جعبه تفنگ اسباب بازی | انواع بسته بندی و مدل پنجره ای طلق دار چاپی

جعبه بسته بندی تفنگ 01

جعبه تفنگ اسباب بازی یکی از بسته بندی های چاپداری میباشد که برای کودکان تصاویر نظامی، پلیسی، مناطق جنگی و غیره را به نمایش می گذارد تا کودک به راحتی با آن ارتباط برقرار کند. جعبه های بسته بندی بر اساس شکل ظاهری، برند تولیدکننده، ساختار و عملکردشان ( باطری خور، ساچمه ای و آب پاش، خشابی، پوکه ای، لیزری و غیره ) تولید و چاپ می شوند. اگر میخواهید درباره ی این نوع بسته بندی اطلاعات بیشتری کسب کنید با ما همراه باشید.

انواع جعبه اسباب بازی تفنگ

جعبه اسباب بازی تفنگ در مدل های متفاوتی به تولید و چاپ رسیده که چند نمونه از آن را در اینجا بررسی می کنیم. مدل جعبه کیبوردی، پنجره ای طلق دار، جعبه کشویی و تلسکوپی ( زیره و رویه ) سه سبک پرکاربرد این بسته بندی در دسته ی اسباب بازی ها می باشد. جعبه کیبوردی تفنگ به دو روش تولید می شود. یک : ورق ۳ لایه کارتنی چاپدار یا بدون چاپ،دو : مقوا تک لا از جنس ایندربرد یا پشت طوسی چاپدار.

جعبه بسته بندی پنجره ای طلق دار برای اسباب بازی تفنگ پرکاربرد و محبوب است به دلیل اینکه قسمتی از جعبه برش خورده و دارای طلق شفاف میباشد و همین موضوع سبب شده تا اسباب بازی از پشت آن به طور وسوسه کننده ای به مخاطب نمایش داده شود.

جعبه کشویی سبکی از بسته بندی ست که برای کودکان بازگشایی آن بسیار ساده و راحت میباشد و ماندگاری بالاتری به نسبت مابقی جعبه ها دارد. دارای دو جز داخلی و بیرونی از جنس مقواست که برش پنجره ای بر روی قسمت بیرونی جعبه اعمال می شود. جعبه تلسکوپی برای بسته بندی تفنگ نیز ساختاری شبیه به نوع جعبه کشویی دارد.

جعبه اسباب بازی ماشین | کارتن بسته بندی مقوایی + طلقی

چاپ لمینتی جعبه تفنگ

جعبه های تک لایه که انواع مدل های آنرا کمی بالا برایتان توضیح دادیم برای فروش و شناسایی برند نیاز به چاپی مرغوب و خیره کننده دارد تا علاوه بر مواردی که گفته شد تاثیر بر فروش و رشد صعودی نمودار سود تولیدکننده اسباب بازی نیز داشته باشد.

چاپ لمینتی گزینه ی مناسبی برای جعبه های مقوایی تک لایه با هر میزان گرماژی می باشد به این شکل که طرح چاپی با بالاترین کیفیت و توسط دستگاه چاپ افست که دقت در پردازش رنگی نامحدود دارد بر روی بسته بندی اجرا میشود. این چاپ انواع فونت نوشتاری و ریزترین جزییات را به مخاطب نمایش می دهد.

اصولاً به دلیل اینکه تصاویر استفاده شده برای بسته بندی جعبه تفنگ مناطق جنگی، ماشین پلیس، سربازان و ماشین های جنگی بهمراه محیط شهری، طبیعت و غیره می باشد طرح چاپی به دقت پیکسلی بالایی نیاز دارد که چاپ لمینتی به راحتی از پس آن برآمده و تصاویر را طوری نمایش میدهد که خریدار یا تماشاگر کودک به وجد می آید.

ورق کارتن، سینی مقوایی بسته بندی تفنگ

یک ورق کارتن ۲ لایه سینگل فیس یا ۳ لایه بعنوان بسته بندی برای تفنگ در نظر می گیرند شاید سوال برایتان پیش بیاید که چگونه؟ ورق کارتنی که بر روی آن طرح چاپی انجام شود و ارتفاع داشته اما بدون درب باشد را سینی مقوایی می گویند درباره ی بسته بندی تفنگ باید گفت که ورق کارتنی بیشتر بدون ارتفاع می باشد و تفنگ، پوکه و لوازم جانبی مربوطه به آن توسط یک سیم مفتول به ورق کارتن متصل می شود سپس روکش پلاستیکی بر روی آن وکیوم میشود.

بسته بندی ست تفنگ اسباب بازی

برای پک کردن یک ست تفنگ اسباب بازی دورن جعبه و کارتن مقوایی از منقسم یا نگهدارنده جهت جداسازی اجزا و لوازم جانبی تفنگ مانند : دستبند، جلیقه ضد گلوله، پوکه یا ساچمه، خشاب، نارنجک و غیره استفاده می کنند که این منقسم سبب میشود تا هرکدام از قطعات نام برده درون یک جایگاه قرار بگیرند.

کارتن مادر

هر جعبه مقوایی که جهت بسته بندی محصولات از آن استفاده می کنند برای ارسال و فروش عمده نیاز به کارتن سایز بزرگ دارد تا در تعداد بالا و شمارشی راحت برای انبار گردانی آنها را داخل آن قرار دهند. کارتن مادر هر کدام از محصولات و کالاهای تولید شده بنابر درخواست تولیدکنندگان چاپدار و بدون چاپ می باشد که در رابطه با کارتن مادر جعبه تفنگ از هر دو نوع استفاده می کنند. چاپ کارتن مادر اکثراً فلکسویی بوده و مدل کارتن چهار درب آمریکایی پر مصرف میباشد.

سوالات کاربران و تولیدکنندگان گرامی

کارتن کیبوردی برای تفنگ چاپ فلکسو تک رنگ مشکی بخوام انجام میشه؟

بله، شما هر مدل با هر طرح چاپی که مد نظرتان باشد توسط کارخانه کارتن سازی تولید و چاپ می شود.

جعبه ای که آنباکس تفنگ برای کودک راحت باشد چه مدلی ست؟

مدل کشویی و کیبوردی باز گشایی آسانتریی به نسبت مابقی جعبه ها دارند.

همه ی مدل های گفته شده قابلیت دسته دار شدن جعبه را دارند؟

بله بسیاری از جعبه های تولید شده برای بسته بندی اسباب بازی به دلیل حمل آسان توسط کودک در مدل دسته دار پلاستیکی تولید شده اند.

صحبت نهایی

تفنگ اسباب بازی پسرانه که علاقه به پلیس بازی و مناطق جنگی دارند در اشکال بسیاری تولید شده و هر کدام بنابر کارآیی طرح چاپی و مدل جعبه متناسب با خود را دارند. کارخانه کارتن سازی برای شما تولیدکنندگان شرایطی را فراهم آورده تا به آسودگی محصولات خود را بسته بندی کنید هر آنچه را که در ذهن دارید را با کارشناسان و تیم پشتیبانی ما از طریق لینک تماس در میان بگذارید تا بعنوان طرح چاپی برای بسته بندی کالا از آن استفاده کنند.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *