کارتن میوه انبه | بسته بندی مقوایی وارداتی و صادراتی

کارتن بسته بندی انبه

کارتن میوه انبه، بسته بندی مناسب برای میوه های گرمسیری دنیا جهت واردات و صادرات به کشورهای همسایه و جهان تولید و چاپ می گردد که مدل های مشابه دسته بندی کارتن میوه و صیفی جات هستند و می توانند از ایران به کشورهای دیگر صادر و هم چنین در صورت وارداتی بودن پس از تحویل میوه انبه تجار و بازرگانان برای آنها بسته بندی متناسبی در نظر می گیرند و در یک حجم مشخصی وارد بازار هدف می کنند.

تولید انبه در ایران و کارتن صادراتی انبه

امروزه می توان گفت ایران در تولیدات میوه های گرمسیری مانند انبه به ۴۰ هزار تن در سال رسیده است که استانهای سیستان و بلوچستان، هرمزگان و قسمت جنوبی استان کرمان درخت بارور این نوع میوه را پرورش داده و از محصولات آن بهره مند می شوند.

پس از اینکه برداشت میوه انبه را انجام دادند حال نوبت به آن می رسد که برای فروش و انتقال آن تصمیم گیری کنند، برای ورود به بازار داخلی یا خارجی نیاز بسته بندی مقاوم و مرغوب دارند که کارتن چند لایه مقوایی بهتر از کارتن پلاست و سبد پلاستیکی عمل می کند.

کارتن انبه بازار داخلی ساخته شده از چند لایه ورق کارتن مقوایی کرافت است که برای لایه میانی فلوت e, c استفاده می کنند تا استحکام و انسجام کارتن بسته بندی را ایجاد کرده باشند. چاپ برای این بسته بندی به دلیل عرضه ی محدود این میوه به بازار باید جذابیت خاص خودش را داشته باشد که این ویژگی قابل اجرا در چاپ افست به صورت لمینتی می باشد در غیر این صورت مدل بسته بندی و چاپ فلکسو می تواند جذابیت داشته باشد.

کارتن وارداتی انبه

تا بحال کارتن صادراتی را با مشخصات ساختاری و ظاهری در غالب کارتن بسته بندی در میوه و تره بار ها دیده اید اما در اینجا می خواهیم نوع کارتن وارداتی انبه را نیز موردبررسی قرار دهیم. کارتن وارداتی در باره ی انبه شاید برای شما خواننده ی محترم تعجب برانگیز باشد اما برای کسانی که شرکت بازرگانی داشته و واردات انبه انجام میدهند این سبک از بسته بندی پرکاربرد و کمک کننده است.

زمانیکه انبه از کشورهای هند، بنگلادش، برزیل، پاکستان و مکزیک وارد ایران شود تجار و صاحبین این کسب و کار برای ورود این میوه ی وارداتی و گرم به بازار میوه داخل کشور بسته بندی هایی را سفارش می دهند که نشان دهنده ی وارداتی بودن و دارای ویژگی حفاظت و نگهداری از محصول تا زمان مصرف باشند. باید دقت داشت که انبه مسافتی را قبل از این بسته بندی طی نموده است پس بسته بندی طوری طراحی شود که بتواند ماندگاری و سلامت این میوه را تضمین کند. کارتن سه لایه و استفاده از ورق کارتن ۵ لا پیشنهاد کارتن سازی به این افراد برای پک کردن انبه و قرار دادن آنها درون بسته بندی مناسب است.

چاپ + مدل بسته بندی مقوایی

تجربه شرکت کارتن ساز از این بسته بندی نشان دهنده این موضوع می باشد که تجار چاپ فلکسویی هم برای کارتن وارداتی انبه در نظر میگیرند در صورتی که اکثرا کارتن لمینتی را مناسب برای این بسته بندی می دانند. مدل های بسته بندی مقوایی انبه همانطور که گفتیم شبیه به کارتن میوه و صیفی جات می باشند یعنی کارتن سبدی، کارتن چهار درب، کارتون انبه دسته دار بهمراه منافذی که جهت تهویه هوا برای آنها در نظر گرفته می شود.

کارتن بسته بندی انبه 02

قیمت کارتن انبه و نحوه محاسبه ی آن

قیمت جعبه انبه به عواملی هم چون : جنس مقوا، تعداد لایه بندی، مدل بسته بندی، طرح گرافیکی چاپ، تیراژ و در آخر خدمات چاپی ( در صورت سفارش ) بستگی دارد. نحوه ی محاسبه آن به چند روش امکان پذیر میباشد که در اینجا برای شما دسترسی آسان جهت استعلام قیمت را انجام خواهیم داد.

اولین راه مراجعه به صفحه تماس با ما و ارتباط گرفتن با کارشناسان مربوطه تیم فروش در راستای پاسخگویی به تمام سوالات شما و راهنمایی های لازم جهت ثبت سفارش و استعلام قیمت میباشد، همچنین شما می توانید با مراجعه به کارخانه از طریق آدرس داخل صفحه تماس با ما از سالن نمونه کار دیدن فرمایید یا به صورت مجازی صفحه ی نمونه جعبه و کارتن بسته بندی انواع کالا را مشاهده کنید. روش دوم با مراجعه به لینک محاسبه آنلاین قیمت کارتن را انجام دهید.

سوالات کاربران گرامی

در هر کارتن سبدی انبه چه تعداد جا می گیرد؟

بستگی به سایز کارتن بسته بندی شما دارد اما این چیدمان تک ردیفی و شمارش زوج دارد.

برای بسته بندی ۸ تایی انبه هر کدام ۵۰۰ گرم کارتن ۳ لایه مناسب است؟

با توجه به کیفیت و نوع مقوا (کرافت ) و میزان گرماژ حدود ۱۳۰ کارتن سه لایه توانایی تحمل تا ۱۰ کیلوگرم را دارد که در اینجا بار میوه ی شما ۴ کیلو می شود.

کارتن دسته دار تماماً مقوایی بوده یا دسته آن از جنس پلاستیکی ست؟

این موضوع بستگی به سلیقه و بودجه شما دارد اما برای بسته بندی میوه از دستگیره مقوایی استفاده می کنند.

سخن پایانی

انبه میوه ای سرشار از ویتامین و مغذی برای مصرف روزانه هر فرد در ایران و خارج از کشور تولید و بسته بندی می شود که برای آن کارتن صادراتی و وارداتی با مدل های متفاوت و طرح چاپی متنوعی در نظر می گیرند زیرا انبه میوه ای ست که برای فروش و انتقال آن به دلیل بافت نرمی که دارد به بسته بندی مناسب و مستحکم نیاز دارد. کارخانه کارتن سازی با توجه به خصوصیات انواع میوه ها و در اینجا میوه انبه برای آنها کارتن بسته بندی در نظر می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *