کارتن تخمه آفتابگردون | بسته بندی از جنس کرافت + استند و کارتن مادر

کارتن بسته بندی تخمه آفتابگردون 01

کارتن تخمه آفتابگردون جهت بسته بندی تخمه در طعم ها و حجم کیلویی متفاوتی تولید و چاپ می گردد که جنس مقوایی و ضخیم این سبک از بسته بندی سبب ایجاد استحکام و ایمنی در جابجایی می شود. تخمه آفتابگردون به دلیل خواص زیادی که دارد مورد مصرف عموم مردم قرار گرفته و جز دسته بندی خشکبار می باشد و دارای ریز مغذی هایی است که برای بدن انسان بسیار مفید بوده در حدی که از روغن آن جهت پخت و پز استفاده می کنند.

بسته بندی تخمه

تولیدکنندگان، تخمه آفتابگردان را در بازار به دو صورت فله ای ( کیلویی ) و بسته بندی وزن زیر یک کیلو به فروش می رسانند که هر کدام بسته بندی از جنس و مدل گوناگونی دارند. کارتن بسته بندی تخمه آفتابگردون از جنس کرافت سفید و خام ( قهوه ای ) چند لایه است که نوع کارتن سه لایه برای بسته بندی فله ای تخم آفتابگردون بیشتر کاربرد داشته و طرح چاپی بر روی این بسته بندی کمک می کند تا این برند را همه بشناسند.

بسته بندی زیر یک کیلو تخمه آفتابگردان توسط مقوای تک لایه انجام می گیرد جعبه هایی که از جنس مقوای ایندربرد، پشت طوسی و کرافت می باشند و در مدل های پاکتی، درب دارویی، درب تمام عرض پرفراژ دار تولید و چاپ می گردند.

کارتن مادر و کارتن کیلویی

کارتن مادر یک بسته بندی در سایز بزرگ برای جمع بندی تعداد معینی از جعبه های مقوایی تک لایه با هر مدلی جهت جابجایی و انتقال آنها به فروشگاه غذایی، خشکبار و صادرات به کشور های مختلف تولید و در صورت تمایل چاپدار می‌شوند. کارتن مادر از جنس کرافت بوده و برای شناسایی برند هنگام جابجایی چاپ فلکسویی معمولی تک رنگ بر روی آن انجام می دهند که شامل نام برند، وزن به کیلوگرم و مشخصات محصول میباشد.

کارتن کیلویی یا فله ای تخمه آفتابگردان نیز مانند کارتن مادر تولید می شود با این تفاوت که چاپ بر روی آن الزامی می باشد زیرا هنگام خرید و فروش از محتویات داخل آن و طعم دار بودن، خریدار باخبر باشد. چاپ فلکسویی با تعداد رنگ محدود و چاپی مناسب برای فونت های سایز بزرگ و بی نیاز از پرداختن به جزییات است که سرعت زمان بالایی به نسبت مابقی چاپ ها دارد. این مسئله برای کسانی که زمان کمی برای بسته بندی در نظر گرفته اند حائز اهمیت است. کارتن لمینتی چاپی متفاوت از نوع فلکسویی دارد که شامل مزیت هایی از جمله پرداختن به تمامی ریز جزییات و وضوح طرح چاپی میباشد.

چاپ بسته بندی تخمه آفتابگردون طعم دار

تخمه های آفتابگردون معمولی و طعم دار در بازار وجود دارند که نوع طعم دار آن طرح های چاپی متفاوت تری به نسبت تخمه آفتابگردون نمکی دارند بعنوان مثال جعبه های مقوایی تک لایه نات بار در طعم های گلپر، لیمو، زنجبیل و غیره طرح های چاپی با رنگ زمینه ای به ترتیب سبز، زرد لیمویی و غیره بر روی جعبه های بسته بندی آنها مشاهده خواهید کرد.

استند بسته بندی تخمه آفتابگردون

استند های مقوایی را در فروشگاه ها و خشکبار دیده اید که شامل بسته بندی های سایز کوچک جعبه ای تخمه آفتابگردون میباشند جهت راحتی در ارائه و خرید به مشتری تولید و چاپ می‌گردند این استند ها میتوانند با منقسم و بدون آن باشند هم چنین طرح چاپی بر روی ان با تصویر چاپی جعبه های سایز کوچک که برای چیدمان در نظر گرفته شده اند، یکی ست. عموماً حداکثر تعداد چیدمان درون این استندها از ۶ تا ۲۴ تایی میباشد.

سوالات متداول

کارتن تخمه آفتابگردون کیلویی برای صادرات با چه چاپی مناسبه ؟

برای صادرات باید در نظر داشت که چاپی با کیفیت و مناسب ارائه داد و چاپ لمینتی گزینه ی ایده آلی میباشد.

چاپی مشابه با کارتن مادر تخمه آفتابگردون مهمان دانه چند روز زمان میبرد؟

اگر از نوع فلکسویی باشد پس از تایید طرح اولیه حدوداً ۷ روز و در صورت لمینتی بودن ۱۴ روزکاری زمان لازم است.

برای کارتن تخمه آفتابگردون کیلویی جهت ارسال به خشکبار از کدام رنگ ورق کارتنی کرافت بیشتر استفاده می‌کنند؟

این موضوع کاملا سلیقه ای میباشد و به نظر، بودجه و نوع طرح چاپی تولیدکننده مربوط میشود.

صحبت نهایی

تخمه ی آفتابگردان محصول کشاورزی و فرآورده گل آفتابگردون بوده که برای عرضه آن به بازار داخلی و خارجی امروزه به جای استفاده بیش از حد بسته بندی پلاستیکی از نوع مقوایی آن بهره می برند هم چنین بهره‌مندی از کارتن سه لایه جهت بسته بندی تخمه کیلویی در خشکبار و فروشگاه سبب ماندگاری و استحکام این بسته بندی برای مصرف مداوم تا اتمام تخمه آفتابگردان میباشد.

کارخانه کارتن سازی در راستای تولید بسته بندی برای هر گونه از محصولات کشاورزی و فرآورده های مربوط به آن بسیار فعال و با تجربه بوده و شما می توانید برای اطلاع بیشتر و ثبت سفارش از طریق تماس با کارشناسان و مشاورین کارتن ساز در ارتباط باشید.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *