کارتن بسته بندی قوطی مکمل ورزشی و بدنسازی + چاپ لیبل

کارتن بسته بندی مکمل ورزشی و بدنسازی

کارتن بسته بندی قوطی مکمل ورزشی و بدنسازی به همراه چاپ لیبل قوطی های پودر بدنسازی در صنعت چاپ و بسته بندی پس از افزایش مصرف این اقلام به تولید و چاپ رسید. در این مطلب قصد داریم از نظر مدل و طرح چاپی انواع این بسته بندی و لیبل چاپی را بررسی کنیم.

بسته بندی قوطی مکمل پودر بدنسازی

بسته بندی مکمل های پودری ورزشی به دو روش انجام می گیرد ابتدا برای بسته بندی قوطی پلاستیکی در نظر می گیرند که پودر را دورن آن بریزند سپس لیبل چاپی را با هر مشخصات و نام برندی بر روی بدنه قوطی پلاستیکی مکمل بدنسازی می چسبانند سپس در آخر هر تعداد از آنها را که مدنظر تولیدکننده برای فروش و ارسال می باشد درون یک بسته بندی ثانویه و ایمن کارتن لایه بندی شده از جنس مقوا قرار میدهند.

کارتن بسته بندی قوطی مکمل ورزشی و بدنسازی

کارتن بسته بندی برای مکمل های پودری بر حسب انواع وزن و ابعاد هر یک از قوطی ها لایه بندی و تولید می شوند. کارتن سه لایه مناسب برای قرار گیری تعداد ۶ تایی این قوطی ها میباشد که در صورت افزایش و تغییر وزن هر کدام از کارتن ۵ لایه باید استفاده کرد.

ضخامت ورق کارتنی باید طوری باشد که هنگام جابجایی، حمل و نقل و چیدمان در انبار آسیب ندیده و دچار پارگی یا دفورمگی نشود. تصور کنید به دلیل شکل ظاهری استوانه ای این قوطی های مکمل هنگام فشار و قرار گیری کارتن های بسته بندی آنها بر روی یکدیگر اگر ضخامت به حد کافی نباشد کف کارتن سطحی ناهموار ایجاد می کند که این موضوع در چیدمان داخل انبار و قفسه های یک فروشگاه مشکل ساز خواهد شد.

بسته بندی تکی قوطی مکمل بدنسازی

بعضی از قوطی های مکمل و پودری برای ورزش بدنسازی به صورت تکی بسته بندی شده و به بازار برای فروش عرضه می شود. این بسته بندی های تکی اغلب از جنس مقوای کرافت دو لایه سینگل فیس لمینت شده بوده که در مدل درب دارویی قفل دار و دسته دار مقوایی تولید و چاپ می‌گردد. چاپ بر روی آنها حاوی نام برند، ترکیبات، جدول غذایی و تصویری از قوطی می باشد.

لیبل پشت چسب دار قوطی مکمل ورزشی

قوطی های مکمل ورزشی همانطور که در آغاز مطالب به شما گفتیم دارای لیبل های چسبی می باشد که قسمتی از قوطی را پوشش می دهند این لیبل ها اطلاعات کافی جهت شناخت محصول را به خریدار و مصرف کننده ارائه داده و هم چنین میزان درصد و حجم هر کدام از محتویات پروتئینی با ترسیم کردن جداول ارزش غذایی نمایش میدهد.

لیبل های کاغذ های چاپی براق و ماتی هستند که یک لایه چسب نازک در قسمت پشت آنها قرار دارد تا برای بسته بندی مورد نظر به هر نقطه ای که مد نظرتان است، بچسبانید. چاپ لیبل ها افست میباشد، خوانایی در نوشتار و وضوح تصاویر از مزیت های چاپ افست می باشد.

بسته بندی محصولات دارویی مکمل ورزشی

ورزشکاران و کسانی که قصد شرکت در مسابقات بدنسازی در کشور های مختلف دارند برای انجام تمرین ها و عضله سازی بعلاوه رژیم غذایی تایید شده و سالم مکمل های پودری و دارویی ( قرص ) نیز به وعده های خود اضافه می‌کنند. قوطی های قرص اتیلن، مولتی ویتامین ها مانند داروهایی که تولید می شوند بسته بندی مقوا با چاپی خوانا در مدل درب دارویی قفل دار، دارند.

چاپ لمینتی کارتن بسته بندی

کارتن بسته بندی برای انواع پودر، مکمل، قرص و آمپول های بدنسازی از جنس مقوا بوده که چاپ اجرا شده بر روی تمامی این بسته بندی ها در این صنعت افست میباش. در این سبک از چاپ ، طرح چاپی بر روی یک پوستر مقوایی اعمال می گردد و سپس به لایه شیاردار ورق کارتن سینگل فیس یا لایه مسطح از هر گونه بسته بندی چسبانده ( لمینت ) می شود.

استند و سینی مقوایی بسته بندی پروتئین بار

پروتئین بار یک مواد غذایی مغذی و مقوی برای ورزشکاران میباشد که از جو دو سر ساخته شده و حاوی انرژی زیادی بعنوان یک میان وعده برای افراد مختلف علی الخصوص بدنسازان و کسانی که روزانه ورزش می کنند، میباشد. این پروتئین بارها یک بسته بندی بعنوان روکش پلاستیکی دارند که داخل استندهای مقوایی در فروشگاه یا سینی مقوایی بهمراه منقسم چیده می شوند.

سوالات کاربران گرامی

برای جلوگیری از تکان خوردن قوطی مکمل درون جعبه پیشنهادی دارید؟

بله شما می توانید از منقسم برای ثابت ماندن قوطی ها دورن کارتن بسته بندی هنگام جابجایی و حمل و نقل استفاده کنید.

پاکت کرافت برای بسته بندی مقدار مشخصی از هر وعده مصرفی مکمل ورزشکار تولید می کنید؟

این سبک از بسته بندی تولید به صورت اختصاصی می باشد که شما برای اطلاعات بیشتر در این باره بهتر است با کارشناسان و مشاورین فروش ما از طریق تماس ارتباط برقرار کنید.

کارتن بسته بندی ۶ تایی قوطی مکمل ها کارتن مادر نیز برای صادرات دارند؟

بله شما هر سبک از بسته بندی جهت سهولت در انتقال به خارج از کشور درخواست کنید امکان تولید آن وجود دارد لازم به ذکر است عموم کارتن های مادر با چاپ فلکسو می باشند و زمان – هزینه کمتری به نسبت مابقی بسته بندی ها صرف می کنند.

کلام آخر

بسته بندی برای قوطی های مکمل ورزشی، پودر پروتئین بدنسازی و محصولات دارویی از جنس مقوایی بعنوان بسته بندی ثانویه می تواند تضمینی برای کاهش خسارات و ماندگاری بیتشر ابن محصولات برای تولیدکننده و مصرف کننده باشد. باید دقت داشت هنگام انتخاب نوع بسته بندی تمامی نیازها و ویژگی های محصول مربوطه را در نظر بگیریم. کارخانه کارتن سازی با در نظر گرفتن تمامی جوانب، موارد مصرف و نحوه ی ارائه به بازار بسته بندی مناسب برای هر کدام از این محصولات را تولید و چاپ می کند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *