بسته بندی نقل و حلوای سنتی | پک میکس محصولات قاسمی

جعبه بسته بندی نقل و حلوا01

بسته بندی نقل و حلوای سنتی از جنس مقوا تک لایه در مدل های متنوع یکی از شیوه های نوین پک کردن محصولات خوراکی و سنتی بعنوان پک سوغاتی می باشد. نقل و حلوا قاسمی که تنها دارنده نشان ملی استاندارد در صنعت نقل و میکس حلوا در طعم های مختلف است از این سبک بسته بندی در اشکال و مدلهای کاربردی بعنوان یک المان شناسایی برای مشتریان بالقوه و بالفعل خود می باشد.

جعبه بسته بندی نقل و حلوای قاسمی

جعبه در نظر گرفته شده برای بسته بندی نقل و حلوای سنتی ارومیه برند قاسمی از جنس مقوای پشت طوسی ۳۰۰ تا ۳۵۰ گرماژ است که در اشکال هندسی متفاوتی توسط برش لترپرس تولید میشود. جعبه های مقوایی در مدل کشویی، زیره رویه ، پنجره ای بدون طلق و درب دارویی برای بسته بندی محصولاتی از این قبیل تا به امروز تولید و چاپ شده که برند های گوناگونی از آنها بهره برده اند. در این مقاله قصد داریم یکی از این مدل های جعبه مقوایی را با جزییات روند تولید و چاپ بررسی کنیم با ما همراه باشید.

طراحی، تولید و چاپ جعبه نقل و حلوا

طراحی یک بسته بندی متناسب توسط محصول با ایده پردازی تولیدکنندگان و پشنهادات واحد طراحی جعبه انجام پذیر است. جعبه نقل و حلوا قاسمی با در نظر گرفتن تمامی جوانب ظاهری، استحکام، تبلیغات یک بسته بندی نوظهور و مناسب برای این محصول خوراکی است. مدل درب آن از دو طرف بر روی محصول را پوشش می دهد مانند تصویر زیر که مشاهده می کنید. مدل جعبه پنجره ای بدون طلق قسمتی از شکل ظاهری محصول را به خریدار یا مصرف کننده نشان میدهد. استفاده از دیواره ی دوبل سبب ایجاد مقاومت در بسته بندی هنگام جابجایی می گردد. استفاده از یک ورق مقوایی که حاوی تصاویر محصولات حلوا و نقل با ذکر نام و طعم آنها بعنوان کفی جعبه بسته بندی از جنس مقوا پشت طوسی ست تبلیغات محصولات قاسمی را برعهده دارد.

چاپ رنگی جعبه نقل و حلوای قاسمی

چاپ بسته بندی نقل قاسمی افست بوده و طی فرآیند لمینت بر روی آن اعمال می شود که از دقت پیکسلی بالا و پردازش رنگی واضح برخوردار است هم چنین قابلیت استفاده از چند فونت نوشتاری برای درج مشخصات و نام برند به صورت خوانا را این چاپ پوشش میدهد. بهره مندی از رنگ و طرح های سنتی مانند ترمه به خریدار کمک می‌کند تا محصول مد نظر خود را از میان دیگر محصولات به راحتی تشخیص دهد هم چنین استفاده از رنگهای پس زمینه چاپی برای متمایز کردن طعم و مزه نقل و حلوا ها ایده ای خلاقانه و کارآمد میباشد که در بسته بندی گز نیز از آن بهره می برند.

کارتن بسته بندی نقل و حلوا 02

این جعبه که در تصاویر مشاهده می کنید بسته بندی نقل گردویی قاسمی است که از رنگ های قرمز، آبی و سرمه ای، طلایی، سفید و نارنجی در چاپ و طرح ترمه ای آن استفاده کرده اند.

مزایای بسته بندی مقوایی برای محصولات سنتی و سوغاتی

بسته بندی از جنس مقوا به نسبت نوع نایلونی پلاستیکی مزیت هایی دارد که چند مورد را برایتان می گوییم.

  • ایجاد مقاومت
  • راحتی در چیدمان داخل قفسه های فروشگاهی
  • بازگشایی آسان
  • استفاده بعنوان هدایای مناسبت های گوناگون
  • ماندگاری بالا
  • حمل و جابجایی راحت
  • تبلیغات توسط طرح چاپی خاص
  • خرید آسوده به واسطه ی طرح چاپی اختصاصی

همانطور که می دانید بسته بندی مقوایی و شکیل از نظر ظاهر میتواند به مصرف کننده این امکان را بدهد که بعنوان سینی و یا ظرف پذیرایی هنگام مهمانی از آن استفاده کند و یا برای سوغاتی بردن از شهری به شهر یا کشوری دیگر نمادی از فرهنگ و سنت یک اقلیت باشد.

کارتن بسته بندی نقل‌ و حلوا

منظور از کارتن بسته بندی نقل و حلوا کارتن مادر جهت انتقال و فروش عمده میباشد که از جنس کرافت و کارتن سه لایه و پنج لایه می باشد. چاپ فلکسویی شامل نام برند و اغلب تصویری از محصول بهمراه درج مشخصاتی که در صورت دارا بودن هر کدام انبار دار و تحویل گیرنده بار آنها را علامت میزند هم چنین امکان درج تعداد جعبه های داخل بسته بندی نیز وجود دارد.

سوالات کاربران

پک میکس چند طعم نقل چگونه تولید می شه؟

برای قراردادن چند طعم از یک نقل یا محصولی مانند حلوا، منقسم که تقسیم سلولی و بهره وری از تمام فضای یک بسته بندی را فراهم می آورد راهکاری پیشنهادی برای ارائه چندین طعم یا محصول از یک برند به بازار تقاضا می باشد.

جعبه نقل تکی ۶ تا ۲۴ تایی در مدل پاکتی نیز امکان تولید وجود دارد؟

بله هم اکنون در نمونه محصولات نقل قاسمی می توانید این سبک از بسته بندی را مشاهده کنید.

داخل یک بسته بندی می توان میکس حلوا و نقل را قرار داد؟

بله این امکان همانطور که گفتیم توسط منقسم وجود دارد.

صحبت آخر

جعبه نقل و حلوا که محصولی خوراکی ست و نیازمند رعایت بهداشت و ایمنی در بسته بندی است از جنس مقوای پشت طوسی بوده که میتوان به غیربهداشتی بودن آن اشاره کرد اما تولیدکنندگان برای حل این مسئله از نایلون و بسته بندی پلاستیکی برای نقل و حلوا استفاده می کنند و علاوه بر آن سبب جلوگیری از خشک شدن و خرابی زود هنگام این محصولات می شوند.

کارخانه کارتن سازی تولیدکننده جعبه بسته بندی نقل گردویی قاسمی از طریق لینک تماس پاسخگوی تمامی سوالات شما توسط کارشناسان و مشاورین فروش میباشد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *