کارتن بسته بندی پکیج و رادیاتور دیواری – زمینی | مقاوم + مقرون به صرفه

کارتن بسته بندی پکیج و رادیاتور01

کارتن بسته بندی پکیج و رادیاتور از آن روزی که افراد به زندگی مدرن و راحت روی آوردند ظاهر شد زیرا پکیج یک دستگاه گرمایشی مانند آبگرمکن های قدیمی ست اما تفاوت هایی در ظاهر و عملکرد با آن دارد، یک وسیله که سبب گرم شدن آب مصرفی و محیط خانه یا هر مکان دیگری می‌شود، به نسبت ابعاد کوچکتری از آبگرمکن دارد و به دلیل استفاده از فلزات سبک در ساخت آن سبک می باشد. رادیاتور نیز وابسته به پکیج برای گرم گردن و بعنوان یک سیستم گرمایشی از آن استفاده می کنند.

کارتن پکیج و رادیاتور

کارتن بسته بندی مد نظر برای پکیج و رادیاتور به دلیل سنگینی وزن و ارتفاع نبستا زیاد از لحاظ لایه بندی به تعداد لایه های سه، پنج و هفت لایه نیاز دارد تا بتواند مقاومت کافی را هنگام جابجایی و حمل و نقل از خود نشان دهد، ورق های کارتنی از جنس مقوا هرچه ضخیم تر و دارای گرماژ بالایی باشند گزینه ی مناسبی برای قرار گیری در لایه بندی این بسته بندی هستند.

مقوا کرافت یکی از متریال های مرسوم در تولید کارتن بسته بندی برای هر کالایی میباشد که هر دو رنگ خام قهوه ای و سفید آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. لایه مقوایی فلوت دار یا به اصطلاح فلوتینگ بین لایه های صاف یا مسطح قرار می‌گیرد که سبب ایجاد مقاومت در برابر فشار و ضربات احتمالی به جعبه یا کارتن میشود، هر کدام از بسته بندی ها توسط طرح چاپی به مشتری، مصرف کننده و خریدار محصول درون خود را معرفی می کنند.

برای بسته بندی رادیاتور پنلی و پرده ای از مقوای کرافت و روکش پلاستیکی نیز استفاده می‌کنند به این صورت که دو طرف رادیاتور را درون دو قسمت مجزا کارتنی مانند یک منقسم یا نگهدارنده قرار میدهند که بر روی آنها طرح چاپی هم انجام شده است و سپس نایلون پلاستیکی را دور تا دور آن وکیوم می کنند. قسمت های کارتنی نقش ضربه گیر و به نوعی یک بسته بندی را ایفا می کنند.

چاپ در بسته بندی پکیج و رادیاتور

چاپ بر روی تمامی جعبه و کارتنهای بسته بندی به دو شیوه ی چاپی بسیار کاربرد دارد چاپ فلکسو و افست که هر کدام ویژگی های چاپی مختص خودشان را دارند. چاپ فلکسو تا چها رنگ اصلی را میتواند نشان دهد که اگر به بسته بندی ایران رادیاتور دقت کرده باشید بر روی کرافت قهوه ای و سفید با فلکسو توسط رنگ قرمز چاپی شامل تصویر، لوگو و نوشتار انجام داده اند.

کارتن پکیج ایران رادیاتور

چاپ افست که طی فرآیند لمینت بر روی کارتن بسته بندی اجرا میشود در بین تولیدکنندگان این قبیل محصولات به دلیل هزینه و زمان بالایی که  صرف آن خواهد شد طرفداران بسیاری ندارد اما در مواردی که بخواهند محصولی را صادر کنند ترجیح می دهند برای به رخ کشیدن محصول و فرهنگ کشور خود از چاپی واضح و با دقت افست بهره ببرند.

نمونه ای دیگر از چاپ پرکاربرد در بسته بندی بندی پکیج بوتان قابل مشاهده است، چاپ فلکسو به رنگ مشکی و لوگو، نام برند و مشخصات محصول را به تصویر کشیده است که میتوان توسط این طرح های چاپی متوجه شد محصول برای چه شرکت و با چه ویژگی یا مدلی می‌باشد. چاپ لیبل پشت چسب دار برای این نوع بسته بندی توسط دستگاه چاپ افست انجام میگیرد زیرا جهت خوانایی بهتر نوشته های روی آن نیاز به چاپی با دقت بالا میباشد، از این لیبل ها برای بسته ماندن درب های کارتن نیز استفاده می کنند.

کارتن بسته بندی پمپ آب خانگی و صنعتی ( فلکسویی و لمینتی )

این کارتن بسته بندی را در مدل های ۴ درب آمریکایی معمولی و درب قفل سماوری بیشتر تولید می‌کنند چهار درب آمریکایی یک مکعب مستطیل یا مربع ساده است که درب آن توسط چسب یا تسمه بسته میشود اما در نوع قفل سماوری درب جعبه توسط یک زبانه ی مقوایی در بدنه چفت می‌شود.

کارتن پکیج زمینی

این مدل پکیج های تولید شده که نصب آنها بر روی زمین می‌باشد از نوع پکیج دیواری سنگین تر بوده پس کارتن ۵ تا ۷ لایه مناسب برای بسته بندی آنها میباشد که طرح چاپی ساده فلکسویی دارند و با رعایت ضخامت جنس مقوا و گرماژ آن استحکام کافی برای آنها فراهم خواهد شد.

کارتن پکیج و رادیاتور ارزان قیمت

چند عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت کارتن بسته بندی پکیج و رادیاتور وجود دارد که رعایت آنها به نفع تولیدکننده و مصرف کننده می باشد هنگام سفارش اگر تولید کننده از این عوامل پیروی کند هزینه ی کمتری بابت بسته بندی پرداخت خواهد کرد که این موضوع سبب می‌شود هنگام فروش محصول خود هزینه ی بسته بندی آنرا کاهش دهد در ادامه فروش بهتر و بیشتر به نسبت رقبا خود خواهید داشت.

  • کارتن از جنس کرافت
  • مدل ساده جعبه بسته بندی
  • چاپ فلکسو
  • سفارش در تیراژ بالا

از عواملی هستند که بادر نظر گرفتن آنها میتوانید میزان سود دهی خود را افزایش دهید و در بازار هدف خود پایدار بمانید.

سوالات شما

برای صادرات پکیج شوفاژ دیواری کارتن چند لایه مناسبه؟

کارتن ۵ لایه برای طی کردن مسیر هنگام جابجایی گزینه ی مناسبی برای محصول شماست.

کارتن بسته بندی برای رادیاتور به صرفه تر است یا منقسم ؟

با توجه به توضیحات در مطالبی که گفتیم هر دوی آنها میتواند مقرون به صرفه باشد بستگی به سلیقه و محصول تولیدشده ی شما دارد.

کارتن پکیج و رادیاتور فلکسویی چند روزه چاپ می‌خورد؟

چاپ فلکسو یک هفته کاری زمان لازم دارد.

حرف آخر

پکیج و رادیاتور بعنوان یک موتورخانه ی کوچک در منازل، ادارات، سازمان های دولتی و غیره مورد استفاده ی عموم قرار می گیرد که پس از تولید برای جابجایی، فروش و شناساندن برند تولیدکننده نیاز به یک بسته بندی مقاوم با چاپی گویا دارند این کارتن بسته بندی توسط کارخانه کارتن سازی تولید و چاپ می گردد شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر از نحوه ی تولید و چگونگی محاسبه ی قیمت یک بسته بندی مناسب با مشاورین و کارشناسان فروش ما تماس حاصل بفرمایید تا بتوانید از راهنمایی و مشاوره های کارآمدی بهره مند شوید.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *