بسته بندی دستگاه یووی ناخن ( جعبه و کارتن دستگاه لاک خشک کن ناخن کاری )

بسته بندی دستگاه یووی ناخن

بسته بندی دستگاه یووی ناخن جهت محافظت از آن در برابر ضربات و صدمات ناشی از جابجایی و حمل و نقل پس از تولید و زمان خرید فروش در نظر گرفته می شود. جعبه و کارتن مقوایی، بسته بندی برگزیده برای این محصول می باشند و با طرح گرافیکی شامل تصویر چاپی محصول، مدل و مشخصات پک کاملی را برای خریدار ایجاد می کند.

دستگاه یووی ناخن، لاک خشک کن، یووی انگشتی چیست؟

دهه پنجاه سال ۱۹۰۰ میلادی یک دندان پزشک ابتدایی ترین ناخن مصنوعی را در مطب دندانپزشکی خود در ایالات متحده ساخت. پس از خلق اولین ناخن مصنوعی بسیاری از کسانی که در شغل آرایشگری فعالیت داشتند به دنبال راه های راحت تری برای این موضوع بودند و سالها بعد با استفاده از متریال های بهداشتی و خدمات گوناگون توانستند به این موضوع واقف شوند و تسلط کامل بر این موضوع را در تمامی سالن های آرایشی امروزه مشاهده خواهید کرد.

یکی از ابزارهایی که برای انجام خدمات زیبایی کاشت ناخن الزامی ست دستگاه یووی ناخن یا لاک خشک کن پنج تایی و تک انگشتی می باشد که در زبان لایتن آنرا ( Nail lamp , Uv LED ) می نامند. عملکرد این دستگاه به این صورت است که لامپ یووی درون آن سبب خشک شدن لاک ژلیش ناخن می گردد.

جعبه بسته بندی دستگاه یووی ناخن

همانطور که مشخص است این دستگاهها دارای قطعات و برد الکتریکی هستند هم چنین لامپ یووی ال ای دی کارگذاشته شده درون آنها با خفیف ترین ضربه و یا تکان آسیب دیده و کارآیی آن مختل می شود. قرار دادن آن داخل یک بسته بندی مقاوم و با کیفیت یکی از کارهایی ست که سبب پیشگیری از خسارات احتمالی، ضرر مالی و جلوه بخشیدن به محصول هنگام عرضه به بازار هدف می شود.

دستگاه یووی انگشتی ها ابعادی شاید به اندازه ی ماگ داشته باشند و نسبت اندازه جعبه آنها کوچکتر از دستگاه های دیگر خدمات کاشت ناخن است در نتیجه جعبه بسته بندی که برای آن در نظر می گیرند از جنس مقوا ایندربرد سخت و گرماژ بالا می باشد که چاپ افست مستقیم به یک رو سفید این مقوا اجرا می شود.

وقتی ابعاد این دستگاه ها افزایش پیدا کند نیاز بسته بندی نیز به مراتب به سمت کارتن های چند لایه سوق داده می شود. کارتن دو لایه سینگل فیس و نوع کارتن سه لایه تنها گزینه های مصرفی در باب بسته بندی دستگاه های خدمات ناخن هستند.

مدل و چاپ بسته بندی دستگاه ناخن کاری

جعبه و کارتن بسته بندی دستگاه یووی ناخن درب دارویی بوده و برای حفظ بیشتر کالا درون بسته بندی، انتهای آن ته قفلی ( لاک باتم ) میباشد. کارتن لمینتی بسته بندی دستگاه یووی ناخن چاپی خوانا و رنگی دارد که کیفیت پردازش پیکسل کاملا قابل مشاهده برای خریدار می باشد و بیشتر از سلفون کشی براق یا مات که جز خدمات چاپی ست برای این بسته بندی استفاده می کنند.

کارتن لمینتی یک لایه مقوا به نام پوستر چاپی دارد که بافت مقوا کرافت را پوشش می دهد اما در بعضی کارتن ها از فرآیند لمینت استفاده نمی کنند و از شیوه ی چاپ مستقیم بهره می برند که در اینجا به علت حساسیت در بسته بندی و سلیقه ی زنانه ی متقاضی محصول از چاپ افست استفاده می شود تا ظرافت جعبه یا کارتن حفظ گردد.

جعبه دسته دار لمینتی بسته بندی Nail lamp

یکی از مدل هایی که در بین متقاضیان ناخن کار و بسته بندی دستگاه کاشت ناخن ترند شده جعبه دسته دار پلاستیکی با چاپ لمینتی است. این جعبه مدل درب دارویی ته قفلی به همراه دستگیره پلاستیکی ست که بر روی درب آن برش هایی انجام شده تا این دستگیره را جایگذاری کنند. مزایای این سبک بسته بندی حمل راحت، جابجایی بهتر، امکان خرید بیشتر و متمایز کردن آن در بین رقبا می باشد.

سوالات پر تکرار

امکان این وجود دارد که کلمه ی Nail را به صورت برجسته روی جعبه اجرا کنید؟

بله، با استفاده از خدمات پس از چاپ برجسته سازی این درخواست شدنی می باشد.

چگونه می توان مانع از تکان خوردن کالا داخل بسته بندی شد؟

با استفاده از منقسم یا نگهدارنده مقوایی می توان فضاهای خالی کارتن یا جعبه بسته بندی را حذف کرد و محصول را ثابت در یک نقطه نگه داشت.

چند روز زمان میبرد کارتن لمینتی همراه با دسته و سلفون کشی اماده تحویل شود؟

پس از تایید طرح چاپی ۱۴ روز کاری زمان لازم است.

صحبت پایانی

این روز ها که خدمات زیبایی و آرایشی یک کسب و کار پر رونق برای خانم ها و آقایون شده تولیدکنندگان این قبیل دستگاه ها روزانه شاهد پیشرفت بازار خرید محصولات خود هستند و در پی آن مسلماً حفاظت از کالا و به سلامت رساندن آن دست مصرف کننده برایشان حائز اهمیت است.

تولید کردن بسته بندی متناسب با محصول آنها توسط کارخانه کارتن سازی و تولیدکنندگان انواع جعبه و کارتن امکان پذیر است. برای آشنایی بیشتر با انواع بسته بندی کالاها با کارشناسان فروش تماس برقرار کنید یا به صفحه ی نمونه جعبه و کارتن بسته بندی انواع مجموعه ما سر بزنید.

۴/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *