جعبه کیسه فریزر و نایلون پلاستیکی پرفراژ دار + بسته بندی کیسه زباله

بسته بندی کیسه فریزر و کیسه زباله 01

جعبه کیسه فریزر و نایلون بسته بندی، جعبه های مقوایی تک لایه هستند که جهت بسته بندی و به وجود آوردن محیطی بهداشتی با دسترسی آسان برای انواع نایلون فریزر، کیسه فریزر زیپ دار، کیسه های زباله، نایلون فریزر چسبی و رولی تولید و چاپ می گردد.

نایلون فریزر و جعبه بسته بندی مقوایی

مشمی فریزر یک نایلون از جنس پلاستیک می باشد که از پلی اتیلن ساخته شده و استفاده از مواد اولیه با کیفیت و بهداشتی یک از موضوعات مهم در هنگام تولید این محصول میباشد از دیگر مواردی که حائز اهمیت در این باره است حفظ ایمنی و بهداشت این نایلون هاست زیرا موارد مصرفی آنها بیشتر مواد غذایی میباشد. جعبه های تک لایه از جنس مقوا برای بسته بندی این مورد کارآمد بوده و در مدل های گوناگونی جهت رفع نیاز بسته بندی و سهولت در مصرف تولید می شود.

کیسه فریزر رولی جعبه ای پرفراژ دار

جعبه مقوایی برای بسته بندی نایلون فریزر از جنس مقوای پشت طوسی و ایندربرد در ابعاد مختلف و متناسب با تعداد و حجم کیسه فریزر ها تولید می شود که طراحی جعبه به صورت درب داوریی، درب تمام عرض پوشیده چسب دار، جعبه پنجر ه ای بدون طلق می باشد. مرسوم ترین نوع بسته بندی مقوایی برای نایلون فریزر جعبه مقوایی ست که دارای خط چین که به اصطلاح پرفراژ نام دارند میباشد. این پرفراژ به دو منظور بر روی بسته بندی دستمال کاغذی نیز اجرا می گردد.

  1. حفظ بهداشت و جلوگیری از جذب آلودگی به بافت محصول
  2. مانع از نشت رطوبت به درون بسته بندی
  3. طرز استفاده و مصرف آسان

پرفراژ سبب می شود درب جعبه بسته بماند و فقط از یک نقطه ی مشخص به اندازه ی معینی محصول در دسترس برای مصرف قرار گیرد. فرض کنید درون آشپزخانه دست شما آغشته به مواد غذایی باشد و نیاز به نایلون فریزر دارید مسلماً جعبه پرفراژ داری که به راحتی مانند دستمال کاغذی می توان از آن نایلون برداشت انتخاب شما خواهد بود.

جعبه پنجره ای بدون طلق مشمی فریزر

جعبه مقوایی درب دارویی پنجره ای شامل چند کیسه زباله رولی یا تعداد چندتایی برگ ها ی نایلون فریزر میباشد که رنگ و کیفیت آن از قسمت برش پنجره ای مشخص است. این سبک از بسته بندی برای کسانی مناسب است که مصرف مشمی بیشتری به نسبت مابقی مصرف کننده ها دارند.

جعبه درب دارویی کیسه فریزر

جعبه ی دو درب دارویی یا درب دارویی ته قفلی برای بسته بندی مشمی و نایلون بسته بندی پلاستیکی نیز مناسب است هم چنین نایلون فریزر چسبی که پس از خرید نیاز به استحکام و ماندگاری جعبه در طول مصرف ندارد این سبک از جعبه مقوایی گزینه ی مناسبی برای بسته بندی ست. نایلون فریزر چسبی خود دارای قسمتی از جنس مقوای چاپدار می باشد که پشت آن نوار چسبی برای اتصال به هر جایی که نیاز است قرار داده اند.

جعبه درب تمام عرض چسبی + پرفراژ

جعبه ای که لبه های اضافی بر روی یکدیگر چسبانده شده و امکان بازگشایی آن فقط از طریق پرفراژ جعبه بسته بندی است. بعنوان مثال مانند جعبه تاید شوینده، جعبه دستمال کاغذی و …

بسته بندی کیسه فریزر و کیسه زباله 02

این سبک جعبه یکی از غالب ترین بسته بندی در صنعت تولید کیسه نایلون فریزری می باشد و از مقاومت کافی برای هر چند تعداد برگه های نایلون فریزر برخوردار است. پرفراژ بر روی این بسته بندی در مرکزیت سطح رویی قرار دارد.

جعبه فویل آلومینیومی و بسته بندی های فویل رولی

چاپ جعبه بسته بندی مشمی فریزر

چاپ جعبه مقوایی بسته بندی نایلون فریزر لمینتی بوده به همین خاطر می توان از هر طرح چاپی که مد نظر تولیدکننده و ایده های ذهنی طراحان است استفاده کرد و به صورت شفاف و واضح با ترکیب رنگی نا محدود، آن را بر روی بسته بندی مشاهده کرد. نام برند و مشخصات محصولات اعم از تعداد برگ و وزن نیز به صورت خوانا توسط این سبک از چاپ اجرا می گردد.

کارتن مادر و کارتن کیسه نایلون کیلویی و فله

کارتن ۴ درب آمریکایی از جنس مقوای کرافت و کارتن سه لایه یا پنج لایه برای بسته بندی جعبه های کوچک تر کیسه نایلون و زباله تولید می شود که به دلیل چاپی که دارند به آنها کارتن فلکسویی نیز می گویند. کارتن مشمی کیلویی از مدل و جنس کارتن مادر می باشد با این تفاوت که برای جابجایی و فروش کیلویی نایلون های فریزر استفاده می شود.

سوالات کاربران

جعبه کیسه فریزر ۳۰۰ عددی از چه جنس مقوایی، مقاومت کافی را دارد؟

مقوای پشت طوسی با گرماژ ۳۵۰ گرم مناسب برای بسته بندی تعداد ۳۰۰ تایی نایلون فریزر است.

مقوای چاپدار نایلون فریزر چسبی را شما تولید می کنید؟

بله امکان تولید وجود دارد.

امکان انجام پرفراژ بر روی خط تا جعبه کیسه فریزر زیپ دار وجود دارد؟

بله می توان از این ویژگی هر کجای جعبه که دسترسی را آسانتر می کند انجام داد.

کلام آخر

بسته بندی کردن نایلون های فریزر و کیسه زباله که خود نوعی بسته بندی هستند توسط کارخانه کارتن سازی انجام می گیرد و با استفاده از متریال با کیفیت و چاپی متنوع در اختیار تولیدکنندگان مشمی نایلون فریزر و کیسه زباله قرار می دهند تا محصولات خود را به بهترین نحو به بازار عرضه کنند. شما می توانید از طریق لینک تماس برای اطلاعات و محاسبه قیمت با مشاورین و کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید همچنین جهت مشاهده نمونه جعبه و کارتن بسته بندی مقوایی و چند لایه انواع محصولات به صفحه نمونه کار از طریق لینک زیر اقدام کنید.

مرتبط ببینید : نمونه جعبه و کارتن بسته بندی انواع کالاها

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *