جعبه اسباب بازی ماشین | کارتن بسته بندی مقوایی + طلقی

جعبه ماشین اسباب بازی 01

جعبه اسباب بازی ماشین مناسب برای بسته بندی انواع ماشین فلزی، پلاستیکی، کنترلی و غیره است که مورد استفاده برای تولیدکنندگان اسباب بازی و فروشگاه های اسباب بازی فروشی میباشد. جعبه بسته بندی ماشین اسباب بازی دارای مشخصاتی ست که برای جلب توجه، فروش و حمل آسانتر آنرا تولید می کنند هم چنین بسته بندی نوع ماشین کنترلی و پک ماشین های سایز کوچک شامل منقسم نیز میباشد در ادامه برایتان بیشتر درباره ی بسته بندی ماشین اسباب بازی صحبت کرده ایم.

جعبه اسباب بازی ماشین

بسته بندی ماشین اسباب بازی توسط جعبه های مقوایی یک راهکار جهت جلب توجه کودکان به محصول در فروشگاه ها و حمل و نقل ایمن پس از تولید تا مصرف میباشد. به دلیل استفاده از متریال فلزی ظریف که قابلیت خم شدگی و خراش دارد و هم چنین استفاده از پلاستیک منسجم که هنگام ضربه خوردن آسیب می بیند تولیدکنندگان برای ماکت ماشین های اسباب بازی بسته بندی در نظر می گیرند تا حدالامکان از صدمه و خسارات احتمالی پیشگیری کرده باشند.

برای بسته بندی ماشین های خیلی بزرگ کودکان و لگوی ماشین سازی از کارتن سه لایه چاپدار لمینتی استفاده می کنند که ایمنی در جابجایی ماشین های اسباب بازی بزرگ تضمین کرده و استفاده مکرر از جعبه یا کارتن هنگام ساخت ماشین در بازی های کودکان سبب پارگی جعبه نگردد. کارتن بزرگ در مدل چهار درب آمریکایی برای ماشین های وزن بالا یا بزرگ و مدل جعبه کیبوردی و بسته بندی سبک جعبه درب دارویی کارآمد برای لوگوی و قطعات ماشین برای بازی ماشین سازی میباشد.

جعبه پنجره ای طلق دار پرکاربردترین پک ماکت ماشین

ماکت ماشین اسباب بازی در بسته بندی که بتواند شکل ماشین یا به اصطلاح رخ آنرا نمایش دهد سبب خیره شدن نگاه کودکان به خود می شود که دلیلی بر دیده شدن نام برند تولیدکننده و فروش بهتر محصول خواهد شد. جعبه پنجره ای طلق دار یکی از پرکاربردترین نوع بسته بندی انواع اسباب بازی می باشد. جنس جعبه عموماً مقوای پشت طوسی است. جعبه تک لایه مقوایی با گرماژ ۳۰۰ تا ۳۵۰، منعطف پذیر بوده و برای جعبه شدن از لب چسب و منگنه جهت اتصال دیواره ها استفاده می کنند.

مقوای پشت طوسی یک رو سفید بوده و همین امر باعث چاپ پذیری بالایی از این مقوا می شود. مقوای پشت طوسی دارای لبه های تیز مانند مقوای ایندربرد نمیباشد و هنگام بازگشایی توسط کودکان به آنها هیچ گونه آسیبی وارد نمی کند. نوع پنجره ای طلق دار جعبه ای مقوایی بهمراه طلق پلاستیکی شفاف است که اسباب بازی ماشین پس از قرار گیری درون جعبه با نمایی جذاب به کودکان نمایش داده خواهد شد.

جعبه تفنگ اسباب بازی | انواع بسته بندی و مدل پنجره ای طلق دار چاپی

چاپ بسته بندی جعبه ماشین اسباب بازی

اگر دقت کرده باشید تمامی بسته بندی های اسباب بازی کودکان چاپدار بوده و چاپی شلوغ به همراه رعایت ریزترین نکات تصویری و نوشتاری دارد. این تصاویر که شامل مسیر مسابقات رالی ماشین، جاده های مسابقه ای کوهستانی و جنگلی، پارکینگ و گاراژ ماشین های مختلف میباشند نیازمند پرداختن به تمام جزییات طرح چاپی ست که چاپ افست طی فرآیند لمینتی بر روی بسته بندی اجرا می شود و فونت نوشتاری مشخصات محصول را با کوچکترین سایز هم دقیق نمایش می دهد.

ورق مقوایی چاپدار آویز دار

ورق مقوایی در بسته بندی اسباب بازی های مختلفی کاربرد دارد که ماکت ماشین اسباب بازی از آن مستثنی نیست در این سبک از بسته بندی طلق پلاستیکی مسئول نگهداری کالا درون جعبه می باشد به این صورت که ماکت بر روی ورق مقوایی مسطح چاپ لمینتی قرار گرفته و طلق پلاستیکی که به شکل ابعاد ماکت حرارت داده شده و همشکل با آن شده است سپس با چسب قوی و یا منگنه به صفحه مقوایی متصل می شود. برای درک بهتر این شیوه ی بسته بندی تصویر زیر را مشاهده کنید. در نظر داشته باشید استفاده از یک ورق مقوایی قیمت تمام شده ی ارزان تری به نسبت جعبه دارد اما از امنیت و جذابیت یک جعبه بسته بندی چاپدار برخوردار نیست.

جعبه بسته بندی ماشین اسباب بازی 02

منقسم پک چندتایی ماشین کوچولو

اگر بخواهیم در گفتاری عامیانه این موضوع را شرح دهیم تا درک آن برای تمامی قشر اعم از تولیدکننده تا مصرف کنندگان که کودکان میباشند، آسان باشد به این صورت باید گفت: منقسم پک چندتایی ماشین کوچولو همون طلق پلاستیکی سفید یا مقوا ست که برای قرار دادن چند تا ماشین یا یک ماشین بهمراه ابزار تعمیراتی و قطعات لوازم ماشینی مثل پیچ، مهره، لوازم تیونینگ ماشین، آچار و بقیه اسباب بازی های مربوط به ماشین تولید می شود که در یک بسته بندی هم زمان به کودک چندین مدل اسباب بازی را ارائه می دهد.

کودکان از اینکه قبل از باز کردن جعبه محتویات داخل آنرا به صورت نمای کلی ببینند ذوق زده می شوند. ترکیب جعبه پنجره ای طلق دار با منقسم از میان ما بقی بسته بندی ها ترکیبی برنده است که برای مصرف کننده و تولیدکننده منفعت دارد.

سوالات کاربران عزیز

جعبه کامیون اسباب بازی هم تولید می کنید؟

بله جعبه در هر ابعادی برای انواع محصولات اسباب بازی تولید و چاپ می شود.

کارتن ماشین کنترلی از چه جنسی و چه سبکی است؟

به دلیل اینکه ماشین کنترلی دارای قطعات حساس و ارزشمند میباشد بسته بندی مستحکم باید برای آنها در نظر گرفت که کارتن لایه دار با طلق های پلاستیکی ضخیم یا بدون طلق متناسب با ساختار آنها میباشد.

کارتن ماشین برقی چند لایه مناسبه برای وزن و ابعاد آن میباشد؟

ماشین برقی ها عموماً ابعاد بزرگ و وزن بالایی دارند که کارتن پنج لایه و هفت لایه مناسب برای بسته بندی انها میباشد که باید برای دوخت کارتن از منگنه دوبل بهره برد.

صحبت پایانی

ماکت ماشین اسباب بازی یک وسیله ی محبوب برای کودکان علی الخصوص جنسیت پسر میباشد که بسته بندی متناسب با این محصول و طرح چاپی مجذوب کننده دو عامل تاثیرگذار برای فروش بیشتر و بهتر هستند. کارخانه کارتن سازی با در نظر گرفتن تمام نیازهای بسته بندی محصولات مربوط به کودکان، توانسته تولیدکنندگان بسیاری را راضی نگه داشته و در راستای برطرف کردن نیاز بسته بندی آنها کوشا باشد. جهت ثبت سفارش و ارتباط با کارشناسان و مشاورین فروش ما میتوانید از طریق لینک تماس اقدام بفرمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *