کارتن بسته بندی روغن موتور | چاپدار لمینتی یا فلکسویی

کارتن بسته بندی روغن موتور 01

کارتن بسته بندی روغن موتور جزو آن دسته از کارتن های چاپداری می باشد که برای مصرف در نمایندگی های خودرو، فروشگاه لوازم یدکی، تعمیرگاه ماشین و حمل و نقل به مسافت های طولانی تولید و چاپ می گردد و دارای استحکام کافی پس از تولید تا مصرف می باشد. این محصول که برای بهبود عملکرد موتور وسایل نقلیه امری ضروری ست ابتدا در حالت مایع داخل ظروف پلاستیکی ریخته می شوند و سپس برای آنها کارتن های بسته بندی در نظر می گیرند.

علت تقاضای کارتن بسته بندی روغن موتور

روغن موتور سبب روانکاری، پاکسازی پیشرانه و خنک شدن موتور میشود که هنگام استفاده از آن عملکردی مناسب از موتور وسایل نقلیه خود دریافت خواهید کرد. تولیدکنندگان روغن موتور برای جابجایی و فروش پس از تولید به یک بسته بندی نیاز دارند که تعداد معینی از محصولات خود را داخل آن قرار داده و به بازار عرضه کنند.

روغن موتور هر ۵۰۰۰ تا ۷۵۰۰ کیلومتر باید توسط تعمیرکار تعویض شود که با توجه به وجود بی شماری از وسایل نقلیه در کل جهان میزان تقاضای روغن موتور به نسبت افزایش روز افزون خواهد داشت که همین امر سبب تولید انواع روغن موتور های مصرفی با کیفیت های متفاوتی شد.

کارتن بسته بندی فیلتر روغن موتور مکانیکی-صنعتی

در کشور ایران برندهای روغن موتور ایرانول، بهران پیشتاز، سرکان، اسپیدی نفت بهران، کاسترول و غیره فعالیت خود را در این زمینه به اثبات رسانده اند و با استفاده از بسته بندی کارتنی محصولات خود را به نقاط مختلف ارسال می کنند.

مدل بسته بندی روغن موتور

کارتن بسته بندی تولید شده برای روغن موتور از جنس مقوا کرافت بوده و به خاطره اینکه روغن موتور های تولید شده دارای حجم یک تا چهار لیتری می‌باشند، بسته بندی تولید شده برای آنها نیز بر اساس همین ویژگی لایه بندی می شوند. کارتن سه لایه برای پک کردن ۶ تایی روغن موتور خودرو مناسب بوده و در صورت بالا رفتن تعداد آنها می توان از کارتن ۵ لایه نیز استفاده کرد.

کارتن بسته بندی روغن موتور 02

مدل کارتن بسته بندی روغن موتور ۴ درب آمریکایی ( معمولی ) میباشد که گزینه ی مناسبی برای جابجایی، حمل و نقل، انبارگردانی و تحمل وزن هر چند تعداد از روغن موتور هاست. چاپ پذیری مقوای کرافت به دو صورت فلکسویی و لمینتی که در نوع دوم می توان لایه بندی را اینگونه انجام داد : کارتن ۲ لایه سینگل فیس + پوستر طرح چاپی و کارتن ۴ لایه + پوستر مقوایی که شامل تصاویر و طرح چاپی است.

بیشتر ببینید : نمونه جعبه و کارتن بسته بندی کالاها ی مختلف را در اینجا مشاهده کنید!

کارتن فلکسویی

کارتن فلکسویی یکی از مرسوم ترین نوع بسته بندی تولید شده برای انواع محصولات علی الخصوص این گونه محصولاتی که نیازی به رعایت بهداشت و ظرافت در چاپ و بسته بندی ندارند. کارتن فلکسویی دارای چاپی ساده با پردازش رنگی تا ۴رنگ اصلی و نوشتاری با سایز بزرگ است که مزیت آن صرفه جویی در هزینه و سرعت در چاپ میباشد.

کارتن لمینتی

کارتن هایی که چاپی شفاف با نوشتاری خوانا دارند و به تمامی جزییات چاپی آن توجه شده باشد، کارتن لمینتی می باشند. برای بسته بندی روغن موتور، استفاده از این کارتن با این سبک از چاپ کاربردی بوده و بیشتر در مواردی که برای بسته بندی محصول، کارتن صادراتی سفارش می دهند این چاپ را درخواست می کنند. چاپ لمینتی، یک مقوا که به اصطلاح پوستر چاپی نامیده می شود به آخرین لایه ی یک ورق کارتنی توسط چسب لمینت میشود.

سوالات شما

کارتن لمینتی یا فلکسویی بسته بندی روغن موتور چه تفاوتی با هم دارند؟

از نظر زمان و هزینه، کارتن فلکسویی طی ۷ روز کاری و کارتن لمینتی پس از ۱۴ روز کاری اماده تحویل میباشد همچنین به دلیل کیفیت و دقت در چاپ از نظر قیمت با نوع فلکسویی اختلاف دارد.

خرید کارتن بسته بندی روغن موتور چگونه انجام میشود؟

شما می توانید از طریق ایکون گفتمان در سمت چپ صفحه ای که در آن حضور دارید ارتباط خود و چگونگی ثبت سفارش را آغاز کنید در غیر این صورت با استفاد ه از لینک تماس به کارشناسان مربوطه و تیم فروش کارتن ساز متصل شوید.

برای کارتن بسته بندی روغن موتر در وزن بالا دستگیره نیز در نظر می گیرید؟

بله در صورت تمایل تولیدکننده این برش در دو سمت دیواره ی عرضی کارتن بسته بندی انجام میپذیرد.

صحبت نهایی

بسته بندی روغن موتور و نوع چاپ آن به سلیقه و بودجه ی تولیدکننده مربوط میشود اما می توانید با استفاده از تجربیات واحد های مختلف یک کارخانه کارتن سازی و بررسی نوسانات بازار به راحتی حاشیه سود دهی خود را افزایش دهد و به حد نصاب در آمد سالیانه خود برسد. بسته بندی روغن موتور میتواند در تغییر روند رشد این نمودار موثر باشد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *