خواندنی ها

کارتن آماده

کارتن آماده

کارتن آماده موار مصرفی بالایی دارد. از آنجایی که کارتن و جعبه های کارتنی یکی از بهترین موارد برای بسته بندی و حمل و نقل لوازم و محصولات متعدد میباشند تولید و ساخت کارتنهای آماده نیز بالاتر رفته است.

کارتن آماده چیست؟

کارتن آماده به انواع کارتن میگویند که با حداقل چاپی که بر روی آن درج میگردد برای مصارف حمل و نقل همانند کارتن اسباب کشی ارسال مرسولات و برای بسته بندی کالاها مورد استفاده قرار میگیرد. این کارتنها برای انواع گوناگون محصولات استفاده میشوند. اما برای محصولاتی که جنبه صادراتی دارند استفاده از این کارتنها هرگز توصیه نمیگردد زیرا با ساده بودن شکل ظاهری اینگونه کارتنها در دید مشتری خارجی اصلا خوشایند نمیباشد.

حالا شاید برایتان این سوال پیش آید که کارتن آماده یعنی چه؟ یا چرا به آنها کارتن آماده می گویند؟ خب، این کارتنها همانطور که از اسمشان پیداست آماده هستند یعنی این کارتنها در ابعاد و سایزهای متداولی تولید میشوند و برای ساخت آنها نیازی به چاپ نیست. این کارتنها اکثرا خط و چاک دار هستند و در برخی موارد دایکاتی نیز یافت میشوند.

ابعاد کارتن آماده

این کارتنها معمولا در ابعاد یکسانی هستند و در سایزهای متفاوتی وجود دارند. برای مثال 5_4 ابعاد برای آنها در اندازه های کوچک، متوسط و بزرگ تنظیم میگردند و به تولید میرسند. اما اگر برای تولید کارتنهای آماده ابعاد خاصی را در نظر دارید با در اختیار گذاشتن آنها به کارتن سازی مورد نظرتان میتوانید کارتنهای خود را با اندازه های دلخواه تحویل بگیرید.

محاسبه قیمت کارتن آماده

نحوه محاسبه قیمت کارتن های آماده به عوامل متعددی همچون: ابعاد، نوع ورق مصرفی، تیراژ، نحوه ارسال، تعدا لایه ها و غیره بستگی دارد. هر یک از این موارد ذکر شده در قیمت نهایی تاثیر می گذارند مثلا: تعداد لایه ها. کارتنهای سه لایه و پنج لایه پرکاربردترین مدل برای کارتن آماده هستند، هرچه لایه های کارتن بیشتر باشد قیمت آن نیز بالاتر است.

در بحث تیراژ اگر تولیدکننده ای خواستار تولید کارتن در تعداد 5000 عددی باشد با فرد دیگری که همان سفارش را در تیراژ 2000 عددی داده است، قیمت نهایی تیراژ 5000 تایی نسبت به تعداد آن کمتر میشود چرا که هزینه تولید در آن کاهش یافته و فرد قیمت به صرفه تری را پرداخت خواهد کرد.

کارتنهای آماده همانند کارتن اسباب کشی در برخی موارد کارتن های پستی میباشند. کارتن های اسباب کشی از نظر شکل ظاهری و ساختاری بسیار به کارتن های آماده نزدیک ترند. هر دو دارای سایزهای یکسانی میباشند یا بر روی آنها چاپ یا حداقل چاپ اعمال میگردد اما با رونق کسب و کارهای اینترنتی و فروشگاه های آنلاین مدل های کارتن پستی در حال تغییر است زیرا با میدان رقابتی که میان فروشگاه های بزرگ آنلاین ایجاد شده، ممکن است صاحبان آنها در نوع بسته بندی های خود تغییراتی را ایجاد کنند و درخواست جعبه های لمینتی بدهند چرا که این نوع جعبه ها با قابلیت های چاپی که بر رویشان انجام پذیر است میتوانند ظاهری شکیل تر به بسته بندی ببخشند که در جلب نظر مشتریان تاثیر بسزایی دارد.

کلام پایانی

تولیدات کارتنهای عمومی همانند: کارتن اسباب کشی، کارتن آماده و پستی بسیار فراوان است زیرا پیشامد چنین مواردی بسیار بالاست یعنی ممکن است روزانه در سطح کشور تعداد بسیار بالایی اسباب کشی رخ دهد و مرسولات زیادی جابجا شوند به همین دلیل متقاضیان تولید چنین جعبه هایی از موارد دیگر بیشتر میباشد.

جعبه سازی و کارتن سازی کارتن ساز با در اختیار داشتن به روز ترین تکنولوژی ها و ماشین آلات در زمینه چاپ و بسته بندی در کنار تیمی خلاق و کوشا در خدمت رسانی به تولید کنندگان و مشتریان عزیر آماده است. شما میتوانید به مراجعه به سایت شرکت برای ثبت سفارش خود از طریق اینترنتی و یا تلفنی اقدام نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *