کارتن قهوه ساز و جعبه اسپرسو ساز | بسته بندی موکاپات و قهوه جوش

کارتن بسته بندی قهوه ساز و قهوه جوش

کارتن قهوه ساز و جعبه اسپرسو ساز که به نام های دیگری هم چون بسته بندی موکاپات و قهوه جوش نیز آنها را صدا می زنند امروزه در بازار داخلی و خارجی پر سر و صدا بوده چرا که مصرف کافئین و نوشیدنی های گرم روز به روز در حال افزایش است. قرار دادن این قبیل دستگاه ها درون بسته بندی کارتنی امنیت و ایمنی لازم را محیا خواهد کرد، مدل بسته بندی و طرح چاپی نیز می تواند تاثیر لازم را در فروش محصول کاربردی دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز حرفه ای و خانگی داشته باشد.

انواع قهوه ساز و کاربرد آنها

معمولاً قهوه ساز به دستگاه های برقی حرفه ای یا خانگی می گویند که در خانه و کافه ها از آنها برای تهیه انواع قهوه بهره مند می شوند.قهوه جوش ظروف فلزی که برای ساخت قهوه آنها را در حرارت مستقیم شعله های آتش قرار می دهند و ساختار متفاوت تری به نسبت دستگاه قهوه ساز دارند. دستگاه اسپرسو ساز دستی یا دستگاه قهوه ساز اسپرسو کافی شاپ پر کاربرد تر از مابقی میباشند که باز هم نوع دستی یا موکاپات تقاضای بالاتری در بازار دارند.

چگونگی بسته بندی دستگاه قهوه ساز و قهوه جوش

بنابر ویژگی ها، برند، بودجه و سلیقه ی تولیدکنندگان دستگاه های قهوه ساز در بسته بندی با یکدیگر تفاوت هایی دارند که می تواند بر خرید، فروش و تقاضا و ماندگاری آن در بازار تاثیر آنچنانی بگذارد. در نوع دستگاه های برقی قهوه ساز به دلیل وجود قطعات الکتریکی و حساس از کارتن دو تا سه لایه استفاده می کنند که پس از تولید و تا زمان مصرف به دور از هرگونه آسیب و صدمات عملکرد مناسبی از خود ارائه دهند.

مرتبط بخوانید : کارتن سه لایه یکی از پرکاربردترین بسته بندی برای انواع لوازم برقی است.

برای قرار گیری قهوه جوش های فلزی داخل بسته بندی نیازی به سخت گیری در انتخاب ورق کارتنی نمی باشد چرا که بدنه فلزی آن مقاومت کافی را در برابر ضربات ازخود نشان می دهد و انتخاب مقوا کرافت بازیافتی برای بسته بندی کافی ست.

مدل منتخب برای کارتن قهوه ساز و جعبه اسپرسو ساز

از بین تمامی جعبه و کارتن های بسته بندی، مدل درب دارویی ته قفلی مرسوم و کارآمد برای دستگاه قهوه ساز و موکاپات می باشد. کارتن بسته بندی دو لایه سینگل فیس یا ورق کارتن ۳ لایه که فلوت e برگزیده برای لایه میانی می باشد، بیشتر دارای چاپ لمینتی ست ( چاپ افست لمینت شده ) و پوستر طرح چاپی بر لایه بیرونی چسبانده می شود. ته قفلی بودن این مدل سبب اطمینان خاطر هنگام حمل و نقل و جابجایی می گردد و وجود قفل سماوری سبب مقاومت بیشتری در مقابل بازگشایی بی مورد می شود.

تاثیر چاپ و طرح گرافیکی در بسته بندی قهوه جوش

پس از اینکه مدل بسته بندی و متریال آن را انتخاب کردید حالا بهتر است به طرح چاپی بسته بندی محصول بیاندیشید، تصویر دستگاه قهوه ساز بهمراه کوچکترین جزییات ساختاری آن مانند دکمه ها، قرار گیری کاپ یا لیوان در جایگاه، پرتافیلتر، سبد پرتافیلتر، کلید برق و مابقی ابزار ساختار دستگاه می تواند احساس اعتماد را درون مشتری و خریدار بیدار کند و سبب انتخاب محصول شما برای خرید شود. درج اطلاعات و مدل دستگاه ها با نام برند و لگو تجاری شما باعث می شود بین رقبا و دیگر محصولات قابل شناسایی باشید. توجه به این نکات ملزم انتخاب چاپی واضح و خوانا ست که دستگاه چاپ افست به خوبی از پس آن برمی آید.

بسته بندی قهوه

نمونه جعبه اسپرسو ساز دستی کارتن سازکارخانه کارتن ساز به تازگی بسته بندی مقوایی مخصوص اسپرسوساز دستی را برای برند فالکن تولید کرده است که در این پاراگراف قصد داریم به آن بپردازیم. برای دستگاه اسپرسوساز دستی یا قهوه ساز سفری فالکن به ابعاد ۱۵*۶*۶ و حجم ۲۵۰ گرم از جنس بدنه پلاستیکی کارخانه کارتن ساز جعبه درب دارویی ته قفلی با ورق کارتن سه لایه بهمراه فلوت e را تولید کرده که با چاپ افست لمینت شده طرح گرافیکی آن را بر روی جعبه به اجرا در آورده است. لایه داخلی کرافت سفید و لایه خارجی کرافت قهوه ای که پوستر طرح چاپی به آن چسبانده شده است.

خواندنی : مقوا کرافت را بیشتر بشناسید!

طرح چاپی شامل تصویر ی از ابعاد مختلف این دستگاه و نام برند با اسکن و آدرس سایت با فونتی خواناست که خدمات پس از چاپ سلفون مات نیز بر آن اعمال شده است هم چنین دوخت کارتن با استفاده ار لب چسب انجام شده و از مقاومت کافی برخوردار است. عکس بسته بندی قهوه ساز فالکن را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

سوالات پرتکرار

دستگاه قهوه جوش مدل سه کاپ با بدنه فلزی بسته بندی با چاپ فلکسو چه نوع کارتنی براش مناسبه؟

کارتن سه لایه مقوا کرافت در مدل درب دارویی ته قفلی گزینه ی مناسبی است.

کارتن سایز بزرگ برای دستگاه قهوه ساز صنعتی تولید می کنید؟

بله امکان تولید هر گونه بسته بندی با هر ابعادی در کارخانه کارتن سازی وجود دارد.

آیا برای قهوه جوش تک کاپ می شه از جعبه مقوایی تک لایه استفاده کرد؟

اگر از جنس آلومینیومی و سبک وزن باشد بله امکان استفاده از مقوا پشت طوسی وجود دارد.

جمع بندی

کارخانه کارتن سازی مفتخر است برای تمامی کالاها و بسته بندی لوازم خانگی برقی من جمله دستگاه قهوه ساز و نوع دمی آن که قهوه جوش نام دارد جعبه و کارتن های مقاوم با طرح های چاپی واضح و جذاب تولید کند. برای اطلاع از چگونگی انتخاب یک بسته بندی مطلوب و ثبت سفارش با کارشناسان فروش تماس برقرار کنید.

[ثبت امتیاز]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *