بسته بندی حباب لوستر | کارتن و جعبه حباب‌‌استوانه ای، لاله و شمعدان

کارتن حباب لوستر بسته بندی

بسه بندی حباب لوستر که جز دکوراسیون داخلی منازل و مراکز یا اماکن مدرن و کلاسیک است با دقت و متریال مستحکم انجام می گیرد و محافظت از بافت شیشه ای، شکننده و حساس آنها با در نظر گرفتن بسته بندی مناسب امکان پذیر است. در ادامه با ما همراه باشید تا انواع بسته بندی حباب های لوستر را برایتان شرح دهیم و به شما بگوییم چگونه می توان ایمنی هنگام خرید تا مصرف را چگونه تضمین کرد.

حباب لوستر و انواع آن برای بسته بندی

حباب لوستر به قسمتی می گویند که لامپ داخل آن قرار می گیرد و برای هر نوع لوستری جایگاه، جنس، ابعاد و رنگ متفاوتی دارد. انواع آنها شامل: حباب لوستر چوبی، حباب لوستر لاله ای، شمعدان و حباب لوستر مدرن است.

برای اینکه هر کدام را در بسته بندی مناسبی قرار دهید باید به ضخامت و جنس آن توجه کنید. ضخامت حباب لوستر رابطه مستقیمی با نوع بسته بندی دارد. همیشه تولیدکنندگان قطعات شیشه ای ترجیح میدهند برای بسته بندی از مقوا استفاده کنند چرا که خاصیت ضربه گیری و بافت نرم آنها گزینه ی خوبی برای بسته بندی شیشه و بلوریجات میباشد، حباب لوستر نیز همانطور که گفتیم ب دلیل دارا بودن ساختاری حساس و آسیب پذیر نیازمند بسته بندی مناسبی است.

ظروف

جعبه حباب لوستر، لاله و شمعدانی

بسته بندی حباب های لوستر عموماً به شکل جعبه یا کارتن چهار درب آمریکایی ساده و معمولی بدون چاپ می باشند، جنس ورق کارتن استفاده شده در ساخت آنها مقوا کرافت بازیافتی ست که کارتن سه لایه و ۵ لایه ایده آل برای تولید کارتن بسته بندی حباب، لاله و شمعدانی ست.

کارتن بسته بندی آباژور رومیزی، ایستاده + منقسم مقوایی

از آنجایی که این حباب ها به همراه لوستر به فروش می رسند و برای خرید جداگانه نیز مشتری اطلاع از محتویات داخل بسته بندی دارد و یا قبل از خرید مشخصات حباب درخواستی را می داند، جعبه و کارتن بدون چاپ برای آنها تولید می کنند و بیشتر به ویژگی استحکام بسته بندی میپردازند.

استحکام بسته بندی حباب لوستر امری ضروری

کارتن و جعبه بسته بندی حباب از چند لایه ورق کارتن همانطور که گفتیم تولید می گردد و در این پاراگراف لایه بندی آنرا بررسی می کنیم، لاینر یا همان ورق مسطح که از جنس کرافت در میزان گرماژ های مختلفی ست و بر اساس نیاز محصول به بسته بندی ضخامت آنرا کم و زیاد می کنند.

جعبه لامپ و کارتن بسته بندی با طرح چاپی متنوع

فلوت که لایه میانی نیز نام دارد حالت کنگره ای آن سبب تولید سطحی بالشتی و ضربه گیر می شود که هر چه کنگره ها فشرده باشند، بسته بندی از مقاومت بیشتری برخوردار است. درست است که هر چه تعداد لایه ها را بالا ببرید مقاوم تر می شود اما این بدین معنا نیست که میتوان مانع از تکان خوردن حباب لوستر درون بسته بندی شد.

کاهش خسارات با راهکار منقسم در بسته بندی

همانطور که میدانید عموم حباب لوستر ها توپی ، استوانه ای و از جنس شیشه می‌باشند سطح دایره ای آنها سبب تکان و یا به اصطلاح قل خوردن در کارتن بسته بندی می‌گردد. برای اینکه بتوانید مانع از آسیب های فیزیکی هنگام بسته بندی شوید چند راه حل پیش روی شماست:

  1. استفاده از نایلون های پلاستیکی حبابدار
  2. روزنامه یا کاغذ پیچ کردن حبابها که زمان بر است
  3. قرار دادن منقسم یا نگهدارنده داخل بسته بندی

منقسم یا نگهدارنده در جعبه و کارتن نقش محافظ و نظم دهنده را ایفا می کند، برای کارتن و جعبه حباب لوستر منقسم از جنس و لایه بندی کارتن تولید میشود که جایگاهی برای قرار گرفتن انواع حباب را توسط برش ایجاد کرده اند و با این عمل به راحتی از تکان خوردن های بسیار و بی مورد جلوگیری می کنند.

سوالات پرتکرار کاربران

در صورت صادرات حباب لوستر بسته بندی چاپدار بخواهیم، چه پیشنهادی دارید؟

چاپ مرسوم در تولید کارتن بسته بندی کالا، دو نوع فلکسو ( معمولی و کم هزینه ) و چاپ افست ( شفاف و نامحدود در پردازش رنگی ) که به صورت مستقیم یا لمینت شده انجام می‌پذیرد. برای کارتن صادراتی اکثرا از چاپ افست استفاده می کنند.

کارتن مادر یا کارتن سایزبزرگ برای جعبه حباب ها تولید می کنید؟

بله از آنجایی که برای جابجایی یک جا و حمل راحت حباب ها در هر تعدادی که مدنظر تولیدکنندگان و خریداران است نیازبه بسته بندی جامع دارید کارتن مادر و سایز بزرگ نیز تولید میگردد.

در صورت سفارش بسته بندی همراه با منقسم هزینه ها بیشتر می شود؟

خیر منقسم تولید شده برای هربسته بندی با استفاده از مقدار بریده شده و اضافی کارتن بسته بندی تولید میشود.

کلام نهایی

کارخانه کارتن سازی برای تولید هرگونه بسته بندی که مد نظر تمام تولیدکنندگان لوازم دکوری و مربوط به انواع لوستر آماده خدمت گذاری و پذیرش هرگونه سفارشی ست. جهت ارتباط با کارشناسان و مشاورین فروش ما از طریق تماس اقدام کنید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *