جعبه ریش تراش و کارتن بسته بندی ماشین اصلاح (پک هدیه موزر )

جعبه بسته بندی ریش تراش 01

جعبه ریش تراش و ماشین اصلاح سر، صورت و بدن هر کدام با دیگری متفاوت است. تولیدکنندگان این لوازم برقی برای بسته بندی آنها از جعبه تک لایه مقوایی، کارتن لایه دار و پک هدیه هاردباکس استفاده می کنند که مدل های مختلفی با چاپ گوناگون دارند. در ادامه به جزییات بسته بندی ریش تراش می پردازیم.

جعبه بسته بندی ریش تراش

جعبه مقوایی برای بسته بندی ماشین ریش تراش از جنس مقوای ایندربرد و پشت طوسی بوده که میزان گرماژ و ضخامت مقوا، استحکام جعبه را مشخص می کند. مقوای گلاسه و کرافت هم قابل استفاده برای این نوع بسته بندی محصول میباشد به این صورت که نوع گلاسه در گرماژ بالا و کرافت در بعضی موارد جز بسته بندی محبوب مشتریان و تولیدکنندگان است. مقوای ایندربرد، پشت طوسی و گلاسه یک روی سفید به منظور چاپ پذیری دارند که به راحتی هر گونه چاپی شامل طرح های پیچیده و ساده نوشتاری و تصویری را با کیفیتی مطلوب نمایش میدهند.

مدل جعبه

جعبه کیبوردی که در صنعت چاپ و بسته بندی پرکاربرد است در این باره نیز موثر بوده و برای بسته بندی ماشین ریش تراش بهمراه منقسم از آن بسیار استفاده می کنند. جعبه درب دارویی که نوع ته قفلی برای تحمل وزن این دستگاه مناسب است از جنس ایندربرد با گرماژ بالا بوده که ماشین ریش تراش فیلیپس بیشتر از این سبک برای بسته بندی پیروی می کند.

جعبه پنجره ای طلق دار قابلیت این را دارد که ماشین ریش تراش با هر رنگ و مدل و شکل ظاهری قبل از بازگشایی جعبه به خریدار نمایش دهد. این گونه از بسته بندی، برش و طلق را میتوان بر روی هر کدام از جعبه ها که مدنظرتان است انجام داد. طلق دار یا بدون طلق بودن آن بستگی به نظر تولیدکننده و نوع محصول دارد.

جعبه درب آویز دار

اگر دقت کرده باشید بعضی برندها از مدل جعبه ای استفاده می کنند که درب آن تمام عرض پوشیده یا درب دارویی بوده که یک لبه ی اضافی با برشی خاص به اندازه ی قرار گیری در رگال های فلزی دارد. دسترسی آن برای مشتری آسان بوده و می تواند از بین چند مدل که آویز شده بر روی رگال می باشد یک برند را انتخاب کند. این جعبه ایده آل برای بسته بندی ماشین ریش تراش جیبی و کوچک می باشد که برند ریش تراش براون از آن استفاده می کند.

چاپ جعبه و کارتن بسته بندی ماشین ریش تراش

جعبه های تولید شده برای بسته بندی ماشین ریش تراش طرح چاپی توسط افست و فرآیند لمینت بر روی آنها قرار دارد. هنگامیکه طرح مورد نظر تایید شد و برای چاپ آن قالب در نظر گرفتند، طی فرآیند چاپی بر روی یک ورق مقوایی طرح چاپ خورده و توسط چسب بر لایه آخر یک کارتن بسته بندی لیمنت میشود کارتن لمینتی حاصل این تکنیک چاپی است.

جعبه ماشین اصلاح فلیپس، ریش تراش براون، پاناسونیک و غیره نمونه هایی از یک جعبه لمینتی درب دارویی میباشند که برای مصارف عموم مردم مورد استقبال قرار گرفته است. برای پک هدیه موزر نیز از چاپ لمینتی بهره می برند.

کارتن بسته بندی ماشین اصلاح صورت و بدن

کارتن مناسب برای بسته بندی دستگاه اصلاح ریش و صورت مردانه کارتن سه لایه با چاپ لمینتی است که مدل درب داوریی ته قفلی، کیبوردی و زیره و رویه در بین آنها کاربردی تر است. چاپ بر روی این کارتن از وضوح تصویر و نوشتاری برخوردار بوده که تمام جزییات و مشخصات اعم از مدل، نام برند، ریش تراش شارژی و برقی را بر روی آن درج کرده است. کارتن ۲ لایه سینگل فیس نیز برای بسته بندی این کالا پیشنهاد می شود زیرا ریش تراش وزن زیادی ندارد که نیاز به بسته بندی چند لایه ضخیم داشته باشد.

پک هدیه موزر + جعبه هاردباکس ماشین ریش تراش

پک بسته بندی ماشین ریش تراش و ست لوازم بهداشتی اصلاح سر و صورت آقایان گزینه ای مناسب برای هدیه دادن می باشد که جعبه ی کاربردی در این باره نوع مقوایی هاردباکس است. جعبه هاردباکس که با نام پک هدیه ماشین ریش تراش نیز شناخته شده در مدل کیبوردی، کشویی و زیره رویه آن کاربردی بوده و چاپ بر روی این سبک جعبه، لمینتی و گاهاً بهمراه خدمات پس از چاپ می باشد.

منقسم بسته بندی ماشین ریش تراش

به دلیل اینکه دستگاه ریش تراش و ماشین اصلاح آقایون دارای لوازم جانبی تیغ، کابل برق، شارژر و غیره میباشد استفاده از منقسم که سبب ایجاد جایگاه های مختص هر کدام و نظم در بسته بندی می شود عملکردی هوشمندانه و به نفع است زیرا از تمامی فضای داخلی یک بسته بندی بهره می برند. این منقسم می تواند از جنس فوم، پلاستیک و مقوا باشد.

سوالات متداول کاربران

جعبه ماشین اصلاح از جنس کرافت برای تولیدات داخلی مناسبه ؟

بهتر است از مقوای پشت طوسی استفاده کنید زیرا عامیانه تر است و چاپ پذیری بالایی به نسبت نوع کرافت دارد.

کارتن بزرگ برای جابجایی و حمل و نقل ۱۲ تایی جعبه های ریش تراش تولید دارید؟

بله کارتن مادر جهت بسته بندی جعبه های ماشین ریش تراش برای انتقال و جابجایی در لایه بندی و مقاومت متناسب تولید می شود.

اگر بسته بندی هم شکل جعبه ریش تراش philips اما با نام برند خودم سفارش بخوام تولید می کنید؟

بله اگر ایده طراحی و مدل جعبه شما مشابه با این برند ولی با نام کسب و کار خودتان باشد امکان تولید وجود دارد.

صحبت پایانی

جعبه و کارتن بسته بندی ریش تراش هر دو از ورق مقوایی ساخته شده که این اطمینان را به تولیدکننده می دهد تا محصول خود را با خیالی آسوده بسته بندی و به بازار هدف در هر نقطه ای ارسال کند. کارخانه کارتن سازی برای بسته بندی لوازم برقی استفاده از منقسم را ضروری دانسته تا هنگام جابجایی قطعات حساس و برقی ماشین ریش تراش آسیب ندیده و در سلامت کامل به دست مصرف کننده برسد پس بهتر است به این نکته توجه کنید تا فروش بدون ضرر و خسارات احتمالی داشته باشید. برای اطلاع و راهنمایی بیشتر در خصوص چگونگی بسته بندی، نحوه ی سفارش و محاسبه ی قیمت با کارشناسان ما از طریق تماس ارتباط برقرار کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *