جعبه فویل آلومینیوم | بسته بندی فویل رولی,

جعبه بسته بندی فویل آلومینیوم 01

جعبه فویل آلومینیوم جهت بسته بندی فویل رولی از جنس آلومینیوم تولید شده و برای ساخت آن از مقوای تک لایه استفاده می کنند. فویل آلومینیوم مصارف متعددی برای عموم مردم دارد و بعنوان یک نگهدارنده دما ی مواد غذایی، پوشش سطوح خاص و جلوگیری از آلودگی محیط و غیره کاربرد دارد. آلومینیوم ورق نازکی ست که از سال ۱۹۱۰ تولید آن گسترش یافت و مورد استفاده افراد قرار گرفت. به دلیل ساختار شکننده و ظریف این آلیاژ به هنگام ضربه و برخورد با سطوح تیز آسیب دیده و دچار پارگی می شود به همین علت برای آن بسته بندی مقوایی در نظر گرفتند تا مانع خسارات احتمالی شوند.

جعبه بسته بندی فویل رولی

تا حالا برایتان سوال پیش آمده فویل های آلومینیومی که خودشان نوعی بسته بندی می باشند چرا باید بسته بندی از جنس مقوا در نظر گرفت؟ چرا باید برای جعبه و طرح چاپی بسته بندی آلومینیوم هزینه پرداخت کرد؟ آلومینیوم یک روکش برای امور بهداشتی و استفاده بیشتر آن برای حفظ دما و بهداشت مواد غذایی میباشد بهمین علت نیاز به بسته بندی ایمن جهت حفظ ساختار و جلوگیری از جذب آلودگی به بافت خود دارد، همچنین از آنجایی که آلومینیوم وزن و ابعاد زیادی ندارد برای بسته بندی جعبه های مقوایی تک لایه در گرماژ های متفاوت مناسب میباشد. جعبه های مدل درب چسبی تمام عرض، درب دارویی و گاهی پرفراژ دار، موارد تولید شده برای بسته بندی فویل است.

انواع چاپ و طرح چاپی

چاپ و طرح چاپی در بسته بندی و جعبه مقوایی محصول فویل آلومینیومی اغلب افست می باشد در صورتیکه برای بسته بندی وزن بالا تر از کارتن سه لایه و یا دو لایه سینگل فیس استفاده کنند چاپ افست طی فرآیند لمینت بر روی آن اجرا می شود. چاپ افست طرح چاپی را به شکل ملموس و چشم نوازی نشان مخاطب میدهد که این موضوع سبب جذب نگاه مشتری به نوع بسته بندی و در انتها خرید آن توسط او می گردد.

دیدنی ها : نمونه جعبه و کارتن بسته بندی انواع کالاها را اینجا ببینید!

کارتن مادر

جعبه یا کارتن های بسته بندی محصولات برای ارائه به بازار و حمل و نقل نیاز به یک بسته بندی کلی دارند که صخامت کافی را به هنگام تحمل وزن بالا از خود نشان دهد، کارتن مادر که از چند لایه ورق کارتن ساخته شده است این ویژگی ها را داشته و به همین منظور تولید و چاپ می گردد. چاپ کارتن مادر فلکسویی بوده که به طرح چاپی شامل نام برند و لوگو اکتفا میکنند. پک کردن چند جعبه بسته بندی فویل آلومینیوم درون کارتن مادر نیازمند استفاده از

  • ورق کارتنی با کیفیت
  • دوخت کارتن مقاوم
  • میزان گرماژ مناسب
  • لایه بندی درست
  • و برش دستگیره در دوطرف کارتن جهت حمل راحت تر می باشد.

بررسی جعبه پرفراژ دار بسته بندی فویل آلومینیوم

جعبه ای که خط چین بر روی سطح آن اعمال شده را جعبه پرفراژ دار می گویند، حضور پر فراژ در یک بسته بندی سبب میشود تا بازگشایی آسان و استفاده از محتویات درون بسته بندی توسط برش ایجاد شده که دسترسی راحت و کارآمد را بهمراه دارد، امکان پذیر شود. جعبه بسته بندی فویل آلومینیوم پرفراژ دار تمام وجه و درب آن توسط چسب، مهر و موم شده و تنها راه مصرف خط چین پرفراژ است، هر زمان هر مقدار که نیاز شما باشد از دورن جعبه به بیرون ورق فویل آلومینیوم را بکشید و به راحتی برش دهید.

کارتن بسته بندی فویل آلومینیوم 02

در نظر داشته باشید که چند نوع بسته بندی برای رول فویل آلومینیوم وجود دارد، درب دارویی ته قفلی، دو درب دارویی و تمام عرض چسبی پرفراژ دار، اولی و دومی برای هربار استفاده درب آنها باز و بسته میشود که این امر پس از مدتی سبب پارگی و دفورمه شدن درب جعبه میشود و از آنجایی که فویل الومینیوم بیشتر مورد مصرف بهداشتی قرار میگیرد نیازمند رعایت بهداشت تا اتمام مصرف می‌باشد، پس باید در بسته بندی قرار گیرد که مانع نفوذ از هر گونه آلودگی شود.

جعبه کیسه فریزر و نایلون پلاستیکی پرفراژ دار + بسته بندی کیسه زباله

درب تمام عرض چسبی پرفراژ دار ماندگاری بیشتر و گزینه مناسبتری به نسبت درب دارویی میباشد زیرا امکان بازگشایی تنها از یک خط برش ( پرفراژ ) وجود دارد و همین موضوع بسیاری از مشکلات را در بسته بندی و حفظ ویژگی های یک محصول حل خواهد کرد.

بسته بندی فویل ( Foill ) | یک المان برای شناسایی

کارتن بسته بندی فویل آلومینیوم و جعبه هر دو دارای طرح چاپی و ابعاد بسته بندی می باشند که خریدار با دیدن آن متوجه محصول و محتویات درون بسته بندی بر حسب نیاز خود می شود. شیت فویل آلومینیومی سایز مختلفی دارد، بعنوان مثال فویل عرض ۲۰ سانتی متری ا کیلویی دارای جعبه ی مستطیل شکل تقریباً کوچک میباشد که مناسب برای آشپزی، بسته بندی، فریزر و نگهداری مواد است. فویل عرض ۶۰ س.م جعبه ی مستطیلی باریک و تقریبا درازی دارد که حدس آن از روی جعبه بسته بندی توسط خریدار بسیار راحت می باشد.

سوالات کاربران

در صورت استفاده مداوم از فویل آلومینیوم چه نوع جعبه ای پیشنهاد میدهید؟

جعبه درب تمام عرض چسبی پرفراژ دار گزینه ی مناسبی است.

کارتن بسته بندی فویل آلومینیوم از چه جنس مقوایی ست؟

کارتن لایه بندی جهت بسته بندی فویل الومینیوم از جنس مقوای خام و سفید کرافت است.

جعبه فویل آلومینیوم چاپدار دسته دار هم تولید می کنید؟

بله امکان تولید وجود دارد.

کلام پایانی

برای بسته بندی فویل آلومینیوم بهتر است تمامی جوانب را بسنجید سپس ثبت سفارش انجام دهید. این موارد شامل : نیاز خریدار، نوع مصرف، رضایت مشتریهای بالفعل، مشخصات محصول است که توجه کردن به این موارد جهت سود دهی نتایج خوبی برای کسب و کارتان به ارمغان خواهد آورد. کارخانه کارتن سازی برای تولید این بسته بندی ها از جنس مقوا و با طرح چاپی متنوع با تکیه بر تیم طراحی و دستگاه های پیشرفته توانسته رضایت بسیاری از تولیدکنندگان را به خود جلب کند. شما نیز می توانید برای اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت سفارش با کارشناسان ما از طریق تماس ارتباط برقرار کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *