بسته بندی پد کلینزر + جعبه مقوایی پد تمیزکننده ناخن و مژه

جعبه پد کلینزر نمونه بسته بندی

بسته بندی پد کلینزر با جعبه مقوایی جهت حفظ بهداشت و سلامت تعداد معینی از این پد ها برای استفاده در خدمات ناخن انجام می گیرد. تولید بسته بندی های مناسب برای قراردادن منظم و مرتب این پد ها کمک کننده است زیرا ناخن کار به راحتی می تواند قبل از شروع کاشت ناخن هرتعداد پد کلینزر را از داخل جعبه برداشته و استفاده کند.

پد کلینزر ناخن چیست و چقدر تقاضا دارد؟

پد کلینزر یک ابزار پر مصرف و ضروری در روتین کاری ناخن کار ها و خدمات آرایشی و زیبایی ست، تا ناخن ها را از هرگونه آلودگی و کثیفی تمیز کرده و آماده برای انجام هرگونه خدماتی توسط ناخن کار کند هم چنین سبب ماندگاری و زیبایی ناخن میشود.

هر ناخن کار به طور میانگین ماهیانه ۱۰۰ تا ۳۰۰ مشتری دارد، این آمار نشان دهنده ی استفاده روزانه پد کلینزر و تقاضای بالا آن در بازار لوازم آرایشی بهداشتی ست. پد کلینزر به دو صورت آماده و خانگی تولید می شود و تعداد در هر بسته بندی جعبه ای از ۳۰۰ تا ۸۰۰ عدد بوده و مدل بسته بندی طوری طراحی شده که برداشتن هر یک عدد برای ناخن کار راحت باشد.

بسته بندی دستگاه یووی ناخن ( جعبه و کارتن دستگاه لاک خشک کن ناخن کاری )

نمونه جعبه پد کلینزر

کلینزر مایعی ست که پد مخصوص را به آن آغشته می کنند سپس بر روی سطح ناخن قرار میدهند، پد های تولید شده باید بدون پرز باشند و به دور از هر گونه آلودگی تولید و مصرف شوند، جهت تمیزی و ماندگاری پد های تمیزکننده ناخن برای آنها بسته بندی مقوایی در نظر می گیرند تا در سلامت کامل به فروش رسیده و آماده مصرف شوند.

جعبه بسته بندی پد کلینزر مژه  ناخن

هم چنین تولیدکنندگان کارتن و جعبه بسته بندی نمونه ای را پیشنهاد می دهند تا در هنگام مصرف طولانی مدت جعبه دفورمه و دچار پارگی نگردد. یکی از عواملی که سبب سلامت ماندن بسته بندی در دراز مدت می شود پرداختن به میزان گرماژ مقوا استفاده شده میباشد. نمونه بسته بندی که برای پد کلینزر مژه و ناخن در نظر می گیرند ظروف درب دار پلاستیکی فشرده، نایلون های وکیوم یا چسب خورده و جعبه های مقوایی می باشند.

جعبه بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی | هاردباکس و جعبه مقوایی

متریال استفاده شده در ساخت جعبه پد کلینزر

جعبه مقوایی پد تمیز کننده ناخن ساخته شده از مقوا ایندربرد و پشت طوسی با گرماژ های متفاوتی هستند؛ گرماژ مرسوم برای تولید بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی بین ۱۸۰ تا ۲۵۰ گرم بر متر مربع است و جهت تولید محصولات سبکی مانند پد کلینزر ۱۸۰ کافی میباشد. مقوا پشت طوسی و مقوا دو رو سفید ایندربرد به دلیل چاپ پذیری مطلوب نیز گزینه ی درستی برای جعبه های محصولاتی از این قبیل می باشد.

مقوا ایندربرد چیست؟ مزایا و معایب آن را بشناسید!

جعبه کشویی و درب دارویی پد

برای مصرف کنندگان هر محصول با برند های متفاوت مواردی همچون بازگشایی آسان، طرح چاپی گویای مشخصات محتویات داخل بسته بندی، ماندگاری در حین مصرف طولانی مدت و غیره مهم میباشد. پس رعایت این موارد به هنگام تولید یک بسته بندی مرغوب و باکیفیت به فروش و حاشیه سود شما رونق خواهد بخشید. جعبه کشویی و بسته بندی مدل جعبه درب دارویی دو شیوه ی کاربردی پک کردن پد های تمیز کننده ناخن و مژه هستند.

مدل کشویی از دو جز داخلی و خارجی تشکیل شده که قسمت درونی حاوی تعداد معینی از پد کلینزر و قسمت بیرونی شامل طرح گرافیکی محصول مربوطه است و ناخن کار هنگام استفاده از این مدل جعبه فقط کافی ست یک ضربه به انتهای آن بزند تا تعدادیی پد جلو دست او برای برداشتن از جعبه قرار گیرد.

سوالات کاربران گرامی

جعبه کشویی با درب دارویی برای بسته بندی پدکلینزر تفاوت قیمت دارد؟

همانطور که گفتیم جعبه کشویی دو جز دارد برخلاف نوع درب دارویی، مقوا استفاده در تولید آن بیشتر از درب دارویی ست و بالطبع هزینه آن کمی زیادتر خواهد شد اما با در نظر گرفتن مقوا پشت طوسی و سفارش در تیراژ به بالا می توان تا حد زیادی هزینه ها را کاهش داد.

حداقل تیراژ سفارشی برای جعبه کشویی بسته بندی پد کلینزر چه قدر است؟

حداقل تیراژ سفارش هر بسته بندی ۱۰۰۰ عدد میباشد.

طرح چاپی جعبه کشویی به چه صورت است؟

دو شیوه ی چاپی برای جعبه کشویی وجود دارد: برای هر دو قسمت طرح چاپی در نظر بگیرید یا فقط قسمت خارجی را چاپدار کنید که چاپ انجام شده برای جعبه های مقوایی عموماً چاپ افست می باشد.

کلام آخر

کارخانه کارتن سازی جهت تولید بسته بندی های بهداشتی و ملزوم محصولات آرایشی جعبه های مقوایی و کارتن های چند لایه چاپدار و بدون چاپ با کیفیت درجه یک تولید می کند در صورت تمیل به سفارش و اطلاعات از نحوه ساخت بسته بندی مورد نیاز خود با کارشناسان فروش ما در کارتن ساز تماس حاصل بفرمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *