جعبه بسته بندی آدامس | کارتن و جعبه مقوایی Gum

جعبه آدامس

جعبه بسته بندی آدامس از جنس مقوا و در مدل های کاربردی برای انواع آدامس با برند های مختلف تولید و چاپ می گردد که تصمیم گیرنده ی نهایی برای بسته بندی مطلوب تولیدکنندگان آدامس و بازار متقاضی است. آدامس بسته بندی های زیادی از جمله : کاغذ، دور پیچ و کاور، جعبه آدامس لوکس، استند، جعبه مادر، کارتن عمده آدامس را دارد که در ادامه با تولید، جنس، مدل، طرح چاپی و دیگر مشخصات آنها آشنا خواهید شد.

تولید آدامس و بسته بندی اولیه

پس از اینکه آدامس ( gum ) توسط افراد کنجکاو و علاقه مند به تنقلات از صمغ درختان و موادی به نام رزین کشف شد متوجه ی این موضوع شدند که بافت چسبناک و خوراکی ادامس تحت تاثیر دما قرار گرفته و حالت انسجام خود را از دست می دهد و سبب جذب آلودگی ها، میکروب و باکتری های حاضر در محیط پیرامون می شود، بسته بندی اولیه که در نظر گرفتند به نام دور پیچ آدامس و یا کاغذ آدامس که ماهیتی فویلی دارد تولید شد و پس از مدتی برای ثبت برند در ذهن مخاطبین و تبلیغات تولیدکنندگان آدامس کاغذ های چاپدار برای بسته بندی آن سفارش دادند.

جعبه آدامس

جعبه آدامس برای انواع طعم های میوه ای، رایحه گیاهان دارویی و انواع اسانس خوراکی ها به صورت مجزا با چاپ و طرح بسته بندی ویژه ی هر برند تولید و چاپ می گردد. اگر بخواهیم با ذکر چند مثال درک این صحبت را آسان کنیم جعبه آدامس موزی تصوری از یک جعبه با جنس مقوا پشت طوسی، رنگ پس زمینه زرد یا سفید بهمراه الگوی پترن خط مشکی و سرمه ای که چیدمانی از بسته های آدامس را نشان میدهد برای فروشنده های سوپرمارکت و فروشگاه های مواد غذایی نیز کاربردی و قابل دسترس بوده است.

بسته بندی آدامس

بسته بندی آدامس خرسی و تریدنت نیز از جنس مقوا پشت طوسی بوده و در مدل جعبه درب دارویی کاربردی تر میباشد که طرح چاپی شبیه به جلد جعبه ادامس ها دارد در اینجا تفاوتی که با نوع موزی وجود دارد بسته بندی اولیه ادامس تریدنت یا اوربیت از جنس مقوا ایندربرد می باشد و طرح چاپی بر روی کل جعبه بسته بندی اجرا شده که چاپ افست می باشد.

جعبه بسته بندی آدامس ابتدا شامل پک ادامس تکی شده که مدل جعبه های تولید شده درب داوریی، جعبه پرفراژ دار و پاکتی و غیره بوده، سپس درون جعبه مقوایی به تعداد ۱۲، ۱۵، ۲۰ تایی و غیره قرار گرفته و پس از آن کارتن مادر برای بسته بندی نهایی و ارسال در نظر می گیرند.

استند آدامس + پک فروشگاهی آدامس

برای اینکه فروش این خوراکی خوشمزه و لذیذ را آسانتر کنند و دسترسی به آن بدلیل تنوع در طعم و برند ها برای خریدارن و مصرف کنندگان راحت تر شود، تولیدکنندگان جعبه و کارتن ایده ی طراحی بسته بندی به سبک استند فروشگاهی را به شرکت های تولیدکننده آدامس ارائه دادند و پس از آن با استقبال گسترده ای از این سبک بسته بندی مواجه شدند.

استند آدامس از جنس مقوا پشت طوسی و در موارد ی کرافت و ایندربرد می باشد طرح چاپی بر روی آنها همانند جلد آدامس می باشد اما به صورت کاملتر یعنی تصویر انواع طعم ها در طرح چاپی می باشد. هم چنین در مواردی از منقسم برای نگهداری جعبه های کوچک آدامس درون استند استفاده می کنند.

کارتن مادر آدامس

و در آخر برای صادرات، ارسال، حمل و نقل، خرید و فروش عمده بسته بندی کارتن مادر برای جعبه های آدامس در نظر می گیرند تا به راحتی آنها را جابجا کرده و در تعداد معینی بارگیری و انبار گردانی آن را انجام دهند. کارتن آدامس از جنس مقوای کرافت و متشکل از چند لایه ورق کارتنی می باشد که عموماً کارتن ۳ لایه چاپ فلکسویی و دولایه سینگل فیس لمینتی برای بسته بندی نهایی بچه جعبه های ادامس تولید و چاپ می کنند.

سوالات متداول

آیا امکان تولید بسته بندی مانند جعبه آدامس بایودنت با کمی تغییرات وجود دارد؟

بله، شما هر سبکی از بسته بندی که بخواهید در کارتن سازی تولید و یا چاپ می گردد و هم چنین می توانید با طراحان مجموعه گام به گام در طراحی پیشروی کنید.

رنگ صورتی جعبه آدامس بایودنت بادکنکی با طعم میوه ای قابل اجرا بر روی مقوا گلاسه هم می باشد؟

بله، مقوا گلاسه به دلیل دارا بودن یک رو سفید و چاپ پذیر قابلیت پردازش هر رنگی را با چاپ افست دارد.

از چه نوع خدمات چاپی برای بسته بندی آدامس ها استفاده می کنند؟

خدمات چاپی مانند برجسته سازی در ماوردی یووی موضعی بهره می برند.

صحبت پایانی

بسته بندی ادامس با طعم های متنوع و متعددی که از ابتدای تولید و خلق آدامس بر اساس ذائقه انسان به وجود آمد، بر اساس مدل و طرح گرافیکی دسته بندی شد که نیازمند دقت و استفاده از متریال با کیفیت از سوی تولیدکننده جعبه و انواع کارتن میباشد، کارخانه کارتن سازی با در نظر گرفتن این موضوع و اهمیت بسته بندی در راستای فروش سود آور جعبه ادامس و کارتن مادر برای این محصول به صورت چاپدار و بدون چاپ تولید می کند. شما می توانیدبرای اطلاع از روند تولید و بسته بندی های مدرن با کارشناسان فروش مجموعه از طریق لینک تماس ارتباط بر قرار کنید.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *