استند کارتنی عطر و ادکلن زنانه و مردانه

استند کارتنی عطر و ادکلن و جعبه بسته بندی

استند کارتن عطر و ادکلن هر دو از جنس مقوا و چاپدار بوده که جهت پک کردن تعداد معینی از عطرهای جیبی و حفظ ایمنی و دسترسی راحت برای فروشنده و خریدار تولید و چاپ می گردد. حفظ ایمنی به این منظور که عطرهای جیبی شیشه ای داخل یک نگهدارنده درون جعبه یا استند احتمال آسیب و شکستگی را کاهش داده و این موضوع به نفع تولیدکننده می باشد. در ادامه هر نوع بسته بندی را از همه جهات بررسی کرده ایم در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با ما همراه باشید.

بسته بندی عطر جیبی زنانه و مردانه

عطر جیبی زنانه و مردانه با انواع رایحه های تند، تلخ و شیرین در حالت مایع داخل ظرفهای شیشه ای و پلاستیکی ریخته شده و بسته بندی اولیه صورت می گیرد سپس برای جابجایی و فروش از جعبه، کارتن و استند مقوایی استفاده می کنند. این سه روش از بسته بندی هر کدام روند تولید و استفاده ی مختص خودشان را دارند که بنابر نیاز تولیدکننده محصول، تولید و چاپ می شوند. بسته بندی مقوایی گزینه ی مناسبی برای عطر های جیبی با ظرف شیشه ای ست چرا که مانند یک ضربه گیر و نگهدارنده عمل می کند.

استند مقوایی عطر جیبی + منقسم

استند مقوایی عطر های جیبی به صورت جداگانه یا با طراحی خاص همراه بسته بندی تولید می شوند. استند مقوایی یک سبک از بسته بندی رو باز و بدون درب می باشد که یکی از دیواره های عرضی دارای ارتفاع زیادی به نسبت سه وجه باقی مانده، است. این دیواره شامل طرح چاپی محصول میباشد، نام برند و مشخصات عطر های جیبی، زنانه یا مردانه بودن، کدام برند، نوع و تعداد رایحه از جمله نکاتی ست که در طرح چاپی مشاهده خواهید کرد. جنس مقوای در نظر گرفته شده برای این استند ها، مقوای ایندربرد، پشت طوسی و کرافت می باشد.

استند با طراحی خاص و متصل به بسته بندی این گونه است : یک بسته بندی در نظر بگیرید که ابتدا جعبه مقوایی تک لایه یا کارتن بسته بندی چند لایه میباشد اما با استفاده از خطوط خط چین که به نام پرفراژ آن را می شناسند برش هایی انجام شده که بسته بندی شما را به یک استند با ظاهری زیبا و ساختاری مقاوم تبدیل میکند.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید یک بسته بندی از جنس کرافت و کارتن سه لایه شامل فلوتینگ و مسطح که به شکل بسته بندی درب دارویی قفل دار ته قفلی است و پرفراژ در سه وجه آن وجود دارد. یک منقسم یا نگهدارنده به تعداد عطر ها ساخته شده که تقسیم سلولی های انجام شده به شکل دایره ای و شبیه به بدنه ی ظروف شیشه ای محصول میباشد.

۴ ردیف ۶ تایی که جمعاً ۲۴ عدد می شود درون یک بسته بندی که پس از بازگشایی قابلیت تغییر شکل به یک استند مقوایی مقاوم را دارد، طرح چاپی فلکسویی تک رنگ و مقرون به صرفه به همراه تمامی مشخصات، نام برند و لوگو، بارکد و تصویر عطر جیبی می باشد.این سبک از طراحی یک بسته بندی که دو کارآیی داخل آن تعبیه شده و به نفع تولیدکننده از نظر زمان و صرف هزینه میباشد.

جعبه بسته بندی عطر

جعبه تکی مقوایی که برای انواع عطر های جیبی اسمارت کارخانه ای در برندهای متفاوت با رایحه های پر مصرف و فصلی جهت بسته بندی در نظر گرفته شده و تولید میشوند از جنس مقوای ایندربرد و پشت طوسی با گرماژ های معینی است، هم چنین عموماً برای جلوگیری از تکان خوردن عطر های جیبی شیشه ای داخل بسته بندی یک منقسم در نظر می گیرند تا حداکثر فضای خالی را گرفته و مانع از آسیب های بر اثر ضربات فیزیکی شود.

جعبه های مقوایی دارای چاپ افست که به نسبت نوع فلکسویی خوانا تر و دارای وضوح تصویر بیشتری می باشد، هستند و تصویر محصول کاملا بر روی بسته بندی مشاهده می‌شود. مدل بسته بندی دو درب دارویی یا درب دارویی ته قفلی است. در مواردی برای بسته بندی عطر های جیبی یا سایز کوچک جعبه هاردباکس در نظر میگیرند.

کارتن مادر جعبه عطر جیبی

جعبه های مقوایی و بسته بندی چندتایی عطر و ادکلن جیبی و سایز کوچک برای ارسال و فروش عمده نیازمند یک بسته بندی بزرگتر هستند. کارتن مادر ساخته شده از ورق کارتن ۵ لایه یا سه لایه است که چاپ فلکسو و مدل ۴ درب آمریکایی بوده که برای جابجایی تعداد بالا و فروش عمده از آن استفاده می کنند.

سوالات کاربران گرامی

استند مقوایی عطر از جنس مقوای پشت طوسی استحکام کافی را دارد؟

بله گرماژ ۳۰۰ تا ۳۵۰ مقوای پشت طوسی برای ساخت استند ایده آل می باشد.

جعبه هاردباکس عطر اسمارت چه نوع چاپی دارد؟

چاپ لمینتی با نام برند و لوگو.

برش بسته بندی جعبه عطر ها به چه صورت است؟

کارتن لایه دار برش دایکاتی و جعبه های مقوایی برش لتر پرس دارند.

صحبت پایانی

بسته بندی عطر جیبی مانند عطر بیک، اسمارت و مینی عطر های اورجینال انواع برند توسط مقوا و ورق کارتنی چند لایه صورت گرفته که در مدل گوناگون با استند و منقسم مورد نیاز برای بسته بندی کاربردی تر توسط کارخانه کارتن سازی به همراه طرح چاپی متنوع در هر تیراژ ی تولید و چاپ می‌گردند. شما می توانید از طریق لینک تماس با کارشناسان و مشاورین فروش در ارتباط باشید تا از طریقه ی ثبت سفارش و محاسبه ی قیمت مطلع شوید هم چنین در صورت تمایل جهت مشاهده انواع بسته بندی جعبه و کارتن، کیفیت جنس و طرح چاپی به صفحه ی نمونه کار مراجعه کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *