جعبه گیره پرده فلزی و پلاستیکی | مدل بسته بندی جدید

جعبه گیره پرده

جعبه گیره پرده فلزی و پلاستیکی از جنس مقوا و برای بسته بندی انواع گیره سوراخ دار پلاستیکی، گیره سوراخ دار، گیره قلابدار پلاستیکی، هوکس پلاستیکی، هوکس فلزی و قلابدار تولید و چاپ می گردد. در ادامه مدل بسته بندی جدید و قدیمی آنها را مورد بررسی قرار داده ایم.

گیره های نام برده شده در قسمت فوقانی پرده و روی نوار پرده دوخته شده وصل کرده و سپس آنها را درون چوب پرده جایگذاری می کنند تا پرده به شکل نهایی خود از جایی که نصب شده، آویزان شود.

مدل بسته بندی جعبه گیره پرده

اگر نگاه کرده باشید بسته بندی گیره پرده ها خاص بوده و شبیه به جعبه های مرسوم و کاربردی نمی باشد. در اینجا صحبت از جعبه دو درب قفلی در نظر گرفته شده برای انواع گیره پرده هاست، این سبک بسته بندی از جنس مقوای پشت طوسی ( یک رو سفید و چاپ پذیر ) بوده که هر دو سمت جعبه طرح درب قفلی دارد و برش آن طوری ست که دو طرف درب داخل یکدیگر چفت می شوند. این موضوع به این خاطر است که به هیچ وجه گیره پرده ها از جعبه خارج نشده و تعداد آنها کم و زیاد نشود.

مدل جعبه درب دارویی نیز برای بسته بندی این گیره پرده ها تولید و چاپ می شود اما به اندازه ی بسته بندی دو درب قفلی مورد استقبال در این صنعت قرار نگرفته است. ابعاد این جعبه ها بستگی به تعداد گیره پرده تولید شده و مد نظر برای بسته بندی دارد و گرماژ آنرا بر اساس وزن فلزی و پلاستیکی گیره پرده ها اندازه گیری می کنند.

کارتن مادر برای جعبه گیره پرده در نظر می گیرند؟

در پاسخ به این سوال باید گفت بله، پس از تولید و بسته بندی آنها برای جابجایی و انتقال به کارتن های سایز بزرگتری نیاز دارید تا بتوانید تعداد عمده ای از آنها را یکجا به بازار هدف جهت فروش و سود دهی ارسال کنید. این کارتن های سایز بزرگ کارتن مادر نام دارد و از ورق کارتن ۳ لایه یا سینگل فیس ساخته شده است.

بنابر سلیقه و درخواست سفارش دهندگان چاپ فلکسو و معمولی یا بدون چاپ آن را تولید می کنند. اغلب برای پک کردن بچه جعبه های گیره پرده به دلیل ابعاد و وزن کمی که دارند از جعبه مادر یعنی بسته بندی تک لایه مقوا پشت طوسی گرماژ بالا استفاده می کنند که چاپ مستقیم افست بر روی آن اجرا شده است.

نمونه بسته بندی

بعنوان یک نمونه برای بررسی تولیدکننده گیره پرده اطلس برای بسته بندی محصولات خود ترجیح داده در تعداد کم از نایلون پلاستیکی استفاده کند اما نوع بسته بندی جعبه ای که عموماً طراحی رنگی دارند بیشتر مورد استقبال مصرف کنندگان در بازار قرار میگیرد.

بسته بندی هوکس فلزی و پلاستیکی کوچکتر از گیره پرده چرخی، قلابدار و سوراخ دار است و برای طرح چاپی آن از پترن های سرتاسری چاپ افست استفاده می کنند.

سوالات پرتکرار

کارتن مقوایی دو لایه برای بسته بندی گیره پرده فلزی قلابدار به تعداد پک ۲۰۰ تایی، کارتن مادر چند لایه برای پک ۶ تایی می خواد؟

کارتن مادر برای قرار دادن ۶ عدد بچه جعبه، استفاده از ورق کارتن سه لایه پاسخگو برای بسته بندی است.

جعبه گیره پرده از جنس کرافت با چاپ افست قابل تولید است؟

بله، تولید جعبه از هر جنس مقوایی با هر شیوه ی چاپی امکان پذیر است.

جعبه مقوا ایندربرد برای پک گیره پرده ها از مقوا پشت طوسی قیمتش بیشتر می شود؟

اصولاً بدلیل وارداتی بودن این مقوا، دو رو سفید و قابلیت چاپ پذیری و بهداشتی بودن هزینه ی خریداری آن بیشتر از مقوای پشت طوسی یک رو سفید و بازیافتی ست.

کلام آخر

گیره پرده جهت نصب انواع پرده های سنگین و سبک از جنس فلزی، نیمه فلزی و پلاستیکی تولید می شوند که برای پخش، فروش و ارائه به بازار پرده فروشان و اجزایی از لوازم نصابان پرده آنها را در تعدادهای معین و مدل های خاص خودشان بسته بندی می کنند.

کارخانه کارتن سازی انواع جعبه ها مقوایی را در مدل های متنوعی با چاپ مرغوب تولید می کند و برای استعلام قیمت تمام شده ی این جعبه ها می توانید با کارشناسان فروش مجموعه کارتن ساز تماس حاصل کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *