که می توان انواع آنها بر اساس سلیقه و بودجه تولیدکنندگان به صورت لمینتی و فلکسویی تولید و چاپ کرد.

چرا تهران بیشترین درخواست بسته بندی را به خود اختصاص داده؟ تا حالا این سوال برایتان پیش آمده که غیر از جمعیت چه عواملی دیگری تاثیرگذار می باشد؟ از آنجایی که تهران قلب تپنده ی ایران و فعالیت های اقتصادی است درصد بالایی از سرمایه گذاری های کسب و کارهای مختلف در این لوکیشن انجام می شود که همین موضوع یکی از چندین دلایل تولید و مصرف انواع کارتن و جعبه در این استان می باشد.

در ادامه شما را با روند سفارش شرکت و کارخانه های کارتن سازی از جمله کارتن ساز آشنا می کنیم.با ما همراه باشید؛

ثبت سفارش کارتن و جعبه سازی در تهران

چگونگی ثبت سفارش کارتن و جعبه به چندین مورد ختم می شود که این موارد برای تمامی تولیدکنندگان انواع بسته بندی یکسان بوده و برای سفارش از هر کارخانه ای کاربردی و کمک کننده است. هر کدام جداگانه دارای ویژگی سفارشی سازی شده میباشند یعنی به صورت اختصاصی آن ها را تغییر داده تا به بسته بندی مناسب مد نظرتان برسید. رعایت این نکات سبب خواهد شد تا برند کسب و کار شما بهترین بازخورد را دریافت کند که در انواع شغل ها و تجارات این موضوع ثابت شده است.

  • جنس بسته بندی
  • ترکیب رنگ ( هارمونی رنگها )
  • خدمات ویژه بسته بندی ( انواع دستگیره ، طلق دار و غیره )
  • خدمات چاپی
  • قیمت نهایی مناسب

جنس مقوا بسته بندی از خمیر کاغذ مرغوب و با میزان گرماژ متفاوتی میباشد که برای ورق کارتنی شدن و یا استفاده از آن جهت تولید جعبه های مقوایی تک لایه گرماژ تغییر کرده و لایه بندی می شوند. آیا می دانید اگر به جنس مقوا و ورق کارتن توجهی نکنید چه اتفاقی خواهد افتاد؟

تصور کنید زمانیکه بسته بندی به دست مصرف کننده رسیده دفورمه و پاره شده باشد و شما نیز صاحب یک برند لوکس و یا تازه کار باشید، یک تصویر نامناسب از بسته بندی محصول و اجناس شما نام برند و کسب و کار شما را زیر سوال خواهد برد و اگر تازه وارد باشید شاید این مسئله جبران ناپذیر باشد.

ترکیب رنگ یا هارمونی رنگها را نباید دست کم گرفت و از طراحی ساده گذشت، طرح معمولی تا پیچیده نیاز به رعایت یک سری نکات طراحی دارد که باید کارشناسی شده عمل کرد در غیر اینصورت بازخوردی که در نظر دارید برآورده نخواهد شد.

بیشتر بدانید: کارتن فلکسویی و پرکاربرد با چاپی ساده و محدود به ۴ رنگ را بیشتر بشناسید !

برای انتخاب رنگها و طراحی مناسب باید وقت گذاشت و هوشمندانه عمل کرد. اگر بخواهیم به صورت جزیی به این نکته بپردازیم حرف بسیار است اما در کلیات باید چند نکته کلیدی را به شما بگوییم :

  1. درخور کالا باشد
  2. مطابق با گروه سنی بازار هدف باشد
  3. علایق گروه سنی را در نظر گرفته باشد
  4. لوکیشن عرضه ی کالا ( این گزینه بیشتر در موارد بسته بندی صادراتی کاربردی ست)
  5. انتخاب طرح گرافیکی مناسب

لوکیشن عرضه محصول به این معناست که اگر شما قصد بسته بندی و صادر کردن کاهو از خانواده ی کارتن میوه و صیفی جات را به کشورهای همسایه یا غربی دارید طبق یک تحقیق جزیی می توان متوجه شد که رنگ پرچم و یا رنگ مورد علاقه ی آن کشور چه رنگهایی ست و با پیاده سازی این ترکیب رنگ بر روی بسته بندی نظر واردکنندگان و مصرف کنندگان را به خود جلب کرده که همین موضوع نشان دهنده ی سطح اهمیت فعالیت های برون مرزی برای تجارت و کسب و کار شما به کشورهای دیگر می باشد و سبب تمایز شما در بین رقبا خواهد شد.

انتخاب طرح گرافیکی و ترکیب رنگی دو گزینه ی مجزا در طراحی می باشند که اگر در راستای یکدیگر قرار نگیرند نتیجه ی حاصل شده چشم نواز و ملموس نخواهد بود. بعنوان مثال دو ماشین در نظر بگیرید که مدل و ظاهری یکسان از یک برند دارند مانند پژو پارس، اگر یکی از آنها به رنگ سفید و دیگری قهوه ای سوخته باشد کدام یک برای شما طبیعی و معقول بوده و می تواند شما را برای لحظه ای به خود خیره کند؟ رعایت ترکیب رنگ و طرح گرافیکی مطلوب اینگونه عمل خواهد کرد.


خدمات ویژه بسته بندی شامل المان های کارآمد و متمایز کننده ای است که جهت راحتی در جابجایی و حمل و نقل، دو چندان کردن زیبایی ظاهری بسته بندی، بازگشایی راحت، فروش بهتر و غیره به بسته بندی شما اضافه می گردد.

دیدنی ها : کارتن لمینتی و جذابیت در طرح چاپی متنوع این بسته بندی را در اینجا ببینید .

دستگیره هایی از جنس پلاستیکی، مقوایی و غیره هنگامیکه به بسته بندی شما اضافه میشود سبب راحتی در جابجایی هنگام خرید برای مشتریان محصولات شما خواهد شد ایجاد برش هایی مخصوص در دیواره های عرضی یک کارتن نیز همین عملکرد را به افراد هنگام بارگیری و تخلیه بار ارائه میدهد، طلق دار بودن یک جعبه بسته بندی علاوه بر ایجاد زیبایی برای بسته بندی سبب نمایش دادن محصول و اجسام قبل از بازگشایی به مشتری میشود که می تواند خرید راحت تری برای او و فروش محصول شما را بهمراه داشته باشد.

خدمات چاپی یک بسته بندی، به مواردی اشاره دارد که چاپ شما را در نگاه افراد خاص و سبب توجه بیشتر به طرح و نوشتار چاپی می شود. خدمات چاپی طلاکوب، برجسته سازی را در اکثر کارتن و جعبه های لوکس و صادراتی دیده اید.

اگر بتوانیم با استفاده از بسته بندی لوکس و حفظ کیفیت کالای درون بسته بندی یک خروجی خوب بگیریم کسب و کاری موفق خواهیم داشت که مادام در حال سبقت از رقبا و افزایش حاشیه ی سود خود می باشد.

محاسبه ی قیمت کارتن سازی در تهران

محاسبه ی قیمت در بسته بندی به چند عوامل ثابت بستگی دارد که در ادامه صحبت هایمان گزینه ی کاهش قیمت نهایی را نیز برایتان می گوییم. جنس مقوا، ابعاد، مدل بسته بندی، لایه بندی ورق کارتن، طرح چاپی و تیراژ برای ارزیابی قیمت یک بسته بندی توسط کارشناسان فروش مجموعه مورد بررسی قرار میگیرد. خدمات پس از چاپ و المان های تزیینی مواردی هستند که پس از چاپ به بسته بندی شما اضافه می شوند.

محاسبه آنلاین قیمت کارتن

راهکار رسیدن به قیمت تمام شده ارزان بسته بندی

با افزایش و کاهش یک سری از عوامل محاسبه ی قیمت بسته بندی می توان به راحتی قیمت نهایی را کاهش داد، تیراژ یکی از مسائلی ست که کاهش چشمگیری برای تولیدکننده ایجاد می کند. در صورتیکه تیراژ سفارشی شما از ۱۰۰۰ عدد به ۵۰۰۰ تغییر کند کارخانه کارتن سازی از حاشیه سود حق تولید خود کم می کند، چگونه ؟

زمانیکه تیراژ شما به حد نصاب خرید یک رول مقوای کارتن می رسد کارتن ساز آنرا خریداری کرده و بعنوان مثال برای تولید کارتن سه لایه مقوای خام را درون دستگاه قرار می دهد اگر ابعاد مورد نظر فیکس اندازه مقوا باشد دوریز به صفر رسیده که این دو مسئله در کاهش قیمت تمام شده ی بسته بندی موثر بوده که کمتر کسی به آن توجه می کند اما با یک محاسبه ی ساده می توان متوجه ی این مبحث مهم در کارتن و جعبه بسته بندی شد.

شیوه ی کاهش قیمت فقط به اینجا ختم نشده و هنگام اجرای چاپ نیز می توان از آنها بهره برد به این صورت که در تیراژ بالا مواد اولیه عمده و به صورت فله خریداری شده که انواع رنگهای سطلی نیز شامل این خرید می شوند. شاید لازم نباشد در این حد توضیحات فنی را به شما بگوییم اما برای ما مهم است که شما سفارش دهنده ی عزیز با استفاده از شناخت شیوه های کاهش قیمت به هزینه های پنهان یک بسته بندی غلبه کنید و به قیمتی مناسب برسید.

یک دستگاه چاپی برای تیراژ ۱۰۰۰ تایی همان استهلاکی را مصرف میکند که در چاپ ۵۰۰۰ تا انجام می دهد اما در تیراژ بالاتر تناسب بین هزینه های تولید و دریافت سود کارتن ساز از شما مانند مصرف برق، زمان، مسائل فنی دستگاه کمتر شده و تاثیر بسزایی در قیمت نهایی بسته بندی شما خواهد گذاشت.

سوالات کاربران محترم

چگونه میتوان با پشتیبانی کارتن سازی در تهران ارتباط گرفت؟

شما می توانید با استفاده از لینک تماس با تیم پشتیبانی و کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر از شما چه پیشنهادی دارید؟

شما می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما آدرس کارخانه را پیدا کرده و به صورت حضوری از سالن نمونه کار کارخانه دیدن فرمایید در غیر اینصورت به صفحه ی نمونه کار ما سر بزنید.

کارتن و جعبه های آماده هم تولید دارید؟

بله در ابعاد عمومی کارتن و جعبه های آماده در انبار کارخانه برای فروش و عرضه موجود داریم.

کلام آخر

کارتن سازی در تهران و حومه برای تمامی موسسات و ادارات، صنایع، کسب و کار، مشاغل خانگی، فروشگاه های آنلاین و صادرات انواع اقسام محصولات، اجسام و مرسولات بسته بندی مورد نیاز و مطلوب را تولید و به چاپ می رساند که این عملکرد با تکیه بر تیم مجرب و حرفه ای واحد های مختلف کارخانه و دفاتر کارتن سازی در تهران صورت گرفته است.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *