بسته بندی فازمتر ( دوبل، تکی، القایی، فشار ضعیف یا قوی ) _ کارتن قطعات صنعتی

کارتن بسته بندی فازمتر 01

بسته بندی فازمتر بر اساس انواع آنها تولید و چاپ می گردد باید در نظر داشت که هر کدام عملکرد ویژه ای دارند و قطعات به کار برده شده در ساخت آنها دارای حساسیت های مختص به خودشان می باشد. فازمتر جز قطعات صنعتی ست که در ایمنی کامل و با دقت بالا وجود جریان برق را اطلاع رسانی می کند در ادامه با ما همراه باشید تا بسته بندی این قطعه صنعتی و انواع کارتن یا جعبه بسته بندی را بر حسب نوع فازمتر ها بررسی کنیم.

فازمتر و تاثیر عملکرد آن بر بسته بندی

فاز نما که با نام بازاری و مرسوم فازمتر همه آن را می شناسیم، به لاتین آنرا tester screwdriver صدا می زنند. انواع آنها بنابر کارایی که از خود ارائه می دهند در بسته بندی های گوناگونی قرار می گیرند، فازمتر یک یا دو سر تماسی ( فازمتر دوبل )، فازمتر غیر تماسی و القایی هریک با مشخصات متفاوت کارتن و جعبه بسته بندی بهمراه چاپ مطلوب خود را دارند.

اینکه یک ابزار دارای قطعات حساسی همچون برد، لامپ و غیره است دلیل بر استفاده از ورق کارتن چند لایه برای بسته بندی می باشد، کارتن دولایه سینگل فیس، کارتن سه لایه و کارتن مادر بسته بندی تکی و کلی انواع فازمتر هارا شامل می شوند.

کارتن بسته بندی فازمتر

همانطور که خواندید بسته بندی فازمتر توسط ورق کارتن چند لایه انجام می گیرد که تولیدکنندگان قطعات صنعتی تعیین کننده لایه بندی آنها هستند، فازمتر ابعاد و وزن آنچنانی ندارد که نیازمند ورق کارتن با گرماژ مقوا کرافت سنگین باشد اما جهت حفاظت از ساختار الکترونیکی آن لایه بندی دو تا سه لایه مناسب ترین گزینه است.

یکی از نکاتی که در ساخت این نوع بسته بندی ها مد نظر تامین کنندگان می باشد فلوت در لایه بندی است، زیرا این ورق کارتن شیاردار حالت بالشتی و استحکام بسته بندی را پوشش می دهد.

مزایای استفاده از کارتن بسته بندی برای فازمتر

باید در نظر داشت که بسته بندی همیشه دارای مزیت های بی شماری برای انواع محصولات تولید شده در تمام صنایع بوده و قطعه ی صنعتی همچون فاز متر نیز از این موضوع مستثنی نیست، فازمتر های ساده پیچ گوشتی جز ابزار آلاتی می باشند که نیاز به بسته بندی ندارند اما نوع فازمترهای القایی، دیجیتال و تماسی عموما به سبب ساختاری که دارند نیازمند به بسته بندی می باشند.

حفظ ایمنی، جلوگیری از ضربات فیزیکی، نفوذ رطوبت، چیدمان مرتب درون قفسه فروشگاه قطعات صنعتی، فروش آسانتر و راحت تر، درج تمامی مشخصات بر روی بسته بندی به وسیله چاپ از جمله مزایای یک بسته بندی کارتنی برای فازمترها می باشند.

چاپ بسته بندی فاز نما

چاپ کارتن بسته بندی فازمترها بیشتر افست بوده و بعنوان یک لایه لمینت شده با نام پوستر طرح چاپی از آن استفاده می کنند که به لایه بیرونی چسبانده شده و به دلیل دقت پیکسلی و پردازش رنگ نامحدود این سبک چاپ تمامی مشخصات و تصویر محصول را به صورت واضح و شفاف برای مخاطب به نمایش می کشد.

نمونه تولیدشده کارتن فازمتر در کارتن ساز

فازمتر دوبل فشار ضعیف شرکت مهندسی عمید پویا پرداز، یک کارتن بسته بندی سه لایه، فلوت e بعنوان لایه میانی و مقوا کرافت مسطح برای لایه بیرونی و داخلی آن در نظر گرفته اند که هر سه در کنار هم ورق کارتن مقاومی را در جهت حفظ ابزار ی مانند فاز متر ایجاد می کنند. چاپ لمینتی که حاصل لمینت کردن پوستر چاپدار دستگاه چاپ افست میباشد به رنگهای متنوعی پرداخته است. تصویر محصول فازمتر شفاف با تمام جزییات چاپ شده و مشخصات را با فونت خوانا در وجه های مختلف بسته بندی درج شده است.

کارتن بسته بندی فازمتر نمونه کار

سوالات متداول

مدل بسته بندی فاز متر دوبل فشار ضعیف چه میباشد؟

مدل کارتن فازمتر تولید شده کارتن ساز که در تصویر مشاهده می کنید، درب دارویی ته قفلی است اما شما می توانید برای محصول فازنما خود مدل های دیگر را نیز امتحان کنید اما درب داوریی بسته‌بندی کاربردی میان کارتن و جعبه های قطعات صنعتی می باشد.

آیا می توان نام برند و محصول یا ادرس صفحات مجازی تجارت خود را با استفاده از اسکن بر روی بسته بندی چاپ کرد؟

بله شما به راحتی می توانید به مشتریان و خریداران محصولات خود با استفاده از این ترفند دسترسی آسان به مابقی محصولات و اطلاعات مربوط به برند خود را در اختیار آنان بگذارید.

برای تستر برق دوبل فاز متر های دیجیتالی می توان درون بسته بندی منقسم نیز قرار داد؟

بله منقسم برای هر بسته بندی قابل تولید می باشد.

کلام کارتن ساز

در نظر گرفتن کارتن بسته‌بندی برای فازمتر ها ایده ای خلاقانه و نو ظهور بود تولیدکنندگانی که به فکر محصولات، فروش صعودی، ماندگاری در بازار و افزایش حاشیه سود میباشند همیشه خواهان بسته بندی هایی نوین و کارآمد هستند.

کارخانه کارتن سازی نیز همگام با این اشخاص در راستای تولیدات چاپ و بسته بندی قدم برمی دارد. برای اطلاعات بیشتر از نمونه بسته بندی های بیشتر، نحوه محاسبه قیمت و ثبت سفارش با کارشناسان فروش ما از طریق تماس ارتباط برقرار کنید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *