کارتن میوه و صیفی جات | جعبه بسته بندی

کارتن میوه و صیفی جات 01

کارتن میوه و صیفی جات هم میتواند به صورت ماده و با کارتن های درجه دو تولید گردد و هم میتواند به صورت لمینتی با ترکیبی زیبا برای صادرات ساخته شوند که این مورد بر حسب نیاز و خواسته مشتریان اتفاق می افتد.

کارتن میوه صادراتی

در گذشته بسته بندی میوه و صیفی جات به صورت سنتی در جعبه های چوبی و ظروف گوناگون و با یه صورت فله ای جابه جا میشدند و این باعث میشد که قسمتی از بار خراب شده و بخشی از آن سالم به دست مصرف کننده برسد. به همین دلیل با پیدایش جعبه و کارتنهای مدرن و مناسب توانسته اند تا حد زیادی کیفیت محصولات را حفظ کنند و هم زیبایی آن ها را با ارمغان آورد.

کارتن بسته بندی میوه 011

بیشتر بدانید: کارتن میوه صادراتی

ویژگی ها

کارتن و جعبه میوه و صیفی جات از انجایی که بسیار نسبت به رطوبت و فشار حساس اند می بایست به نوعی انتخاب و طراحی ششوند که محصول و بار را دچار آسیب نکنند و آنها را سالم به دست مشتریان برسانند. در این قسمت میخواهیم درباره نوع و طراحی این بسته بندی ها سخن بگوییم.

کارتن میوه و صیفی جات با توجه به حجم انبوه موارد صادارتی آنها باید از کیفیت و مرغوبیت مناسبی در متریال تشکیل دهنده آن انتخاب گردد. برای میوه و صیفی جات از کارتنهای ۳ الی ۵ لایه با فلوت های مناسب استفاده میکنند تا مقاوت و استقامت کافی را برای حمل بار داشته باشدو هم چنین در کنار حمل و جا به جایی جذابیت و زیبایی شمل ظاهری بسته بندی ها نیز حفظ شود.

بیشتر بدانید: محاسبه آنلاین قیمت کارتن

انواع چاپ کارتن میوه و صیفی جات

معمولا کارتن میوه و صیفی جاتدر دو نوع چاپ فلکسویی و لمینتی تولید میگردد. چاپ طرح، نام و آرم بر روی جعبه های صادراتی میتواند با چاپ فلکسو صورت گیرد. این نوع از چاپ بین یک تا سه رنگ به طور مستقیم روی ورق کارتن با ابزار تخصصی مانند کلیشه چاپ فلکسو صورت میگرد. ورق کارتن برای این چاپ میتواند به رنگ قهوه ای و سفید باشد که مشتریا بسیاری به منظور شکیل تر شدن جعبه بارویه سفید بیشتر استقبال میکنند.

جریان موارد صادراتی جعبه میوه و کارتن صیفی جات اندکی با بازارهای داخلی تفاوت میکند چرا که برای بازارهای داخلی جعبه ای مدنظر است که تنها بار را سالم جا به جا کند اما در صادرات، بحث زیبایی و جذابیت بسته بندی کالا نیز از اهمیت خصی برخوردار است پس در این نوع موارد اکثر تولیدکنندگان خواستار چاپ افست میباشند زیرا این نوع چاپ به همراه فرآیند لمینت و خدمات آن همانند: سلفون، یووی، طلاکوبی و برجسته سازی نوشته ها در بازاریابی و برندینگ محصولات تاثیر گذارند.

قیمت کارتن

عوامل متعددی در نحوه محاسبه قیمت کارتن میوه و صیفی جات موثراند برای مثال تیراژ و تعدا سفارشات، نوع چاپ و تعداد رنگ، نوع ورق مصرفی و غیره از فاکتورهایی هستند که قیمت نهایی بسته بندی شمارا تعیین میکند. به عنوان مثال اگر چاپ شما فلکسویی باشد با هزینه ساخت قالب و کلیشه موردنظر با چاپ افست متفاوت است زیرا چاپ افست با داشتن فرآیند لمینت و خدمات آن بسته به نظر مشتری هزینه بیشتری برای تولیدکننده دارد.

کلام پایانی

شرکت کارتن ساز و جعبه ساز با در نظر گرفتن صادرات موفق میوه و صیفی جات ایران به کشورهای دیگر با پیش بینی شاریط حمل و نقل دشواری های اختمالی مسیر، با کیفیت ترین بسته بندی های میوه و صیفی جات را به تولید میرساند. شما تولیدکنندگان و صادرکنندگان محترم میتوانید با کسب مشاوره رایگان با واجد فروش این شرکت، برای ثبت سفارشات خود اقدام نمایید.

۴.۷/۵ - (۴ امتیاز)

2 دیدگاه برای “کارتن میوه و صیفی جات | جعبه بسته بندی

    • الهه خدایار گفته:

      جناب قربانی عزیز کارتن صادراتی مناسب برای بسته بندی فلفل دلمه کارتن ۵ لایه، دورو سنگین در ابعاد ۱۹*۳۰*۴۰، چاپ فلکسویی، پس از انتخاب طرح کلیشه قیمت گذاری می شود.
      هزینه ارسال به مقصد ساری ۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *