جعبه شال و روسری بسته بندی کادویی

جعبه بسته بندی روسری و شال

جعبه شال و روسری بسته بندی میباشد که محافظت از بافت نخی، ابریشمی، ساتن و غیره با وجود آن انجام می پذیرد. بسته بندی شال و روسری بیشتر برای هدیه دادن مورد استفاده قرار می گیرد که مدل های متنوع آن بیشتر از دسته ی جعبه هاردباکس میباشد.

امروزه که فروشگاه های اینترنتی پوشاک همگام با فروش حضوری پیش می روند بسته بندی محصولاتشان با جعبه و کارتن مقوایی یکی از مسائلی ست که پر اهمیت بوده و نیازبه دقت و توجه کافی از سوی کارتن سازی ها دارد.

بسته بندی شکیل و خاص شال و روسری در فروش آنها نیز تاثیر بسزایی دارد و می تواند عللی برای جذب و جلب رضایت مشتریان باشد. استفاده از کارتن پستی برای فروشگاه اینترنتی شال و روسری نیز با مدل جعبه کیبوردی کاربرد دارد.

کارتن بسته بندی روسری و شال + مدل جعبه

اینکه بسته بندی محصولات شما به چه شکلی، چه سبکی و از چه جنسی باشد تاثیر خودرا بر جلب نظر مشتریان و فروش شما خواهد گذاشت. پس باید در نظر داشت که در انتخاب هر کدام از این ویژگی ها چگونه می توان پیشرو بود.

عموماً بسته بندی شال و روسری از نوع مقوایی طرح چاپی ساده و خلوتی دارد و تولیدکنندگان به یک لیبل چاپدار، طرح لگو یا برند کفایت می کنند.

مدل بسته بندی شال و روسری

مقوا به کار رفته در بسته بندی روسری و شال، کرافت، مقوا ایندربرد، پشت طوسی و به اصطلاح مقوا کرجی است که طی روند تولید تغییر شکل داده و به صورت جعبه در می آیند. جعبه زیره رویه ( سبک بسته بندی پیرهن مردانه )، هاردباکس، پاکت بند دار ( شاپینگ بگ – shopping bag )، جعبه بالشتی، جعبه پنجره ای طلق دار، جعبه کیبوردی حاصل برش و فرم دهی این مقوا ها هستند.

مزیت استفاده از بسته بندی برای شال و روسری

در نظر گرفتن بسته بندی مقوایی برای روسری و شال ایده ای کارآمد بوده و به نفع تولیدکنندگان میباشد. چونکه بانوان در اقسی نقاط کشور هایی با پوشش کامل اختیاری، مشکل نخ کش شدن روسری و شال را پس از خرید دارند و استفاده از بسته بندی به طور کامل این مسئله را کنار میزند و به سود هر دو طرف میباشد.

از مزیت های استفاده از بسته بندی جعبه مقوایی شال و روسری چیدمانی منظم و مرتب در قفسه های یک مغازه روسری فروشی است. طرح چاپی لگو و برند بر روی بسته بندی پس از خرید به راحتی می تواند تبلیغات برند شما را انجام دهد.

جعبه پنجره ای طلق دار، علاوه بر محافظت از محصول روسری و شال طرح آنها را مانند یک ویترین از طلق به نمایش می گذارد و همین موضوع سبب خیره شدن نگاه مشتری خواهد شد.

بسته بندی روسری و شال

جعبه کادویی روسری و شال یک پک لاکچری و مناسب برای هدیه دادن می باشد به این صورت که با اضافه کردن المان هایی همچون ربان های رنگی برای بستن درب جعبه و پاکت مقوایی یا درب جعبه هاردباکس ها ظاهری زیبا و دل نشین به انها، حس هدیه گرفتن را به مشتری و طرف مقابل میدهند.

طرح چاپی مناسب برای بسته بندی

طرح چاپی ساده که درباره ی آن صحبت کردیم توسط دستگاه چاپ فلکسویی انجام می شود و برای اجرای چاپ طرح دلخواه رو مقوای یک رو سفید و ایندربرد از دستگاه افست و برای کارتن دو لایه سینگل فیس یا سه لایه نیز فرآیند کارتن لمینتی را انجام میدهند. در رابطه با جعبه هاردباکس روسری و شال نیز از خدمات پس چات هم چون طلاکب بهره مند می شوند.

سوالات پر تکرار

جعبه کادو روسری با ایده خلاقانه طرح چاپی برای صادرات به کشور اندونزی بخوام، نمونه کار دارید من ببینم ؟

بله چه به صورت حضوری و یا مجازی نمونه بسته بندی های ما را می توانید مشاهده کنید. با کلیک بر روی نمونه جعبه و کارتن بسته بندی انواع کالا به صورت انلاین و با مراجعه به کارخانه از طریق آدرس صفحه تماس با ما به صورت حضوری از مدل های گوناگون بسته بندی دیدن فرمایید.

پک هدیه روسری مقوایی زیره رویه مناسب است یا نوع هاردباکس ؟

جهت هدیه دادن هر محصول و کالایی استفاده از هاردباکس مناسب و با ارزش تر است.

ایده بسته بندی شال و روسری رو می تونید شبیه به جعبه بسته بندی سنتی اجرا کنید؟

بله با استفاده از طرح های چاپی سنتی فرهنگی و تاریخی می توانید یک بسته بندی سنتی داشته باشید.

جمع بندی

باید توجه داشت که مخاطب دریافت کننده بسته بندی شال و روسری بانوان میباشند و برای انها سلیقه و تمیزی جعبه یک پوئن مثبت تلقی می شود، کارخانه کارتن سازی با نگاه دقیق بر این موضوع جعبه و کارتن بسته بندی روسری و شال تولید و چاپ می کند.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *