جعبه بسته بندی عود | کارتن مادر اسپری خوشبو کننده هوا، پک کارتنی عود دست ساز

جعبه بسته بندی عود و خوشبو کننده هوا 01

جعبه بسته بندی عود و کارتن مادر برای انواع اسپری خوشبو کننده ی هوا جهت مصارف خانگی و مکان های عمومی پر رفت و آمد مورد استفاده قرار می گیرد. عود های دست ساز بازاری هم برای دسته بندی شدن بر اساس عطر و شکل ظاهری آنها نیازمند بسته بندی جهت ارسال و فروش میباشند. در ادامه جزییات این بسته بندی های مقوایی را در راستای فروش بیشتر و سود دهی بالا برای شما بیان کرده ایم.

جعبه بسته بندی انواع عود معطر، دست ساز، وارداتی و صادراتی

عود شاخه ای، آبشاری و مخروطی هندی که هنگام سوختن ذغال و ماده ی معطر ترکیب شده با آن بو ی مطبوعی به محیط القا می کند در بسته بندی جعبه مقوایی قرار میگیرد. بر اساس نوع شکل ظاهری و رایحه ی هر کدام در بسته بندی های مخصوص و متفاوتی برای ارائه به بازار پک می شوند.

چوب صندل هندی که به صورت شاخه ای و شکننده میباشد در بسته بندی های مقوایی با ارتفاع هم اندازه در تعداد ۶ تا ۲۴ تایی بر اساس رایحه دسته بندی شده و مدل جعبه درب دارویی از جنس مقوا تک لایه متناسب با ساختار آن بوده و در بین تولیدکنندگان بیشترین تقاضا برای این سبک بسته بندی میباشد.

عود های مخروطی شکل معروف به عود هندی هم در بسته بندی جعبه پاکتی و درب دارویی از جنس مقوای پشت طوسی، ایندربرد و کرافت قرار می گیرد که در هر دو مدل درب جعبه برای هر بار استفاده به راحتی باز و بسته خواهد شد.

عود های دست ساز برای پک کردن چند تایی بر اساس نوع آنها بسته بندی در نظر می گیرند. اسماج که دسته ای از گیاهان معطر میباشد در کارتن های بدون چاپ سه لایه برای فروش و ارسال قرار میگیرند تا ترکیبات آن که خشک شده میباشند خرد نشده و شکل ظاهری خود را حفظ کند.

چاپ بسته بندی عود خوشبو کننده

چاپ جعبه مقوایی بسته بندی انواع عود به دلیل آنکه شکل و رایحه ی هر کدام را به تصویر بکشد به صورت لمینتی است و از خدمات پس از چاپ مانند طلا کوب، برجسته سازی و روکش سلفون بیشتر استفاده می کنند. چاپ لمینتی به وضوح تصویر و تمام جزییات نوشته ی درج شده بر روی بسته بندی میپردازد که تنوع رنگی و استفاده از گرادینت انواع رنگها را به راحتی بر روی این بسته بندی ها مشاهد می کنید. این سبک از جعبه با این نوع چاپ مناسب برای صادرات و ارسال به تمامی فروشگاه های بزرگ و شیک میباشد.

کارتن بسته بندی خوشبو کننده هوا 02

کارتن مادر | اسپری خوشبو کننده هوا و جعبه عود

اسپری خوشبوکننده های موجود در بازار بصورت مایع و درون ظروف پلاستیکی آب پاش ریخته می شوند که برای بسته بندی آنها در تعداد معین از کارتن مادر استفاده می کنند. کارتن سه لایه و پنج لایه چاپدار و بدون چاپ از جنس کرافت گزینه ی خوبی برای این محصولات می باشند. حمل و نقل راحت با استفاده از این بسته بندی برای تولیدکنندگان خسارات کمتر و کاهش هزینه را بهمراه دارد.

کارتن مادر جعبه های سایز کوچک عود برای صادرات و ارسال به بازار هدف از جنس مقوای گرماژ بالا و کارتن ۳ لایه میباشد که در نوع جعبه ای آن چاپ لمینتی انجام شده ولی در نوع کارتنی میتوان بدون چاپ برای بسته بندی در نظر گرفت.

کارتن بسته بندی شمع | مدل جعبه فانتزی یا ساده و کارتن مادر

بررسی انواع عود و طرح چاپی آنها

طرح چاپی بعنوان یک المان شناسایی برای خریداران این محصولات عمل می کند به این صورت که تصویر عود را بر اساس مخروطی، آبشاری و شاخه ای بودن به همراه یک تصویر از رایحه ی آن بر روی جعبه به نمایش می کشند که تشخیص توسط مصرف کنندگان آسان شود. برند عود خوشبو کننده هوا ایفل در جعبه های از جنس مقوای ایندربرد با چاپی واضح و رنگی که لمینتی میباشد قرار دارند و شما میتوانید از روی چاپ بسته بندی تشخیص دهید که با چه رایحه ای از میوه ها و انواع اسانس ها میباشد.

عود هفت چاکرا عموماً بسته بندی ۷ تایی دارد که یک جعبه بعنوان کارتن مادر و ۷ جعبه ی استوانه ای پنج ضلعی از جنس مقوای پشت طوسی با طرح چاپی متفاوت در یک بسته بندی قرار دارند. هر کدام از جعبه ها یک رایحه ی دلنشین و معطر دارد که جهت یوگا، مدیتیشن و پاک سازی محیط و انرژی های منفی از آن بهره میبرند.

سوالات کاربران

جعبه ایندربرد خوشبوکننده ایفل چه مدلی میباشد؟

مدل درب دارویی ته قفلی با گرماژ تقریباً بالا و چاپ لمینتی است.

بوگیر ماشین یا بوگیرهای تبلیغاتی از جنس مقوا ست؟

بله خوشبوکننده و بوگیر خودرو از جنس مقوای فشرده و چاپدار می باشند.

بسته بندی لوسیون خوشبو کننده بدن هم با جعبه تک لایه ست ؟ از جنس چه مقوایی میباشد؟

بله بنابر درخواست تولیدکننده مدل و جنس آن مشخص می گردد بهتر است برای رسیدن به پاسخ سوال خود به نوشته ی بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی مراجعه کنید یا با کارشناسان فروش و مشاورین ما جهت راهنمایی تماس حاصل بفرمایید.

صحبت آخر

عود و خوشبو کننده به دلیل ظرافت و مصرف در مکانهای خاص نیازمند بسته بندی ویژه و زیبا ست که توجه مخاطبان و مشتریان را به خود جلب کند. کارخانه کارتن سازی با در نظر گرفتن تمامی جوانب یک بسته بندی مطلوب برای این محصول جعبه های مقوایی در مدل های پر کاربرد و اختصاصی سفارشی سازی شده بهمراه کارتن مادر تولید و چاپ کرده است که برای اطلاع بیشتر از سبک بسته بندی و نوع چاپ می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *