کارتن جک درب پارکینگ | جعبه بسته بندی جک پارکینگی

کارتن جک پارکینگ

کارتن جک درب پارکینگ به دلیل سنگین وزن بودن این محصول از چند لایه ورق کارتن ساخته شده که ایمنی و امنیت را برای این کالا فراهم نماید. استفاده از مواد اولیه درجه یک و باکیفیت سبب می شود تا مخاطب در غالب مصرف کننده یا خریدار دیدگاه بهتری نسبت به شما و برند کسب و کارتان داشته باشد.

کیفیت و ضمانت در بسته بندی جک پارکینگ

جک پارکینگ وسیله ای که باز و بسته نمودن درب پارکینگ را در روز های سرد و گرم فصول مختلف برای افراد ی که ماشین دارند راحت تر می کند و برای هر خانه یا محل کاری خریداری و نصب آن یک امر ضروری ست و به نوبه ی خود خواهان زیادی دارد.

این جک های پارکینگی دارای اجزایی به نام : جک بازویی، ریموت کنترل، چشمی، فلاشر و غیره هستند که برای محافظت و تامین امنیت آنها کارتن چند لایه برای بسته بندی در نظر میگیرند تا در برابر ضربات احتمالی و شرایط آب و هوایی از آنها مراقبت کرده باشند.

کارتن بسته بندی جک پارکینگ

وزن بالا، ابعاد نسبتاً بزرگ جک پارکینگ دلیل بر آن شده تا برای تولید بسته بندی مطلوب از کارتن ۵ لایه استفاده کنند، ورق کارتن ۵ لایه مقاومت کافی برای اجسام سنگین و دارای قطعات الکترونیکی را دارد زیرا از سه لایه ورق لاینر ( مسطح )، دو فلوت ( شیاردار ) ساخته شده و این ترکیب قابلیت تحمل وزن بالایی دارد که مناسب برای اقلام بزرگ است.

کارتن جک پارکینگ نیاز به چاپ دارد؟

یک محصول یا کالای تولید شده علاوه بر اینکه می تواند با عملکرد و نام برند خود در بازار معرفی و شناسایی شود و فروش را افزایش دهد با تکیه بر طرح چاپی بسته بندی این عوامل چندین برابر خواهد شد زیرا افراد در نگاه اول ارتباط چشمی با بسته بندی محصول شما تصویر و اطلاعات کالا را مشاهده می کنند که ایجاد یک طرح چاپی فلکسویی یا لمینتی مطمئناً تاثیر زیادی در خرید و فروش محصول شما دارد.

چاپ در بسته بندی یکی از بازو های اصلی تبلیغات و بازاریابی ست که با توجه کردن و اهمیت دادن به این موضوع روند تولید و فروش کالای شما افزایش پیدا می کند. همانطور که گفتیم چاپ فلکسو و افست ( لمینتی ) که از پرکاربردترین نوع چاپ در بسته بندی هستند برای کارتن جک پارکینگ نیز از این دو شیوه بنابر سلیقه و مقدار هزینه مد نظر استفاده می کنند.

کارتن فلکسویی دارای طرح چاپی معمولی و ساده با استفاده از چهار رنگ اصلی و کارتن لمینتی با کیفیت و دقت بالای خود در پردازش پیکسلی فونت و تصاویر مناسب ترین انتخاب برای بسته بندی محصولاتی ست که به دنبال جلب رضایت و جذب نگاه مشتری می باشند.

مدل بسته بندی جعبه کارتن جک پارکینگ

انتخاب یک بسته بندی متناسب با مشخصات محصول از بین مدل های گوناگون تولید شده در شرکت های کارتن سازی با کمک مشاوره و راهنمایی کارشناسان فروش برای تولیدکنندگان تمام محصولات امکان پذیر است. به این شرط که طبق ویژگی و ساختار کالا مد نظر پیش بروید تا در حمل و نقل و جابجایی به مشکلی برنخورید. بعضی از مدل هایی که در بسته بندی جک پارکینگ کاربردی و مرسوم بوده عبارتند از : چهار درب آمریکایی، کارتن کیبوردی و زیره رویه است.

سوالات متداول

برای بسته بندی جک پارکینگ فقط کارتن ۵ لایه مناسبه؟

لایه بندی یک کارتن بسته بندی به وزن و ابعاد محصول شما بستگی دارد در اینجا به دلیل ابعاد بزرگ و وزن سنگین جک پارکینگی از کارتن ۵ لایه بیشتر استفاده می کنند.

چاپ فلکسو از نوع لمینتی ارزانتر محاسبه قیمت می شه؟

بله، در کل کارتن فلکسویی به دلیل استفاده از جوهر مرکب کمتر و حذف فرآیند لمینتی به نسبت چاپ افست و لمینتی هزینه ی کمتری دارد.

برای جک روغنی درب پارکینگ کارتن سلفون کشی مناسبه یا باز هم نشتی میده؟

کارتن بسته بندی که دارای سلفون براق یا مات میباشد سبب جلوگیری از نشتی و جذب رطوبت به درون بسته بندی می گردد.

صحبت آخر

جک پارکینگ از هر نوعی من جمله جک الکترومکانیکی، هیدرولیکی، بازو بلند و بازو کوتاه نیاز به بسته بندی کارتنی مستحکم دارد تا پس از تولید تا زمان مصرف سلامت باقی بماند و در عملکرد آن هیچ اختلالی ایجاد نگردد.

کارخانه کارتن سازی با تجربه ای که در بسته بندی های بزرگ و تولید و چاپ کارتن سایز بزرگ، کارتن آماده برای انواع و اقسام اجناس و کالاهای تولید شده داشته به راحتی می تواند بسته بندی مطلوب برای کالای مکانیکی و الکتریکی شما تولید کند، لازم به ذکر است برای ریموت کنترل جک پارکینگ نیز جعبه های مقوایی متناسب با مشخصات آن قابل تولید و چاپ می باشد فقط کافیست از طریق تماس راهنمایی های لازم را دریافت کرده و ثبت سفارشات خود را آغاز کنید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *