بسته بندی ناگت و شنیسل مرغ _ جعبه بهداشتی شنیتسل سوخاری

جعبه بسته بندی ناگت و شنیسل مرغ 01

بسته بندی ناگت و شنیسل مرغ جهت عرضه مقدار معینی از این فرآورده گوشتی به بازار تولید شد، جعبه مقوایی استحکام لازم حین حمل و نقل و بهداشتی بودن را تضمین می کند هم چنین به دلیل اینکه فرآورده هایی همچون ناگت و شنیسل منجمد و نیمه آماده می باشند از رطوبت برخوردارند، مقوا عایق مناسبی برای نفوذ هر گونه آلودگی و میکروب میباشد.

شنیسل مرغ و انواع ناگت بر اساس بسته بندی

یکی از مزایای پک کردن غذاهای یخ زده و آماده به میزان کم، کاهش دور ریز و مصرف به اندازه میباشد، این بسته بندی ها برای مصرف تک نفره نیز تولید شده به طور مثال داخل هر کدام از آنها ۱۰ عدد شنسیل با بسته بندی اولیه نایلونی قرار دارد، برند پمینا این سبک از بسته بندی را برای شنیسل مرغ انجام می دهد که به صورت پخته و آماده در اختیار مشتری قرار می گیرد، امروزه که تعداد شاغلین چندین برابر به نسبت گذشته شده است مصرف این گونه غذاهای آماده افزایش یافت.

انواع ناگت ها هر کدام بسته بندی مخصوص خود را دارند، به این معنی که بسته بندی مقوایی در اینجا المانی ست برای شناساندن نوع محصول به خریدار و مصرف کننده، پس باید گفت که ناگت و شنسیل را بر اساس بسته بندی می توان شناخت و هنگام خرید انتخاب کرد.

نمونه بسته بندی شنیتسل و ناگت مرغ در سال ۱۴۰۳

فروشگاه های مواد غذایی، هایپر مارکت ها ( افق کوروش، رفاه، امیران و … )، گوشت فروشی ها ( قصابی )، مرغ فروشی و غیره انواع ناگت مرغ ستاره ای، پنیری، مزه دار و شنیسل را با بسته بندی مخصوص برند خودشان بفروش می رسانند. اگر دقت کرده باشید بسته بندی ها متفاوت از یکدیگر هستند و مدل بسته بندی تولید و چاپ شده تا به امروز شامل : سینی مقوایی، پلاستیکی یا فوم که بر روی آنها سلفون و در مواردی پلاستیک وکیوم شده است، جعبه درب تمام عرض چسبی مقوایی چاپدار، جعبه کیبوردی دو تا سه لایه چاپدار و تک لایه مقوایی، بسته بندی مقوایی پرفراژ دار و استند بهمراه کارتن مادر میباشد.

بسته بندی شنیتسل و ناگت مرغ

چاپ، نشان دهنده اصالت یک محصول

پس از اینکه برای محصولات غذایی منجمد و آماده فرآورده مرغ بسته بندی مورد نظر و ایده آل را انتخاب کردند، این موضوع که چگونه آن را به عموم افراد معرفی کنند و یا از چه راهی محصول خود را در بین رقبا متمایز سازند سبب در نظر گرفتن چاپی متناسب و درخور با ناگت و شنیسل مرغ می شود.

کارتن بسته بندی گوشت مرغ ماهی و محصولات منجمد | خرید و سفارش

بسته بندی مواد غذایی با استفاده از چاپ افست و رنگ های زنده انجام می گیرد چرا که نشان دادن تمام جزییات مواد غذایی به مخاطب این قبیل محصولات تاثیر بالایی در فروش آنها دارد. بعنوان یک خریدار و مصرف کننده مشاهده تصویر محصول و آگاه شدن از مشخصات محصول با خواندن اطلاعات روی بسته بندی باعث جلب اعتماد و خرید آن میشود.

آیا جعبه ناگت و شنیسل بهداشتی است؟

عموم مردم این ذهنیت را دارند که جعبه به دلیل مقوایی بودن برای بسته بندی مواد غذایی غیر بهداشتی و از مقاومت کافی برخوردار نمیباشد، اما باید گفت که انتخاب مقوای بهداشتی مانند مقوا ایندربرد یا دو رو سفید با میزان گرماژ بالا این مسئله را پوشش می دهد و هم چنین دارا بودن بسته بندی نایلونی اولیه برای محصولات غذایی با بافت گوشتی امری ضروری بین تولید کنندگان می باشد.

محصولات منجمد به دلیل رطوبتی که هنگام تغییرات دما ایجاد می کنند اگر برای آنها بسته بندی اولیه در نظر گرفته نشود به بافت مقوایی می چسبد و خاصیت غذایی خود را از دست می دهند. همچنین بسته بندی نایلونی این اجازه را به شما می دهد تا از مقوای پشت طوسی ( یک رو سفید ) بعنوان جعبه استفاده کنید.

فست فودی های سوخاری کیلویی نیز از بسته بندی بهداشتی برای جعبه شنیتسل سوخاری یا ناگت مرغ استفاده می کنند که در لینک زیر جزییات این بسته بندی را شرح داده ایم در صورت تمایل می توانید مطالعه بفرمایید.

سینی سوخاری مقوایی | ایندربرد و کرافت ، فست فودی و بهداشتی

سوالات متداول

کاور یا دور پیچ مقوایی برای بسته بندی ناگت ستاره ای مرغ تولید می کنید؟

بله، هر گونه بسته بندی از جنس مقوا در کارتن ساز قابل تولید است.

برای صادرات ناگت و شنیسل مرغ جعبه با روکش سلفون براق چند روز کاری زمان لازم دارد تا اماده شود؟

خدمات چاپی بلافاصله پس از تولید و چاپ جعبه بسته بندی انجام می گیرد و زمان آماده شدن بستگی به تیراژ و موجود بودن متریال بسته بندی دارد.

کارتن مادر با چاپ فلکسو برای بچه جعبه ناگت مرغ هم زمان با هم تحویل می دهید؟

بله امکان تحویل هر دو بسته بندی با هم وجود دارد.

کلام کارتن ساز

کارخانه کارتن سازی در زمینه چاپ و بسته بندی محصولات غذایی منجمد تجربه کافی داشته و در این عرصه اعتماد مشتریان زیادی را کسب کرده است، برای اطلاعات بیشتر درباره ی انواع بسته بندی مناسب ناگت و شنیسل مرغ در هر ابعادی با شیوه ی چاپی با مشاورین و کارشناسان فروش مجموعه تماس برقرار کنید.

۵/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *