بسته بندی خمیر دندان و جعبه مقوایی | کارتن مادر + سینی شیرینگ

جعبه خمیر دندان و سینی شیرینگ 01

بسته بندی خمیر دندان به نوع عرضه آن به بازار، سلیقه ی تولیدکنندگان و تقاضای مصرف کنندگان بستگی دارد به این معنا که اگر تولیدکننده بخواهد به بازار داخلی و به صورت عمومی یا اختصاصی خمیر دندان ارائه دهد نیازمند بسته بندی مرتبط با این چند مورد می باشد. در ادامه بیشتر برایتان توضیح خواهیم داد با ما همراه باشید.

خمیر دندان و بسته بندی مطلوب

خمیردندان برای مصرف راحت، بهداشت و قرار گیری در محیط های بهداشتی مانند کمد روشویی منازل، قفسه داروخانه، هتل و غیره داخل تیوپ های پلاستیکی ریخته شده و بسته بندی اولیه انجام می‌شود. سپس برای فروش و ارسال آن به هر مکانی بسته بندی ثانویه مقوای بهداشتی و تایید سلامت ایندربرد را در نظر می‌گیرند.

مقوای ایندربرد، دو رو سفید از نظر گرماژ، چاپ پذیری، کیفیت و استحکام مناسب برای بسته بندی این تیوپ خمیر دندان ها میباشد.

جعبه خمیر دندان دو درب دارویی

همانطور که گفتیم جعبه خمیر دندان از جنس ایندربرد دارای مقاومت مناسب در مدل های متعدد میباشد که کاربردی ترین نوع آن دو درب دارویی است. این سبک از جعبه دارای درب با لبه ی اضافی جهت چفت شدن در بدنه میباشد که ابتدا انتها ی جعبه به راحتی باز و بسته شود و مصرف کننده مشکلی با جعبه گشایی این محصول بهداشتی هنگام مصرف نداشته باشد.

درب دارویی تمام عرض آویزدار، همان جعبه هایی است که داخل داروخانه و فروشگاه ها توسط یک قسمت دوبل مقوایی برش خورده بر روی رگال آویزان کرده اند.

جعبه پنجره ای طلق دار نیز برای خمیر دندان مورد استفاده قرار میگیرد اما کاربرد کمی دارد و بیشتر برای نوع جعبه صادراتی خمیر دندان از آن بهره می برند.

طراحی و چاپ جعبه خمیر دندان

خمیر دندان ها با انواع کارآیی و نحوه مصرف تولید می‌شوند که این ویژگی بر روی طرح چاپی موثر میباشد، خمیر دندان سفیدکننده عموماً طرح چاپی با پردازش رنگی آبی کمرنگ تا پررنگ دارد، خمیر دندان سیگنال ( Signal ) که با طرح چاپی قرمزرنگ و نوشته ی آبی آن، نشان دهنده ی مواد قرمز و آبی رنگ داخل خمیر دندان است.

جعبه خمیر دندان + منقسم

اگر دقت کرده باشید بعضی از تولیدکنندگان همراه خمیر دندان مسواک هم داخل جعبه می گذارند. این با هم بودن دو کالا ی بهداشتی نیاز به یک منقسم یا نگهدارنده دارد تا درون جعبه ثابت کناره هم دیده شوند. منقسم جعبه خمیر دندان از جنس مقوای ایندربرد است.

جعبه بسته بندی مسواک | طراحی پک مقوایی

کارتن مادر بسته بندی خمیر دندان

جعبه های خمیر دندان پس از بسته بندی برای ارسال و انتقال به تمامی نقاطی که مد نظر تولیدکنندگان میباشد به یک کارتن سایز بزرگ جهت بسته بندی، ایجاد ایمنی حین حمل و نقل، شمارش هنگام انبار گردانی نیاز دارند. کارتون خمیر دندان مادر تعداد معینی از جعبه های کوچکتر بسته بندی را درون خود جا میدهد و ساخته شده از کارتن سه لایه و پنج لایه می باشد.

چاپدار و بدون چاپ بودن کارتن مادر بر قیمت تمام شده ی شما تاثیر گذار است زیرا امکان دارد کارتن مادر بدون چاپ شما از ابعاد عمومی کارتن آماده های کارخانه کارتن سازی باشد و این موضوع باعث سرعت دهی در بسته بندی و کاهش هزینه می شود.

سینی شیرینگ خمیر دندان چیست؟

سینی مقوایی شیرینگ یک بسته بندی روباز و بدون درب می باشد که از جنس کرافت، مقوای پشت طوسی و ایندربرد بوده. چاپی لمینتی و یا کرافت سفید و خام بدون چاپ دارد.

خمیر دندان ها در تعداد مشخصی جهت بسته بندی و ارسال به شکل ایستاده داخل سینی مقوایی چیده شده و در آخر روکش پلاستیکی نایلونی بر روی آنها وکیوم میشود. کاربردی برای بازار داخلی و استفاده بعنوان استند در فروشگاه ها می باشند.

سوالات کاربران

برجسته شدن نام برند بر روی جعبه خمیر دندان انجام میدهید؟

بله برجستگی فونت نوشتاری جزو خدمات پس از چاپ می باشد.

جعبه خمیر دندان سایز کوچک هتلی با چه چاپی بهتر است؟

به دلیل سایز کوچک و هتلی بودن آن، چاپ فلکسو تک رنگ نیز گزینه ی خوبی است برای مشاوره بیش تر با واحو کارشناسان فروش ما از طریق تماس ارتباط برقرار کنید.

کارتن آماده ها دستگیره در دو سمت بسته بندی دارند؟

نوع ۴ درب آن که بعنوان کارتن سایز بزرگ و مادر از آن استفاده می‌کنند، خیر ندارند.

کلام آخر

بسته بندی خمیر دندان در مدل های متفاوت با عملکرد و هدف بازاری گوناگون برای فروش بهتر و شناخته شدن نام برند تولید و چاپ میشود. کارخانه کارتن سازی دارای تمامی مدل های چاپی و بدون چاپ برای تولید میباشد شما می توانید پس از دیدن نمونه کارها و دریافت راهنمایی از کارشناسان فروش ما انتخابی مطلوب و خیره کننده داشته باشید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *