بسته بندی راکت بازرسی بدنی | جعبه راکت فلزیاب

جعبه راکت بازرسی بدن

بسته بندی راکت بازرسی بدنی به دلیل قطعات فلزی که داخل آن به کار رفته با جعبه یا کارتن مقوایی چند لایه انجام می گیرد تا ایمنی برای این محصول کاربردی را تضمین کند. الکترومغناطیس و سنسور مغناطیسی موجود در راکت فلزیاب زمانی که در مجاور هر گونه فلزی قرار می گیرد، الکترومغناطیس آن تغییر می کند و توسط سنسور اعلام می شود.

کاربرد راکت بازرسی، دستگاهی امنیتی در مراکز مهم

مراکز مهم، امنیتی و نظامی و یا فرودگاه که گیت بازرسی دارند برای شناسایی و تشخیص قطعات الکترونیکی و فلزی ( موبایل، فلش مموری، فلزات آهنی و غیر آهنی، هر گونه ابزاری که اجازه ورود به این اماکن را ندارند ) استفاده می شود تا از بسیاری اتفاقات زیان بار و حادثه خیز جلوگیری کرده باشند.

اهمیت بسته بندی برای راکت فلزیاب بازرسی (Scanner )

سخت افزارهایی همچون راکت بازرسی بدنی از جمله ابزار هایی می باشند که برای حفاظت و امنیت عموم مردم و اماکن عمومی یا مهم تولید میشوند، این راکت های دستی قابل حمل و سبک هستند و به راحتی از آنها در محیط های مختلف استفاده می کنند و همچنین جستجو و تشخیص فلزات را با دقت بالایی انجام می دهند. پس از انکه این دستگاه ی هوشمند تولید می شوند به خاطر ساختاری که کمی بالاتر برایتان گفتیم، برای آنها بسته بندی در نظر می گیرند.

بسته بندی سبب می شود تا به قطعات محصول فلزیاب صدمه ای وارد نشود و با ظاهری مرتب و شکیل وارد بازار تقاضا داخلی یا خارجی گردد. باید دقت کرد که بسته بندی با ویژگی های محصول هم خوانی داشته باشد تا هنگامیکه مصرف کننده قصد استفاده از آن را داشت عملکرد صحیحی از خود نشان دهد.

چرا می گوییم دقت در بسته بندی به عملکرد صحیح راکت بازرسی ربط دارد؟ چون جعبه و کارتن از استحکام کافی در جابجایی و حمل برخوردار بوده و مانع از هر گونه آسیب و صدمات فیزیکی و شیمیایی می شوند، چاپ خوب و با کیفیت توانایی درج جزیی ترین مشخصات یک محصول را دارد و مطالعه آنها از روی بسته بندی توسط مصرف کننده برای استفاده از دستگاه و شناخت مدل و کارآیی آن باعث استفاده صحیح از کالا می شود.

جعبه راکت بازرسی بدنی + ویژگی های ساختاری و ظاهری

راکت بازرسی بدن که به نام های راکت موبایل یاب، راکت فلزیاب صنعتی، دستگاه گوشی یاب، راکت فلزیاب نیز آنرا صدا می زنند دارای باتری و قطعات به نسبت سنگینی می باشند و برای استفاده مدارس، ادارات، ارگان نظامی، کارخانه، انواع گیت های مراکز مهم از آن بهره میبرند.شکل ظاهری و ویژگی هایی که این ابزار دارد باعث شده تا برای آن جعبه هایی مقاوم در نظر بگیرند که از مقوا ساخته شده و چند لایه بودن آن ایمنی در حمل و نقل و جابجایی را تضمین می کند.

جعبه بسته بندی راکت بازرسی (scanner )
جعبه بسته بندی دستگاه فلزیاب بازرسی بدن – شرکت انطباق گستر سپهر

مدل جعبه درب دارویی یکی از بسته بندی های برگزیده برای این کالا میباشد که توسط کارتن سازی تولید و چاپ شده است در ادامه به جزییات این بسته بندی می پردازیم. جعبه ای دارای دو درب دارویی، نحوه ی اتصال با لب چسب، ورق کارتن سه لایه بهمراه چاپی با کیفیت که متناسب با محصول بسته بندی شده است.

چاپ جعبه راکت فلزیاب بازرسی بدنی

چاپ یکی از مراحل تولید بسته بندی برای هر محصولی ست که نیاز به معرفی و ارائه اطلاعات به مصرف کننده قبل از بازگشایی را دارند، در اینجا برای جعبه راکت بازرسی چاپ افست لمینت شده اجرا شده است و همانطور که در عکس بسته بندی آن مشاهده می کنید پردازش تصویر و نوشته های طرح چاپی از کیفیت و دقت بالایی برخوردار است.

سوالات پر تکرار

برای بسته بندی راکت جعبه با چاپ فلکسویی و معمولی هم انجام می دید؟

بله هر نوع چاپی که مد نظر شما باشد برای بسته بندی مد نظر انجام خواهیم داد.

کارتن مادر برای بسته بندی جعبه های تکی راکت بازرسی چند لایه ست؟

بستگی به کالا و وزن آنها دارد اما به نسبت اطلاعاتی که از این محصول موجود می باشد، کارتن ۵ لایه گزینه ی ایده آلی برای پک چند تایی و ارسال آنها به هر مقصدی است.

نسبت طول به ارتفاع نمونه جعبه تولید شده باعث نمیشه حالت دفورمگی پیش بیاد؟

خیر، زمانیکه وزن محصول با بسته بندی تطابق داشته باشد رعایت ترکیب ورق کارتن همان لایه بندی، لب چسب و کیفیت مقوایی که برای بسته بندی پوستر می شود مانع از حالت دفورمگی جعبه بسته بندی خواهد شد.

صحبت نهایی

کارخانه کارتن سازی برای تولید تمامی بسته بندی های نوین از قبیل جعبه راکت بازرسی بدن از متریال مرغوب با طرح چاپی درجه یک بهره می برد و کارشناسان فروش از طریق تماس با مشاوره و راهنمایی های کاربردی در کنار شما تا زمان تحویل حضور خواهند داشت چرا که تولید یک بسته بندی درخور محصولات شما نیازمند تجربیات و پیگیری های یک مجموعه و واحد های مختلف آن می باشد.

[ثبت امتیاز]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *