جعبه بسته بندی پماد و اسپری دافع گزیدگی حشرات + کارتن مادر

جعبه بسته بندی پماد و اسپری نیش حشرات

جعبه بسته بندی پماد و اسپری دافع گزیدگی حشرات مقوایی بوده و برای مصرف راحت در مدل هایی تولید می شوند که بازگشایی درب آسان تری داشته باشند. گزش حشرات، نیش کک، گزیدگی ساس و غیره از جمله مشکلاتی است که برای کوچک و بزرگ آزار دهنده بوده و به دنبال راه حلی برای رفع این مشکل اسپری و پماد های مختلفی را تولید کرده و از طریق داروخونه ها به عموم مردم ارائه می کنند.

نیش حشرات و محل گزش حشره

پوست انسان بعلت بافت نرم و ویژه ای که دارد در معرض گزیدگی انواع حشرات موذی قرار میگیرد که جای نیش آنها قرمز و متورم می‌شود در مواردی سوزش و خارش نیز بهمراه دارد. اگر حشرات در محیط های آلوده و باکتریایی انسان را نیش بزنند امکان عفونت و حتی راهی شدن به بیمارستان هم وجود دارد. پس به همین خاطر تولید یک پادزهر یا دارویی که درمان کننده و التیام بخش باشد از الزامات و اقدامات شرکت های داروسازی شد.

جعبه پماد گزیدگی و اسپری دافع حشرات

پمادهایی به اسم لوسیون پس از گزش، کرم موضعی افتر بایت، کرم های گیاهی برای رفع گزیدگی حشرات که یکی از مشکلات رایج و اذیت کننده در فصول گرم و تابستان است تولید شده است.

حشراتی مانند پشه، زنبور، کنه، مگس غیره می توانند با نیش زدن سبب ایجاد خارش، تورم، درد و علائم دیگری شوند. پس از تولید پماد ها برای روانه کردن آنها به بازار، نگهداری، ماندگاری و به دور از آسیب ماندن از بسته بندی مقوایی جهت پوشش و محافظت استفاده کردند.

مدل جعبه پماد و اسپری درمان و دفع نیش حشرات

جعبه درب دارویی یک از بسته بندی هایی ست که مصرف گسترده ای برای تولیدات دارویی و درمانی دارد و به دو نوع دو درب دارویی و ته قفلی تقسیم می شود، برای بسته بندی اسپری که وزن آن کمی سنگین تر از پماد میباشد به دلیل اینکه مایعات بوده از درب دارویی لاک باتم ( ته قفلی ) استفاده می‌کنند.

جنس مقوا به کار برده شده در تولید جعبه پماد و اسپری نیش حشرات مقوا پشت طوسی می باشد چرا که هر دوی آنها دارای بسته بندی اولیه پلاستیکی و یا برای پمادها از جنس آلیاژ فلز هستند و بازیافتی بودن مقوا پشت طوسی خطری برای آنها و سلامت انسان ایجاد نمی کند.

طرح چاپی، معرف محصول بسته بندی شده

کارتن بسته بندی پماد و اسپری نیش حشرات، درمان کننده التهاب و تورم حاصل از گزیدگی حشرات از جنس مقوا مسلماً دارای طرح چاپی ست که نشان دهنده تازه وارد بودن بین روش های درمانی و محتویات داخل آن است.

طرح چاپی تصویری از محصول مانند لوسیون بعد نیش حشرات دپی و نام کالا بهمراه لوگو، طریقه ی مصرف و نگهداری با فونت نوشتاری خوانا بوده پردازش به این جزییات تنها با چاپ افست امکان پذیر میباشد. چاپ مستقیم بر روی مقوا اجرا می گردد و به راحتی انواع رنگهای مد نظر شما را برای چاپ تصویر به صورت واضح و شفاف به نمایش می کشد.

اصولاً محصولات درمانی و دارویی بسته بندی هایی با طرح چاپی شامل توضیحات و مشخصات کامل از کالا را دارند تا متقاضی و مصرف کننده درصورت فراموشی گفته های دکتر و پرسنل داروخونه در رابطه با طریقه مصرف دارو، روش استفاده را از روی بسته بندی بخوانند.

کارتن مادر بچه جعبه بسته بندی پماد و اسپری

پس از اینکه پماد و اسپری گزیدگی حشرات را در جعبه پشت طوسی یک رو سفید چاپدار قرار دادند و در پی آن تقاضا از سوی بازار افزایش یافت، حالا نوبت به فروش عمده و بسته بندی در تعداد بالا به صورت کلی میرسد. برای بچه جعبه های مقوایی کارتن سه لایه با چاپ فلکسویی موسوم به کارتن مادر در نظر می‌گیرند.

با توجه به درخواست مردم در خصوص این کالا تولیدکنندگان می بایست آنها را در نهایت بهداشت و بدون هیچ آسیبی به دست مصرف کنندگان برسانند. این کارتن چهار درب چند لایه جعبه های تک لایه مقوایی را دل خود جای می‌دهند و از آنها نگهداری مکینند.

سوالات پرتکرار کاربران عزیز

آیا میتوان از مقوای ایندربرد برای جعبه پماد استفاده کرد؟

بله برای بهداشتی بودن پک بسته بندی خود میتوانید از این گزینه نیز استفاده کنید.

برای جعبه بسته بندی و اسپری دافع حشرات از چاپ فلکسو نیز می توان استفاده کرد؟

خیر برای بسته بندی های مقوایی با چاپ مستقیم جهت وضوح تصویر و خوانایی نوشتاری باید از چاپ افست استفاده کرد.

حداقل تعداد تیراژ سفارشی برای جعبه مقوایی و کارتن مادر بسته بندی محصولات درمانی گزش حشرات چقدر می باشد؟

کم ترین تیراژ تولید جعبه و کارتن، هزار عدد است.

سخن آخر

تولیدکنندگان عزیزی که در آستانه ی ورود به بازار و درصدد تولید محصولاتی از این دسته میباشند جعبه مقوایی مد نظر خود را میتوانند از کارخانه کارتن سازی بخواهند، مجموعه ما با خط تولید فعال و دستگاه های پیشرفته برش، چاپ و دوخت کارتن تا به امروز بسته بندی هایی تولید و چاپ نموده که رضایت مشتری پس از آن باعث افتخار کارتن ساز شده است. برای اطلاع بیشتر و نحوه ی محاسبه ی قیمت نهایی در این نوسانات بازار ارز و کاغذ با کارشناسان فروش مجرب کارتن ساز در تماس باشید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *