کارتن بسته بندی پمپ آب خانگی و صنعتی ( فلکسویی و لمینتی )

کارتن بسته بندی پمپ آب 01

کارتن بسته بندی پمپ آب برای انواع آنها با وزن و ابعاد متفاوت در لایه بندی مستحکم تولید و چاپ می گردد. پمپ آب دستگاهی ست که جهت افزایش فشار آب در خانه ها، ادارات، ساختمان، آپارتمان، ویلاها و غیره از آن استفاده می کنند. در ادامه شما را با این کالا و نحوه بسته بندی آن آشنا خواهیم نمود.

تاریخچه پمپ آب و نیازش به بسته‌بندی

پمپ آب با توان موتوری نیم تا ۷۵ اسب بخار در برند های متفاوتی ( پنتاکس، داب، سیستما، آبارا و… ) تولید و مورد مصرف قرار میگیرد. هر کدام از این پمپ ها دارای ویژگی وزن، قطعات و جنس متفاوتی می باشند. پمپ پنتاکس از ۰.۵ تا ۵۰ اسب بخار برای مصرف آب در ساختمانهای یک واحدی تا هفت طبقه ی ۱۴ واحدی تولید می شود. هر چه تعداد واحد ها در آپارتمان ها و ساختمان های تجاری، دولتی و خصوصی افزایش یابد به مراتب موتور پمپ دارای چرخ دنده های بیشتر و وزن سنگین تری خواهد شد که برای بسته بندی مقاومت و ایمنی در جابجایی توسط لایه بندی ورق کارتنی حرف اول را می زند پس نیازمند بسته بندی مقاوم، چند لایه، عایق و حدالامکان ضد آب می باشند.

ویژگی کارتن بسته بندی پمپ آب چیست؟

کارتن بسته بندی برای اجسام و محصولات سنگین وزن مانند پمپ آب باید طوری طراحی شود که تحمل وزن بالا و حمل آسان را ایجاد کند. لایه بندی در کارتن های مقوایی، این مقاومت را برای محصولات حجیم با هر سایزی به وجود می آورد، کارتن پنج لایه بسته بندی پمپ آب متشکل از لایه های فلوت دار و مسطح در گرماژ های متفاوتی از جنس کرافت بر روی یکدیگر چسبانده می‌شوند این ترکیب یک ورق کارتنی برای بسته بندی مدل های متفاوتی از پمپ آب را آماده میکند تا برای چاپ و برش داخل دستگاه های مربوطه قرار گیرند.

برای بسته بندی پمپ آب در وزن های کمتر و سایز کوچیکتر خانگی، نوع کارتن سه لایه کرافتی با بهره مندی از ترکیبات مختلف و در وزنهای بالای ۲۰ کیلو، نوع کارتن هفت لایه نیز تولید می شود. این کارتن های بسته بندی بدون چاپ و چاپدار در طرح های مرتبط با محصول درون خود با ابعاد متفاوتی برای مصرف و عرضه به بازار داخلی و صادرات تولید میشوند.

دوخت کارتن پمپ آب جهت ایجاد مقاومت بیشتر به صورت منگنه دوبل است که لبه های کارتن را بهم متصل میکند تا هنگام جابجایی و چیدمان داخل انبار فشار زیاد باعث ایجاد دفورمگی و پارگی بسته بندی نشود. اغلب برای راحتی در حمل دستگیره هایی را توسط دستگاه برش دایکات بر روی دو طرف کارتن ایجاد می کنند تا دست انسان درون آن قرار گیرد.

کارتن بسته بندی پکیج و رادیاتور دیواری – زمینی | مقاوم + مقرون به صرفه

نوع چاپ کارتن پمپ آب

بستگی به سلیقه و بودجه ی تولیدکننده محصول پمپ آب دارد که کارتن چاپدار و بدون چاپ باشد. پس از آنکه تصمیم بر چاپدار بودن گرفته شد به سراغ نوع چاپ مطلوب برای بسته بندی کالا خواهند رفت.

کارتن فلکسویی پمپ آب، یک کارتن چند لایه از جنس مقوای کرافت سفید یا قهوه ای است که چاپ پذیر می باشد طرحی ساده تا پردازش ۴ رنگ اصلی و با فونت سایز های بزرگ نوشتاری میتواند میسر گردد. به دلیل اینکه دستگاه چاپ فلکسو توانایی اجرای جزییات چاپی را در تصاویر و تایپوگرافی ندارد اما قابلیت چاپ با سرعت بالا و صرف هزینه ی پایین از مزیت های انتخاب این چاپ برای کارتن بسته بندی محصولتان می باشد.

کارتن لمینتی بسته بندی پمپ آب، به کارتنی که چاپ افست توسط یک پوستر حاوی طرح چاپی بر روی لایه آخر کارتن لمینت ( چسبانده ) می شود جعبه لمینتی می گویند. طرح چاپی این کارتن های بسته بندی تصاویر را با دقت پردازش رنگی نامحدود ( cmyk ) نمایش می دهند و مشخصاتی که با انواع فونت های نوشتاری درج شده است خوانا و شفاف میباشد.

کارتن پمپ آب خانگی و صنعتی در حمل و نقل

هنگامی که محصول مورد نظر جهت استفاده و مصرف تولید شود برای بسته بندی و ارسال آماده می شود، بسته بندی باید خیال تولیدکننده را آسوده کند تا زمانیکه به دست مصرف کننده برسد، منحصر بودن کارتن بسته بندی پمپ آب، نشان اهمیت شما به محصولتان را در مصرف کننده به وجود می آورد و این ارزش کالا را در او چند برابر می کند.

تصور کنید یک کارتن بسته بندی دفورمه، آسیب دیده و گاهی نیز مرطوب به دست مصرف کننده برسد یا آن را در فروشگاه بین گزینه های خرید مشاهده کند،حتما به این فکر خواهد افتاد که آیا تا به اینجا سلامت مانده؟ امکان دارد قطعات داخلی تکان خورده و آسیب دیده اند؟ رطوبت به داخل دستگاه و قطعات برقی نفوذ کرده یا خیر؟ دستگاه پمپ آب دچار خراش شده و ضربه خورده است؟

تمامی این سوالات ممکن است باعث نخریدن و مرجوع کردن کالای تولید شده ی شما نیز بشود. پس بهتر است برای جلوگیری از خسارات ناشی از سهل انگاری انتخاب بسته بندی مناسب و ضرر و زیان در فروش همان ابتدای کار برای بسته بندی مناسب قدم محکم و درستی بردارید و میتوانید با کمک کارشناسان واحد های مختلف یک کارخانه کارتن سازی با تجربه، مانع اتفاقاتی از این قبیل شوید.

سوالات کاربران گرامی

قیمت کارتن پمپ آب چگونه محاسبه شده و چه راهی برای ارزان تر شدن قیمت نهایی دارید؟

ابعاد، جنس، لایه بندی، چاپدار و بدون چاپ بودن، نوع چاپ و تیراژ از عوامل موثر در محاسبه ی قیمت یک کارتن بسته بندی میباشد. برای قیمت ارزان کارتن پمپ آب میتوانید از چاپ فلکسو و سفارش در تیراژ بالا را امتحان کنید.

کارتن پنج لایه بسته‌بندی پمپ آب تحمل وزن تا چقدر را دارد؟

کارتن ۵ لایه توانایی تحمل وزن ۱۱ تا ۱۵ کیلوگرم را به نسبت ترکیب ورق در نظر گرفته شده دارد.

کارتن پمپ آب با روکش براق سلفون برای کارتن صادراتی پمپ آب مناسبه؟

بله، پیشنهاد ما برای بسته بندی صادراتی استفاده از کارتن لمینتی با روکش سلفونی نیز میباشد.

حرف نهایی

کارتن بسته بندی پمپ آب خانگی و صنعتی با ضمانت در حفظ ساختار ظاهری و درونی، ایمنی در جابجایی و حمل و نقل، طرح چاپی با کیفیت حتی در کارتن فلکسویی و دوخت کارتن دوبل توسط کارخانه کارتن سازی تولید و چاپ می گردد.

شما میتوانید با استفاده از راهنمایی و مشاوره کارشناسان فروش در رسیدن به قیمت مناسب با انتخابی مطلوب و شایسته ی محصول خود در تماس باشید.

۴/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *