جعبه همبرگر منجمد نیمه آماده | بسته بندی محصولات منجمد فروشگاهی

جعبه بسته بندی همبرگر نیمه آماده

جعبه همبرگر منجمد نیمه آماده به آن دسته از بسته بندی هایی اشاره دارد که در فروشگاه های بزرگ مواد غذایی داخل یخچال فریزر های مخصوص آن ها را بر اساس موارد مصرف و درصد گوشت تقسیم بندی کرده و قرار می دهند. منظور از بسته بندی محصولات منجمد فرآورده های پروتئینی حاصل از گوشت گوساله، گوسفند، انواع طیور، میگو و ماهی و فلافل می باشد.

میزان مصرف همبرگر منجمد و نیمه آماده چقدر است؟

همبرگر غذایی محبوب که جز فرآورده های پروتئینی گوشت قرمز گوساله و گوسفند است علاوه بر طبخ خانگی و رستوران های فست فودی یک شیوه ی آماده سازی دیگر نیز دارد که مناسب بانوان شاغل و خانه دار، کمپ های مسافرتی و یا تمامی افرادی که بدنبال آماده سازی یک وعده غذایی فوری هستند، می باشد. کارخانه های تولید کننده محصولات غذایی با تکیه بر فرآورده های پروتئینی، همبرگر های منجمد با درصد گوشت های متفاوتی تولید و پخش می کنند که بر اساس علایق افراد و تقاضای بازار برند های گوناگونی در این عرصه فعالیت دارند.

مهم ترین و خوشمزه ترین برگر ” همبرگر “

یکی از پرتقاضاترین نوع برگر ها همبرگر می باشد که از درصد گوشت ۶۰، ۷۵، ۸۵، ۹۰، ۹۵ و انواع پروتئین های گیاهی تهیه می شوند برای اینکه در سلامت کامل به دست مصرف کنندگان برسند و تولیدکنندگان بتوانند برند خود را به طرفداران این غذا معرفی کنند از بسته بندی های مختلفی من جمله جعبه مقوایی استفاده می کنند.

بسته بندی ثانویه همبرگر | جعبه مقوایی

مواد غذایی و خوراکی هایی که در تماس مستقیم با بافت بسته بندی خود هستند ترجیحا از مواد اولیه برای بسته بندی آنها استفاده می شود که بهداشتی بوده و قابلیت جلوگیری از جذب هر گونه آلودگی و رطوبت را داشته باشد. برای بسته بندی همبرگر از نایلون های پلاستیکی وکیوم بعنوان بسته بندی اولیه استفاده می کنند و سپس جهت چیدمان چند تایی یا تکی، حمل و نقل راحت، حفظ بافت یخ زده و شکننده برگر، تبلیغات و ارائه مشخصات محصول غذایی برگر از جعبه مقوایی چاپدار بهره میبرند.

جعبه همبرگر منجمد مقوایی + چاپدار

دو مدل مقوا ایندربرد و پشت طوسی در میزان گرماژ های متفاوتی که برای تولید جعبه همبرگر در وزن های کم و زیاد در نظر می گیرند دارای یک رو سفید می باشند که برای طرح چاپی گزینه ی مطلوب و قابل مانور است. مدل جعبه درب دارویی و تمام عرض پوشیده که دارای پرفراژ جهت بازگشایی آسانتر است برای بسته بندی همبرگرها در نظر می گیرند.

جعبه همبرگر منجمد

درست است که این محصول، غذایی و در تماس با سلامت انسان است اما استفاده از مقوا پشت طوسی پس از بسته بندی اولیه آنها اشتباه نبوده و امکان پذیر است. لازم به ذکر است که بعضی از تولیدکنندگان جعبه پنجره ای برای همبرگر های تولید شده با بسته بندی اولیه نایلونی شفاف در نظر می گیرند تا خریدار یا مصرف کننده کیفیت گوشت آنرا قبل از خرید و بازگشایی مشاهده کند. یکی از کارتن های بسته بندی دولایه سینگل فیس با چاپ لمینتی و مدل جعبه کیبوردی را که تعداد چندتایی و فله ای همبرگر های منجمد را درون آن قرار داده اند داخل تصویر ابتدای مطلب مشاهده کردید.

کارتن مادر نیز برای جابجایی و فروش عمده ی آنها از جنس ورق کارتن سه لایه با چاپ فلکسو تولید و چاپ می گردد این بسته بندی در تعداد بالا از مواردی ست که برای هر تولیدکننده ی موفقیمورد نیاز و قابل اجرا می باشد.

نشانه گذاری بسته بندی همبرگر خام منجمد در طرح چاپی

یک بسته بندی همبرگر باید اطلاعات لازم را به مشتری توسط طرح چاپی ارائه کند حالا این مشخصات در بسته بندی همبرگر به چه چیزهایی اشاره دارد؟

مواردی هم چون ” نام و نوع محصول یا فرآورده، درصد گوشت قرمز و مابقی ترکیبات، آدرس کارخانه تولید کننده، شماره پروانه ساخت و مجوز دیگر سازمانها، تاریخ تولید و انقضا، وزن بر حسب گرم و کیلو گرم، شرایط نگهداری و دما لازم، شرایط مصرف، ذکر ساخت ایران و در موارد وارداتی نام کشور تولیدکننده ” با فونت های سازمانی و خوانایی چاپ می شوند.

سوالات متداول

برای جعبه همبرگر از چه چاپی استفاده می کنند؟

تنها چاپی که توانایی اجرا تمام جزییات نوشتاری و تصاویر مواد غذایی را با پرداختن به رنگ های متنوع دارد ” چاپ افست ” میباشد.

جعبه صدفی همبرگر برای همبرگر منجمد هم کاربردی است؟

خیر، جعبه صدفی را برای همبرگر های فست فودی در نظر می گیرند چون نوع همبرگر خام و منجمد مستعد جذب هر گونه آلودگی و میکروب است اگر در بسته بندی آن موارد بهداشتی و ایمن را رعایت نکنید و از جعبه صدفی که درب آن چفت نمیشود استفاده کنید احتمال ضرر و زیان جانی و مالی محصول غذایی شما افزایش پیدا خواهد کرد.

چگونه می توان از نم دار شدن و جذب رطوبت حاصل از یخ زدگی همبرگر ها در بسته بندی مقوایی جلوگیری کرد؟

با استفاده از سلفون کشی ( خدمات پس از چاپ )می توان علاوه بر حفظ بافت مقوا هنگام مرطوب شدن به طرح چاپی جلوه دو چندانی بخشید تا نظر خریداران را به خود جلب کند.

صحبت نهایی

برای اینکه همبرگر ها با بافت گوشتی و شکل ظاهری دایره ای یا لقمه برگر در بسته بندی نهایی، ایمن و بهداشتی که طرح چاپی زیبا و شامل اطلاعات کاملی ست قرار گیرند تولیدکنندگان از کارخانه کارتن سازی جعبه های مقوایی چاپدار تقاضا کرده و با استفاده از تماس یا مراجعه حضور سفارشات خود را ثبت می نمایند.

۴/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *