جعبه بسته بندی ویپ | منقسم کارتریج و قلم سیگار الکترونیکی

جعبه بسته بندی ویپ01

جعبه بسته بندی ویپ از جنس مقوایی و تک لایه می باشد که برای محافظت و دسته بندی ویپ (vape) بر اساس طعم و برند تولیدکننده چاپ و تولید میشود. این جعبه های بسته بندی طرح چاپی متنوع بهمراه مدل های متفاوتی متشکل از مقوا دارند که وجود منقسم برای پک کردن تمامی لوازم جانبی سیگار الکترونیکی یا ویپ مورد نیاز است.

جعبه مناسب بسته بندی ویپ

ویپ دستگاه شارژی یا باتری خور که به آن سیگار الکترونیکی بر حسب نوع عملکرد تبدیل نیکوتین مایع به بخار می گویند. برای بسته بندی این دستگاه به نسبت سبک وزن از مقوای ایندربرد و پشت طوسی در گرماژ ۳۰۰ تا ۳۵۰ گرم بر متر استفاده می کنند که هر دوی این مقواها دارای یک رو سفید و چاپ پذیر می باشند.

مدل جعبه بسته بندی ویپ درب دارویی، پنجره ای بدون طلق و هاردباکس کشویی _ تلسکوپی میباشد. هر کدام از این سبک بسته بندی ها روند تولید و شکل ظاهری مختص به خود را دارند که برای مصرف کننده و تولیدکننده جذاب میباشد. جعبه مقوایی و کارآمد ویپ برای پاد یکبار مصرف ویپ نیز در نظر گرفته می شود.

منقسم جعبه ویپ

جعبه های گفته شده هر کدام برای ارائه پک کامل از یک دستگاه الکترونیکی یا باتری خور ویپ منقسم یا نگهدارنده دارند. منقسم باعث می شود تا لوازم و قطعات سیگار الکترونیکی طعم دار هر کدام در جایگاهی جداگانه و مختص به خودشان قرار داده شوند یا در صورت عدم وجود لوازم متفرقه و قطعه های مختلف ویپ، منقسم نقش نگهدارنده را برای قلم ویپ ایفا می کند و در برابر ضربه و تکان خوردن از آن محافظت خواهد کرد.

استند جعبه بسته بندی ویپ | مقوایی و فروشگاهی

جعبه بسته بندی ویپ به دلیل اینکه در اکثر مواقع با سایز کوچک و طراحی خاص می باشد برای آن استند مقوایی در نظر می گیرند. استند مقوایی مانند یک کارتن مادر روباز عمل می کند به این صورت که تعداد معینی از آن را با منقسم یا بدون آن به صورت ایستاده درون استند قرار می دهند. استند جهت فروش در فروشگاه ها بسیار کاربردی و برای فروشنده یا مشتری سبب دسترسی آسان می گردد. نمونه ای از این استندهای بسته بندی را می توانید در تصاویر مشاهده کنید.

جعبه هاردباکس و کارتن مادر ویپ

جعبه هاردباکس برای سیگار الکترونیکی بصورت سفارشی سازی شده و اختصاصی تولید و چاپ می گردد که چاپ بر روی آن توسط لمینت کردن پوستر طرح چاپی به کمک نیروی انسانی صورت گرفته و مدل های کشویی و زیره رویه ( تلسکوپی ) کاربردی است. منقسم درون این بسته بندی بیشتر از جنس فوم رنگی میباشد.

بسته بندی کارتریج روغن ویپ و قلم یکبار مصرف

کارتریج ویپ با ساختار فلزی و شیشه ای پیرکس، بسته بندی برای آن در نظر گرفته می شود که تحمل وزن فلز و ضخامت کافی برای محافظت از شیشه را داشته باشد. برای قلم ویپ یکبار مصرف هر کدام مجزا دارای بسته بندی جعبه درب دارویی می باشند که درون یک جعبه با سایز بزرگتر در تعداد ۶ تا ۱۲ تایی قرار می گیرند.

سوالات کاربران

جعبه هاردباکس ویپ برای صادرات مناسبه یا نوع مقوایی درب دارویی؟

بنابر سلیقه و بودجه ی در نظر گرفته شما تولیدکنندگان می توان انتخاب کرد که کدام مدل مناسب بسته بندی محصول شماست.

طرح چاپی بر اساس طعم توتون ویپ میباشد؟

بله اگر ویپ تولیدی شما یکبار مصرف و طعم دار باشد طرح چاپی جعبه بسته بندی متناسب با آن میباشد.

کارتن مادر برای جعبه ویپ تولید می کنید؟

بله کارتن سه تا پنج لایه با چاپ فلکسو یا لمینت و یا بدون چاپ برای آنها در نظر گرفته می شود.

صحبت پایانی

امروزه که ویپ _ سیگار الکترونیکی جایگزین مناسب و پرطرفداری برای افراد سیگاری میباشد با تقاضای شگفت آوری از سمت عموم مردم روبرو شده و این حجم از درخواست نیازمند بسته بندی مقوایی در یک راستای موازی می باشد. کارخانه کارتن سازی در صدد رفع این نیاز بسته بندی جعبه های مقوایی با طرح چاپی باکیفیت تولید کرده که مناسب برای مصرف بازار داخلی و خارجی است. کارشناسان فروش جهت راهنمایی و مشاوره از طریق لینک تماس آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *