کارتن بسته بندی حشره کش صنعتی و دیجیتالی + جعبه مقوایی

بسته بندی دستگاه حشره کش 01

کارتن بسته بندی حشره کش چه برای نوع صنعتی و چه برای دیجیتالی ( برقی ) ساخته شده از ورقهای کارتنی است فقط نوع لایه بندی، مدل و چاپ آن با یکدیگر تفاوت دارد. کارتن بسته بندی دستگاه های صنعتی بر حسب وزن آنها لایه بندی شده و عموماً دستگیره برای آنها در نظر می گیرند تا حمل راحت تری به هنگام جابجایی داشته باشند. برای بسته بندی حشره کش دیجیتالی و برقی سایز کوچک و خانگی از جعبه مقوایی بهره میبرند در ادامه انواع آنها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

کارتن بسته بندی حشره کش صنعتی

حشره کش های صنعتی دستگاهی برای از بین بردن حشرات موذی توسط لامپ های آبی رنگ ( نوع یو وی یا فلورسنت ) میباشند که در ابعاد بزرگ تولید شده اند. برای فروش و انتقال این دستگاه ها از کارتن های لایه دار استفاده می کنند تا ضخامت و مقاومت این بسته بندی ایمنی را برای آنها تضمین کند. کارتن دو لایه ( سینگل فیس )، سه لایه تا هفت لایه بر اساس حجم و ابعاد دستگاه حشره کش صنعتی برای بسته بندی انتخاب می شوند.

همانطور که گفتیم برای حمل راحت دو برش اندازه ی انگشتان دست یک انسان در دو طرف دیواره ی عرضی کارتن توسط دستگاه دایکات انجام میدهند. دوخت کارتن های چند لایه مناسب برای اجسام نسبتاً سنگین منگنه تکی یا دوبل می باشد تا هنگام حمل و نقل آسیب ندیده و ساختار ظاهری بسته بندی بهم نریزد.

جعبه مقوایی حشره کش دیجیتالی

حشره کش های خانگی برقی و نوع دیجیتالی برای مکان های کوچکتر بعد از دستگاه های حشره کش صنعتی قرار دارند که برای بسته بندی آنها از مقوای تک لایه استفاده می‌کنند. جعبه مقوایی حشره کش از جنس مقوا پشت طوسی بوده و در گرماژ های متفاوتی از آن استفاده می کنند. مدل جعبه مقوایی بسته بندی دستگاه حشره کش دو درب دارویی و لاک باتم می باشد.

بیش تر بدانید : مدل های بیشتر جعبه مقوایی را اینجا ببیند !

در مواردی بنابر درخواست تولیدکنندگان بسته بندی از جنس مقوای ایندربرد یا گلاسه است اما بدلیل اینکه این محصول لوازم برقی بوده و نیازی به رعایت نکات بهداشتی مانند مواد غذایی در بسته بندی نمیباشد ترجیح تولیدکنندگان و پیشنهاد کارخانه کارتن سازی به مشتریان خود مقوای پشت طوسی میباشد زیرا قیمتی ارزان به نسبت نوع ایندربرد و گلاسه دارد، یک رو سفید و چاپ پذیر می باشد.

تنها نکته ای که باید به آن توجه داشت ضخامت و گرماژ به اندازه ی این جعبه مقوایی هنگام بسته بندی درون کارتن مادر است زمانیکه روی یکدیگر چیده می شوند دفورمه نشده و کالا صدمه ای نبیند.

کارتن مادر

کارتن مادر برای جعبه های کوچک بسته بندی دستگاه برقی حشره کش ( دیجیتالی ) تولید میشود و معمولاً بدون چاپ و از جنس مقوا کرافت خام می باشد. این کارتن ها برای بسته بندی دستگاه حشره کش امواج صوتی، برقی خانگی، فرا صوت و غیره در نظر گرفته میشود که تنها راه تشخیص آنها پس از قرار گیری درون کارتن مادر چسباندن لیبل چاپی یا چاپ تک رنگ نام برند و محصول بر روی کارتن توسط فلکسو است.

کارتن و جعبه حشره کش طرح چاپی دارد؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت که کارگاه کارتن سازی توانایی چاپ هر گونه طرحی اعم از تصویر و نوشتار را بر روی هر نوع جنس مقوا و هر مدل بسته بندی دارد. چاپ به سلیقه، بودجه تولیدکنندگان، صادراتی بودن کالا و مشخصات محصول مورد نظر ربط دارد.

کارتن دستگاه حشره کش صنعتی به دلیل سایز بزرگی که دارد عموما برای آن چاپ فلکسو در نظر می‌گیرند که شامل نام برند تولیدکننده و مشخصات محصول است اما در مواردی دیده شده تولیدکننده چاپ لمینتی در خواست کرده است تا تصویر محصول خود را واضح بر روی بسته بندی به نمایش بگذارد و ریز جزییات محصول را با تایپوگرافی و فونت سفارشی چاپ کند. جعبه دستگاه حشره کش دیجیتالی یا برقی چاپ لمینتی دارد که شامل رنگ های طبیعی و نامحدود است.

سوالات شما

جعبه قرص حشره کش هم تولید می کنید؟

بله در صورت تمایل برای ثبت سفارش با کارشناس مربوطه تماس حاصل بفرمایید.

برای بسته بندی حشره کش برقی چیکار کنم که هنگام جابجایی داخل جعبه تکان نخورده و اسیب نبیند؟

برای حل این مشکل پیشنهاد ما به شما استفاده از منقسم برای ثابت ماندن کالا درون جعبه و حذف تمامی فضای اضافی داخل بسته بندی است.

چگونه می توانم هزینه نهایی را کمتر کنم ؟

اگر تیراژ را افزایش دهید به نسبت هزینه ها کاهش می یابد و کارتن ساز حاشیه سود کمتری از شما دریافت خواهد کرد.

صحبت پایانی

دستگاه حشره کش صنعتی و دیجیتالی به بسته بندی احتیاج دارند که امنیت در جابجایی و ارسال را برای آنها ضمانت کند و هنگام فروش نظر مشتری را با استفاده از طرح چاپی مناسب و مرتبط به خود جلب کند. کارخانه کارتن سازی از جهت کیفیت متریال و ساختار مقاوم کارتن و جعبه بسته بندی به شما این اطمینان را می دهد که کالا ی تولید شده ی شما در صحت و سلامت کامل به دست مصرف کننده خواهد رسید.

۴.۷/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *