بسته بندی چسب زخم ضد آب، پهن و فانتزی | تکی و چندتایی، صادراتی

بسته بندی چسب زخم 01

بسته بندی چسب زخم در انواع ضد آب، پهن و فانتزی به صورت تکی و چندتایی در پک های مقوایی برای عرضه به بازار داخلی و صادراتی تولید و چاپ می گردد که بر اساس سلیقه و بودجه تولیدکنندگان، نیاز مصرف کنندگان و تقاضای بازار به نسبت آنها را طراحی می کنند. چسب زخم وظیفه ی ترمیم کردن زخم ها و خراش سطحی پوست را دارد و هم چنین قطعه ی کوچک گاز استریل موجود در مرکز چسب زخم سبب بهبودی زخم می شود.

دسته بندی چسب زخم بر اساس بسته بندی

در اکثر مواقع می توان محصولات و کالاهایی که تولید میشوند اعم از بهداشتی و غیر بهداشتی را بر اساس نوع بسته بندی، طرح چاپی، جنس و مدل آن طبقه بندی کرد و در نگاه مصرف کننده یا خریدار شناسایی هر یک را آسانتر نمود. بعنوان مثال مصرف کننده میداند جعبه مقوایی سایز کوچک مستطیلی شکل پک چسب زخم تعداد ۵ تا ۱۰ تایی میباشد و هنگام خرید آنرا درخواست می کند.

پس از جعبه مقوایی سایز کوچک بسته بندی مقوایی دیگری بعنوان کارتن مادر اولیه در نظر می گیرند که عموماً دارای ۱۰ تا ۳۰ عدد از این جعبه های بسته بندی تکی می باشند سپس در انتها کارتن بسته بندی چسب زخم که به آن کارتن مادر می گویند برای بسته بندی های ۱۰۰۰ عددی چسب زخم و یا بالاتر در نظر می گیرند.

مدل بسته بندی کارتن و جعبه چسب زخم

همانطور که گفتیم برای بسته بندی پد درمانی بهداشتی در هر مرحله بسته بندی جداگانه و تعداد معینی تولید می کنند. از زمانی که چسب زخم توسط ارل دیکسون در سالهای ۱۸ میلادی به شکل اولیه خلق شد برای استفاده از آن بسته بندی های بهداشتی در نظر گرفتند زیرا پد درمانی یا چسب زخم ها مستقیماً با زخم و سطح پوست آسیب دیده در ارتباط بوده و باید پس از تولید تا زمان مصرف به دور از هر گونه آلودگی باشند.

ابتدا از جعبه تکی و تعداد زیر ده عددی بسته بندی چسب زخم شروع می کنیم. مقوای پشت طوسی، گلاسه و در ۹۰ درصد مواقع مقوا ایندربرد جز مواد اولیه برای ساخت و تولید جعبه های مقوایی ست. از مقوای پشت طوسی بیشتر بعنوان جعبه مادر پک ۱۰ تا ۳۰ عددی جعبه های کوچکتر بسته بندی چسب زخم استفاده می کنند زیرا غیر بهداشتی و بازیافتی بودن مقوا پشت طوسی در تماس با بافت چسب زخم ها نیست.

مقواهای نام برده به دلیل دارا بودن یک رو سفید و چاپ پذیر، قابلیت نمایش هر گونه طرح چاپی را توسط دستگاه های مختلف چاپی دارند. میزان گرماژ آنها سبب ضخامت و ظرافت بسته بندی های تولید شده میباشد.

جعبه چسب زخم 02

جعبه درب دارویی

چسب زخم فانتزی، پهن، پد درمانی ضد آب، سایز کوچک تا بزرگ و صادراتی همانطور که برندهای تولیدکننده چسب زخم پاندا، کامفیل، مدیکس، فابریک، کانزل بافت و غیره برای تعداد یک تا ۱۰ عددی در جعبه های مستطیلی چاپدار دو درب دارویی یا لاک باتم ( درب دارویی ته قفلی ) قرار می گیرند.

استند فروشگاهی چسب زخم

برای فروش و دسترسی آسانتر به جعبه چسب زخم در سایز کوچک استند های مقوایی در نظر می گیرند که طراحی منقسم درون آن به تولیدکننده این اجازه را می دهد تا آنها را به صورت ایستاده و جداگانه در یک چیدمان منظم قرار دهد. استند ها از جنس مقوای پشت طوسی بوده و دارای طرح چاپی هماهنگ با جعبه یا یک طرح چاپی جدا گانه از جعبه های کوچکتر میباشد تا حس تمایز را در خریدار و مصرف کننده ایجاد کند.

جعبه پرفراژ دار و بسته بندی پنجره ای

پرفراژ جهت بازگشایی آسانتر هر مدل از بسته بندی ایجاد شده است خطوط چین داری که با کمک نیروی دست انسان برش خورده و دست یابی به محصول را برای مصرف کننده راحت می کند. هم چنین جعبه پرفراژ دار ماندگاری بیشتری به نسبت مابقی مدل های بسته بندی دارد. جعبه بسته ای پنجره ای کاربردی برای چسب زخم فانتزی در سنین مختلف جهت به تصویر کشیدن طرح های رنگی، دخترانه، پسرانه و مینیمال بوده است.

جعبه کیبوردی | کاربردی

جعبه کیبوردی بعنوان بسته بندی کارآمد برای پک کردن جعبه های کوچک و ارسال به نقاط مختلف مانند داروخونه ها، درمانگاه، مراکز درمانی و فروشگاه های داخلی و یا خارجی مورد استفاده قرار می گیرد. جعبه کیبوردی چسب زخم با طرح چاپی رنگی و واضح که توسط دستگاه چاپ افست انجام می گیرد بین تمام بسته بندی های تولید شده تا به امروز محبوب بوده و مورد استقبال اغلب تولیدکنندگان قرار گرفته است.

کارتن مادر و طرح چاپی بسته بندی چسب زخم

جعبه تکی و چند تایی چسب زخم بهمراه جعبه مقوایی پک آنها برای فروش عمده و جابجایی، درون یک بسته بندی بزرگتر به اسم کارتن مادر قرار می گیرند. مقوای کرافت در لایه بندی ورق کارتن سه لایه و دو لایه سینگل فیس توسط برش دایکات، برش خورده و بعنوان کارتن بسته بندی مادر از آن استفاده می کنند.

سوالات کاربران

برای بسته بندی چسب زخم پارچه ای هم جعبه مقوایی مناسبه ؟

بله به جز مواردی که خدمت شما برای بسته بندی گفتیم از نوع درب دارویی آویز دار نیز می توانید استفاده کنید.

بسته بندی چسب زخم گرد پنبه ریز چه مدلی از جعبه میباشد؟

بستگی دارد کدام مرحله از بسته بندی را گفته باشید، از نوع تکی آن درب دارویی سپس جعبه کیبوردی و کارتن دو تا سه لایه ترتیب بسته بندی چسب زخم یباشد.

می توانید یک بسته بندی تولید کنید که ابتدا جعبه مقوایی باشد سپس از طریق برش پرفراژ به شکل استند شود تا هنگام آزمایش خون گرفتن برداشتن آن توسط کادر درمان آسان باشد؟

بله امکان تولید این مدل از بسته بندی جود دارد.

صحبت نهایی

بسته بندی چسب زخم از مدل پارچه ای تا چسب زخم فانتزی همگی با مقوا انجام میگیرد که بتواند بهداشت، سلامتی و ایمنی را پس از تولید برای این محصول بهداشتی و درمانی ایجاد کند. کارخانه کارتن سازی با استفاده از مقوا و دستگاه های پیشرفته در صنعت چاپ و بسته بندی تنوع در بسته بندی ایجاد کرده که می تواند مدل های دیگر از بسته بندی از انواع کالاها را با کلیک بر روی جعبه و کارتن بسته بندی مشاهده نمایید. هم چنین برای ثبت سفارش و نحوه ی محاسبه قیمت با کارشناسان فروش ما از طریق تماس در ارتباط باشید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *