جعبه بسته بندی ماکارونی و کارتن مادر + پک کیلویی

بسته بندی ماکارونی 01

جعبه بسته بندی ماکارونی یک بسته بندی بهداشتی با ظاهری متفاوت از مابقی بسته بندی هایی که تا به امروز دیده اید می باشد. به دلیل آنکه تا به حال ماکارانی در بسته بندی نایلونی پلاستیکی قرار داشته تصور جعبه مقوایی آن شاید کمی ناباورانه باشد اما با ما همراه باشید تا انواع آنها را بررسی کرده و متوجه شوید که بسته بندی مقوایی مزایایی دارد که بر نوع نایلونی آن غلبه خواهد کرد.

بسته بندی ماکارونی

ماکارانی پس از تولید بر حسب نیاز مصرف کنندگان و برآورد آماری مصرف این مواد غذایی خوشمزه در رستوران و کافه ها در بسته بندی های ۵۰۰ گرمی تا چندکیلویی قرار داده می شوند و به سه دسته تقسیم می گردد :

  • تا وزن یک کیلوگرم در بسته بندی های نایلونی چاپدار و جعبه های مقوایی با اشکال هندسی متنوع
  • کارتن مادر برای هر دو نوع بسته بندی
  • کارتن سایز بزرگ جهت بسته بندی فله ای ( کیلویی ) ماکارانی

نایلون پلاستیکی چاپدار یکی از مرسوم ترین نوع بسته بندی ماکارانی بوده که در انتها برای حمل و نقل و جابجایی آن از کارتن مادر مدل ۴ درب آمریکایی چاپدار و بدون چاپ استفاده می‌کنند. جعبه های مقوایی از جنس انواع مقوا من جمله ( مقوا ایندربرد، پشت طوسی، کرافت و گلاسه ) در اشکال متفاوت و ظاهری مدرن و به روز تولید و چاپ می شوند. کارتن ماکارانی کیلویی بسته بندی از جنس مقوای کرافت خام و سفید که چاپدار بوده و متشکل از ورق کارتنی سه لایه و پنج لایه میباشد که نوع چهار درب معمولی ( آمریکایی ) برای تجمل وزن بالا و بسته بندی فله ای ماکارانی مناسب است.

جعبه ماکارانی

جعبه های تولید شده برای بسته بندی ماکارونی از جنس مقوا در میزان گرماژ های نسبتاً بالا جهت حفظ و تحمل وزن مواد غذایی ماکارانی است. مدل جعبه ها درب تمام عرض چسبی، پنجره ای طلق دار، درب دارویی و نوع اختصاصی سفارشی سازی شده است.

درب تمام عرض چسبی بهمراه برش پنجره ای طلق دار یک سبک بسته بندی ماکارانی مطلوب می باشد از این جهت که ماکارانی ها در چند شکل رشته ای ( اسپاگتی )، صدفی، پروانه ای، پیچ پیچی، ماکارانی آشیانه و غیره هستند نمایش دادن آنها در بسته بندی به مصرف کنندگان در راستای جذب مشتری، تبلیغات و ایجاد تمایز بین رقبا عملکردی هوشمندانه و موفق در فروش میباشد.

جعبه رشته آش و پلویی + کارتن مادر ( بسته بندی مقوایی و کارآمد )

در مدل درب دارویی آن اغلب موارد ماکارانی را درون یک بسته بندی نایلونی بعنوان بسته بندی اولیه قرار می دهند و سپس داخل جعبه می گذارند اینکار باعث می شود احتمال خسارت و زیان هنگام جابجایی کاهش یابد و در صورت باز شدن درب جعبه یا پارگی آن محتویات درون بسته بندی دست نخورده باقی بماند.

نوع اختصاصی سفارشی سازی شده به این معناست که تولیدکنندگان ماکارانی ایده های ذهنی درباره ی طراحی و چاپ جعبه بسته بندی محصول خود را با کارشناسان طراحی ما درمیان می گذارند و سپس با هم فکری بسته بندی نوین برای ماکارانی ایجاد می کنند. این شیوه ی بسته بندی و مدل های متعددی که تولید میشود بعنوان جعبه ماکارانی صادراتی نیز کاربرد داشته و مورد استقبال مصرف کنندگان در خارج از کشور قرار گرفته است.

جعبه ماکارونی 02

چاپ جعبه بسته بندی ماکارونی چاپ لمینتی بوده که این سبک از چاپ توسط دستگاه افست انجام می شود. چاپ لمینتی طرح چاپی را با شفافیت و رنگ پردازی نامحدود انجام میدهد.

کارتن مادر پک چندتایی بسته بندی ماکارانی

کارتن مادر از جنس کرافت برای پک کردن چند تایی بسته بندی ماکارانی نایلونی یا مقوایی تولید شده که نام برند و محصول توسط چاپ فلکسو بر روی بسته بندی در پردازش رنگی محدود ( ۴ رنگ اصلی ) تصاویر و نوشتاری را نمایش میدهند. جهت تحمل حجم ماکارونی این بسته بندی به صورت کارتن ۳ لایه و ۵ لا توسط برش خط و چاک به شکل کارتن ۴ درب برش خورده و با لب چسب سرهم شده و به شکل جعبه در آمده است.

کارتن ماکارانی کیلویی سایز بزرگ

یکسری از شرکت های تولیدکننده ماکارانی رشته ای و فرمی برای فروش عمده ی بالای یک کیلو محصول غذایی خود از کارتن های لایه دار بهره برده است. رستوران ها و کافه هایی که سرو ماکارانی در دستور پخت های مختلف اسپاگتی، پنه آلفردو، پنه سبزیجات و غیره دارند ماکارونی فله ای بهداشتی شرکتی برای مصرف خود خریداری می‌کنند که درون بسته بندی کارتنی چند لایه قرار دارد و چاپ آن لمینتی بوده به این شکل که پوستر چاپی شامل طرح چاپی و نام برند با وضوح تصویر و کیفیت پردازش رنگهای نامحدود بر روی نمایش داده می شود.

جعبه لازانیا

لازانیا یک مدل از ماکارانی میباشد که در وزن های ۳۰۰ گرمی ۵۰۰ گرمی تا ۱ کیلو بسته بندی می شود. تمامی تولیدکنندگان لازانیا بعنوان نمونه زرماکارون، تک ماکارون، ماکارانی مانا و غیره ورق لازانیا را در بسته بندی درب تمام عرض چسبی قرار داده و وارد بازار می کنند.

سوالات شما عزیزان

جعبه ماکارونی فرمی از جنس ایندربرد است؟

مقوای ایندربرد بدلیل بهداشتی بودن و حالت استخونی و مقاومی که دارد برای بسته بندی مواد غذایی مناسب است. اما تعیین جنس جعبه بسته بندی بر عهده ی تولیدکننده میباشد. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی کارشناسان فروش ما از طریق لینک تماس ارتباط برقرار کنید.

کارتن ماکارونی فله ای صادراتی چاپش به چه صورت است؟

برای صادرات انواع محصولات در هر دسته ای، چاپ لمینتی مناسب و برگزیده میباشد.

جعبه پاکتی بسته بندی ماکارانی هم تولید دارید؟

بله این جعبه های پاکتی از جنس کرافت در گرماژ های مختلف میباشد که در آن به صورت پاکتی بسته شده و انتهای آن ته قفلی می باشد.

صحبت نهایی

بسته بندی ماکارونی با جعبه های مقوایی و کارتن لایه دار باید طوری باشد که ماکارونی با ساختار خشک و شکننده آسیب نبیند و درون بسته بندی خرد نشود. کارخانه کارتن سازی با در نظر گرفتن تمام ویژگی های محصول ماکارونی بسته بندی متناسب با آن تولید و چاپ می نماید.

۳.۷/۵ - (۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *