بسته بندی دستگیره درب + جعبه کیبوردی | چاپ کارتن یراق آلات

بسته بندی دستگیره در ( یراق آلات ) 01

بسته بندی دستگیره درب بعنوان یک محافظ برای این یراق آلات مهم و کاربردی عمل می کند. دستگیره درب یکی از یراق آلات پر مصرف در ساخت و ساز و تمامی مکان های مسکونی، تجاری، دولتی و غیره می باشد. ابزاری ست برای باز و بسته کردن و هدایت درب، دستگیره در به همراه قفل نقش ایمنی و ایجاد امنیت محل سکونت و کسب و کار شما را دارد.

جعبه کیبوردی دستگیره درب

جعبه کیبوردی یکی از مدل های بسته بندی و پر طرفدار در ابزار آلات و قطعات صنعتی می باشد. زمانیکه بعنوان بسته بندی مناسب در این زمینه انتخاب شود به ویژگی های استحکام و چاپی آن اضافه می‌شود. این جعبه از جنس کرافت سفید و خام ( قهوه ای ) در لایه بندی متفاوتی تولید میشود برای دستگیره درب از ورق کارتن سه لایه و پنج لایه استفاده می‌کنند تا در عین رعایت استحکام، زیبایی ظاهری را نیز داشته باشد.

کارتن بسته بندی قفل فولادی | جعبه انواع قفلها

جعبه کیبوردی برای ابزار و لوازمی هم چون دستگیره درب، لولا، دستگیره درب کابینت و غیره که وزنی نسبتاً سنگین به دلیل ماهیت فلزی خود دارند، به سبک دیگری طراحی شده و برش میخورد. کارخانه کارتن ساز به تمامی صنایع تولیدکننده یراق آلات پیشنهاد میکند از مدل جعبه کیبوردی دوبل استفاده کنند تا هنگام جابجایی هیچ آسیبی نبیند. همانطور که میدانید هنگام ساخت و ساز و اتمام پروژه های ساختمانی یراق آلات خریداری شده و تا زمان تحویل مدتی در آنجا می ماند اگر بسته بندی نامناسب و ضعیف انتخاب کرده باشید احتمال صدمه طی این مدت بالا بوده و امکان مرجوع و خسارت برای شما افزایش می یابد.

بسته بندی دستگیره در ( یراق آلات ) 02

استفاده از دیواره ی عرضی دوبل سبب مقاومت دو برابر و تحمل وزن و فشار بالا میشود و براحتی در برابر ضربه و رطوبت عایق بندی خواهد شد. جعبه کیبوردی بدون دوخت کارتن سرهم شده و برحسب شیوه ی خاص طراحی لبه های کارتن درون یکدیگر توسط گوشواره و قفل سماوری چفت ( قفل ) میشود، عدم وجود دوخت کارتن به این معناست که از منگنه و لب چسب استفاده نشده که همین امر سبب ارزان تر تمام شدن قیمت بسته بندی شما می شود.

جعبه لاک باتم یراق آلات

جعبه ی لاک باتم به معنای درب دارویی ته قفلی دارای ساختاری مقاوم برای بسته بندی ابزار جزو دسته ی آلیاژ فلز است که در صنایع مختلفی از آن استفاده می کنند. درب آن به درون بدنه توسط لبه ی کارتن چفت میشود، برای بسته بندی دستگیره درب باید نوع کارتن ۳ لایه آنرا در نظر بگیرید تا تحمل وزن دستگیره را داشته باشد.

جعبه کشویی بسته بندی دستگیره درب

روند تولید جعبه کشویی برای یراق آلات و دستگیره در به این صورت است که جز داخلی را از مقوای ضخیم و بدون چاپ میگیرند اما برای قسمت خارجی ترجیح میدهند از مقوایی استفاده کنند که بیشتر چاپ پذیر باشد و تولیدکنندگان نام برند و مشخصات محصول خود را بر روی آن چاپ کنند.

جعبه پنجره دار | طلق دار

دستگیره درب های شیک و لاکچری با ابعادی کوچک درون بسته بندی هایی هم چون جعبه پنجره ای طلق دار قرار می گیرند. زیرا تولیدکننده نیاز میبیند تا مشتری و خریدار زیبایی محصول را از بدو ورود ببیند و آنرا به راحتی برای درب های مد نظر خود تصور کند این امر سبب شده تا خرید راحت تر و انتخاب بهتری داشته باشند، این مسئله برای تولیدکنندگان شامل حاشیه سود خوبی است.

منقسم بسته بندی دستگیره درب

به دلیل اینکه دستگیره درب دارای شکلی منحنی و هندسی میباشد درون بسته بندی امکان بازی کردن و تکان خوردن وجود دارد پس برای قرارگیری ثابت آن منقسم در کارتن دستگیره درب نظر می گیرند. منقسم یا نگهدارنده در بسته بندی نقش ضد ضربه و نگهداری محصول در یک مکان ثابت را دارد که از جنس متفاوتی مانند فوم، مقوا و پلاستیک می باشند.

چاپ

کارتن بسته بندی دستگیره در و جعبه های تک لایه، چاپ لمینتی و فلکسویی بر روی آنها اجرا می گردد تولیدکنندگانی که به دنبال طرح چاپی شفاف و واضح می‌باشند که تمامی مشخصات محصولات خود را در یک قاب تمیز و با کیفیت برای مخاطب به نمایش بگذارند، چاپ افست را انتخاب می‌کنند. هم چنین برای عرضه به بازار خارجی و صادرات یراق آلات از این چاپ بهره می برند. دسته دوم تولیدکنندگانی که زمان کمی دارند و چاپی مقرون به صرفه میخواهند نوع فلکسویی تک رنگ انتخابشان می باشد.

سوالات کاربران محترم

جعبه از جنس ایندبرد برای دستگیره کابینت انتخاب مناسبیه؟

بله اگر وزن زیادی نداشته باشد ایندربرد مناسب است.

جعبه بسته بندی لولا و دستگیره با هم هست؟

به دو صورت جداگانه و باهم امکان بسته بندی وجود دارد. با قرار دادن یک منقسم میتوان از یک جعبه برای بسته بندی هردو استفاده کرد.

کارتن کیبوردی چاپ فلکسو چند روز تولیدش زمان میبره؟

پس از تایید طرح چاپی ۳ تا ۷ روز زمان لازم است.

صحبت پایانی

بسته بندی دستگیره در و انواع یراق آلات بر حسب وزن و ابعادی که دارند داخل بسته بندیی های مرتبط با شکل ظاهری خود قرار می‌گیرند، به این منظور که کارخانه کارتن سازی به تمامی جهات یک محصول توجه میکند برای نمونه در نظر گرفتن منقسم یا نگهدارنده هم شکل دستگیره، لایه بندی جعبه و کارتن بر اساس وزن کالا و طرح چاپی بنابر داخلی یا صادرات بودن محصول تولید شده یکی از چند عوامل رعایت شده توسط کارتن ساز می باشد.

جهت برقراری ارتباط و اشنایی بیشتر با سبک تولید و چاپ کارخانه میتوانید با کارشناسان مربوطه ما از طریق لینک تماس ارتباط برقرار کنید.

[ثبت امتیاز]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *