کارتن بسته بندی دوربین مدار بسته و نوع چاپ جعبه

کارتن بسته بندی دوربین مدار بسته 01

کارتن بسته بندی دوربین مدار بسته به چند دسته تقسیم می شوند زیرا هر کدام از آنها بر اساس ویژگی دارای شکل ظاهری و حجم متفاوتی از یکدیگر می باشند. دوربین های مدار بسته دام، بولت، باکس، رسپیددام، کیوب، چشم ماهی و غیره همگی برای بسته بندی به سراغ کارتن های سه لایه و پنج لایه می روند زیرا ساختار الکترونیکی و استفاده از قطعات حساس و ارزشمند سبب استفاده از بسته بندی ایمن و مستحکم کارتنی می شود. در ادامه هر کدام از آنها را بررسی کرده ایم و بهمراه نمونه کار برای شما جمع بندی انجام داده ایم با ما همراه باشید.

کارتن بسته بندی دوربین مدار بسته

کارگاه کارتن سازی برای بسته بندی دوربین های مدار بسته کارتن سه لایه و برای دستگاه ضبط و پخش صدا و فیلم dvr , nvr کارتن ۵ لایه جهت ایجاد امنیت در جابجایی و حمل و نقل در نظر گرفته است. کارتن سه لایه از جنس کرافت و دارای دو ورق مقوایی مسطح و یک فلوتینگ ( شیاردار ) است که بنابر سلیقه و بودجه تولیدکننده چاپ فلکسو و لمینتی برای آن در نظر می گیرند. مدل پر کاربرد این کارتن های بسته بندی درب دارویی قفل دار لاک باتم، کیبوردی، چهار درب آمریکایی به اصطلاح قفل سماوری میباشد که بر حسب وزن محصول گرماژ و لایه بندی آن تغییر میکند.

چاپ کارتن و جعبه بسته بندی دوربین

چاپ کارتن بسته بندی چند لایه دوربین مدار بسته عموماً لمینتی بوده، این دستگاه جزو کالاهای برقی میباشد که تولید انبوه آن نیز از کارتن لمینتی برای بسته بندی استفاده می‌کنند چرا که این نوع چاپ می تواند مشخصات و ویژگی های محصول را به صورت خوانا و واضح بر روی بسته بندی نمایش دهد هم چنین تصویر دوربین مد نظر را نیز به صورت طرح چاپی شفاف و با کیفیت پوستر مانند طی فرآیند لمینت بر روی کارتن کالا می چسبانند.

برش کارتن دوربین مدار بسته

کارتن های بسته بندی لایه دار برای محصولاتی که خریداران آنها موسسات دولتی، خصوصی، انواع ارگان ها، صاحبان املاک و اراضی خاص می باشند دارای شکل ظاهری منظم که توسط برش دایکاتی ایجاد شده می باشند. برش دایکاتی مانع از پرز پرز شدن لبه های کارتن می شود و برای طراحی مدل های بسته بندی متفواوت از آن استفاده می‌کنند چرا که توانایی برش کارتن های لایه دار با هر تعداد ورق کارتنی را دارد.

قیمت جعبه دوربین مدار بسته

برای محاسبه ی قیمت بسته بندی انواع دوربین مدار بسته از چند ویژگی استفاده می کنند.

  • جنس مقوا
  • تعداد لایه های ورق کارتنی
  • گرماژ
  • چاپ
  • تیراژ

کارشناسان فروش و تیم مربوطه جهت بررسی و ارزیابی قیمت های بسته بندی از این موارد بهره می برند. همچنین تولیدکنندگان برای کاهش هزینه ها می توانند از ترفندهای پیشنهادی آنها استفاده کرده و در راستای سود دهی با بسته بندی مقرون به صرفه تر قدم بگذارند.

نمونه بسته بندی دوربین مدار بسته

جعبه بسته بندی دوربین مدار بسته 02

بسته بندی دوربین مدار بسته دام که بیشتر برای فضاهای داخلی استفاده میشود در مدل درب دارویی قفل دار ته قفلی به شکل مکعب مربع می باشد اغلب چاپ آن لمینتی بوده، برند هایک ویژن بسته بندی با همین ویژگی ها برای محصولات دوربین مدار بسته دام و بولت خود در نظر گرفته است که چاپی لمینتی با استفاده از رنگ های سفید، قرمز و مشکی المانی برای شناسایی آن میباشد. دوربین مدار بسته با نام برند مدیسون نوع جعبه دسته دار پلاستیکی را برای دستگاه پشتیبانی و ضبط صدا و فیلم این دروبین ها در نظر گرفته که آن هم دارای چاپ لمینتی با طرحی یکسان برای تمامی بسته بندی محصولات خود در نظر گرفته است.

سوالات کاربران

جعبه بسته بندی دوربین بولت با دام چه فرقی دارد؟

عموماً برای نوع دام کوچکتر بوده و اما چاپ در هر دوی آنها لمینتی می باشد.

چاپ کارتن فلکسویی دوربین مدار بسته چند روز زمان میبرد؟

پس از تایید طرح اولیه تا تحویل، ۷ روز کاری زمان لازم است.

سفارش کارتن بسته بندی دوربین به چه صورت میباشد؟

شما می توانید با مشاورین و کارشناسان فروش ما از طریق لینک تماس ارتباط برقرار کنید و با راهنمایی تیم فروش ثبت سفارش خود را انجام دهید.

جمع بندی

دوربین های مدار بسته که برای ضبط و ایجاد امنیت در محیط و اماکن عمومی و اختصاصی از آنها استفاده می شود هر کدام ابعاد و وزن متفاوتی به همراه برد داخلی میباشند که از حساسیت بالایی برخوردار است. کارخانه کارتن سازی با در نظر گرفتن این موارد و ویژگی های ساختاری دوربین های مدار بسته و دستگاه ضبط آنها بسته بندی متناسب با آن تولید و چاپ می کند که تا به امروز توانسته اعتماد تولیدکنندگان را به خود جلب کرده و بسیاری از سفارشات بسته بندی آنها را به نحو احسنت به اجرا در آورده است.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *