جعبه پیتزا نیم پز | بسته بندی نان نیمه آماده پیتزا و پودر خمیر

جعبه پیتزا نیم پز ( نمونه )

جعبه پیتزا نیم پز و بسته بندی نان نیمه آماده پیتزا بهمراه جعبه مقوایی چاپ دار پودر خمیر پیتزا، در این مطلب از روند تولید تا چاپ آنرا شرح داده ایم و متریال به کار برده شده آن را نیز مورد بررسی قرارداده سپس نمونه های بسته بندی را نیز با ذکر جزییات گفته ایم. برای اینکه در این عرصه بتوانید کسب و کاری موفق با توجه به بهداشت محصول داشته باشید بهتر است این نکات را در نظر بگیرید.

پیتزا نیم پز، خمیر پیتزا و پنیر پیتزا نیاز به بسته بندی مقوایی دارند؟

در زندگی همه ما انسانها بسیار پیش آمده که زمان لازم برای پخت و پز را نداشته و به سراغ گزینه های آماده و به اصطلاح فست فودی میرویم، افراد شاغل، خانواده های شلوغ و رنج سنی کودک تا کهن سال همگی علاقه ویژه ای به پیتزا دارند. پس از اینکه این علاقه ثابت شد تولیدکنندگان محصولات غذایی به سراغ کشف راههایی به جز سرو پیتزا در رستورانها رفتند، آنها جزییات پیتزا را جداگانه بررسی کردند و پس از آن تصمیم گرفتند آرد یا پودر خمیر پیتزا، پنیر پیتزا، فرآورده های گوشتی و مابقی را در بسته بندی های مختص خودشان وارد بازار کنند.

جعبه بسته بندی پیتزا

پس از اینکه افراد با استفاده از این مواد غذایی پیتزاها ی خانگی خود را درست می کردند، ایده ی پیتزا نیمه آماده یا نیم پز بین کسانی که همیشه در حال ایده پردازی و پیدا کردن راه حل ها میباشند جرقه خورد، چون باز هم افرادی بودند که زمان پخت و پز غذاهای خانگی را نیز نداشتند و از سفارش رستورانها نیز خسته شده بودند پس پدیدار شدن پیتزا نیم پزی که فقط نیاز به کمی حرارت و دمای برای پخت داشت، پشنهادی عالی بود.

بسته بندی پیتزا نیم پز

در بازار تا به امروز دیده اید که تمام موارد بالا و مواد غذایی هایی که گفته شد را با نایلون های پلاستیکی چاپدار بسته بندی می کنند اما با گذشت زمان و پی بردن به این مسئله که پلاستیک برای محیط زیست مضر و تجزیه ناپذیر است یا به هزینه ی زیادی جهت بازیافت نیاز دارد، انتخاب متریال مقوایی و نشات گرفته از طبیعت برای بسته بندی مرسوم و مورد استقبال قرار گرفت.

بسته بندی غذا و ایده طراحی نوین | کارتن و جعبه + سرو غذای رستوران

مواد غذایی به دلیل اینکه رابطه مستقیم با بدن و سلامت انسان دارند باید در انتخاب بسته بندی آنها دقت لازم را به کار برد، از این رو اغلب تولیدکنندگان برای مواد غذایی یخ زده و جلوگیری از جذب رطوبت توسط محصولات خوراکی بسته بندی اصلی و ثانویه برای آنها در نظر گرفتند که شامل نایلون پلاستیکی و بسته بندی مقوایی می شود.

مزیت بسته بندی پیتزا و مواد تشکیل دهنده ی آن

پیتزا و مخلفات آن همانطور که گفتیم با بسته بندی جداگانه وارد بازار می شوند، در نظر گرفتن نوع مقوایی آن به نفع تولید کننده و مناسب برای خرید مصرف کننده می باشد. از این نظر که جعبه مقوایی مانع از نفوذ هر گونه رطوبت و آلودگی می شود، احتمال آسیب به محصول به دلیل حالت منسجم مقوا کمتر است، نظم در بارگیری و چیدمان در قفسه های یک فروشگاه مواد غذایی، نمایش تصویر و مشخصات محصول با استفاده از چاپ رنگی واضح و خوانا اُفست که به انتخاب و خرید مشتری کمک می کند.

جعبه پیتزا نیمه آماده

جعبه ای که برای پیتزا نیم پز تولید و چاپ شده تا به امروز، جنس مقوا ایندربرد و پشت طوسی به میزان گرماژ مناسب جهت تحمل وزن با طرح چاپی با کیفیت بوده که مدل جعبه درب دارویی، پرفراژ دار، درب تمام عرض چسبی یا پنجره ای می باشد.

پرفراژ جعبه مقوایی و کاربرد آن در بسته بندی

بسته بندی پنیر پیتزا و نان نیمه آماده پیتزا نیز همین بسته بندی ها را دارد تنها فرق آنها ابعاد و میزان گرماژ مقواست، هم چنین طرح چاپی در هر کدام گویای محتویات داخل بسته بندی ست.

جعبه پیتزا نیم پز و نان نیمه آماده چه چاپی دارد؟

برای بسته بندی مواد غذایی همیشه ترجیح بر آن بوده تا بتوان با تصویر کشیدن محصول خوراکی کیفیت و مواد تشکیل دهنده را نشان مصرف کننده داد، پردازش رنگی مطلوب نیاز به دستگاه چاپی پیشرفته افست دارد تا بتواند تمام رنگهای مورد نیاز را با دقت پیکسلی بالا به تصویر بکشد.

ترغیب مشتری و معرفی برند به عموم افراد توسط چاپ با کیفیت و طرح گرافیکی زیبا اتفاق میوفتد پس باید در انتخاب طرح و نوع چاپ علاوه بر ایده های خود به صحبت های کارشناس طراحی نیز توجه کرد.

سوالات پرتکرار

بسته بندی پودر خمیر پیتزا مانند پودر کیک میباشد؟

بله به دلیل اینکه هر دوی آنها ویژگی های مشابه به هم دارند و باید گفت هر مدل بسته بندی که مد نظر شما باشد نیز تولید می شود.

پیتزا نیم پز در طعم های مختلف رابا طرح چاپی نشان می دهد؟

شما می توانید هم با طرح چاپی و تغییر در مدل جعبه بسته بندی به این موضوع بپردازید اما عموماً با فونت خوانا طعم پیتزا را بر روی بسته بندی درج می کنند.

کارتن مادر برای بسته بندی کلی جعبه پیتزا نیم پز دارای چه ویژگی هاست؟

از انجایی که اکثر این پیتزاها دارای وزنی نزدیک به نیم کیلو می باشند برای بسته بندی کلی و ارسال آنها به هر مقصدی که مد نظر است، از کارتن سه لایه و یا ۵ لایه جنس مقوا کرافت مدل چهار درب آمریکایی استفاده می کنند.

صحبت نهایی

با توجه به این مطالبی که برایتان گفتیم، پیتزا در هر شکلی که باشد برای ارائه به بازار از زمانی که مواد اولیه است تا آن لحظه ای که کاملا آماده و اما نیم پز می باشد داخل بسته بندی مقوایی قرار می گیرند.

کارخانه کارتن سازی با آشنایی که در تولیدانواع جعبه های پیتزا برای فست فودی ها و رستورانها دارد بسته بندی های مناسبی را به شما معرفی خواهد کرد، با شماره گیری واحد فروش و سپس واحد طراحی به راحتی می توانید بسته بندی ایده آل خود را از طریق تماس سفارش دهید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

4 دیدگاه برای “جعبه پیتزا نیم پز | بسته بندی نان نیمه آماده پیتزا و پودر خمیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *